زبانشناس یا کلاس زبان مسئله این است😑

میشه هم کلاس زبان رفت هم تو زبانشناس بود اخه اینجا از گرامر پیروی نمیشه اونجوری که بخان جداگونه درس بدنش و خود آگاه یاد میگیرن میدونم بهتر از کلاس زبانه اما اجباره که کلاس زبان برم چ کنم من؟¡:expressionless:

5 پسندیده

سلام دوست گرامی
منم همین سوال رو دارم به دلیل اینکه 5 سال هست کلاس زبان میرم و واقعا نمیتونم ترک اش کنم چون هم به دوستام هم به معلم عزیزم عادت کردم .
من که با هم پیش میبرم هم کلاس زبان رو هم زبانشناس
:snowman_with_snow::snowman_with_snow::snowman_with_snow:

3 پسندیده

سلام
عه چه تفاهمی منم ۵ ساله میرم و الان باید امتحان ttc بدم ولی خب میدونم که اماده نیستم بعد موندم چیکار کنم :neutral_face::joy:

3 پسندیده

ببخشید میشه بگین چند سالتونه و اسمه کتابه کلاس زبانتون چیه ؟

1 پسندیده

سلام.
من حدود ۳ سال و نیم زبانسرا رفتم و۲ سالش رو با یکی از بهترین معلمای اون زبان سرا خوندم با این حال زمانی که اپ رو نصب کردم فهمیدم که واقعا چیز زیادی بلد نیستم. تو زبانسرا بیشتر رو گرامر کار میشه. من هیچوقت برای امتحانای فاینالم نمی خوندم چون ۸۰ درصدش مربوط به گرامر بود و فقط ۲۰ درصد بعدیش لیسنینگ و لغات بود. ولی حتی با اینکه تمرکز رو گرامر هستش با این حال نمی تونید ازش اونجوری که باید استفاده کنید چون فقط ی فورمول براتون پای تخته نوشتن ولی شما کاربردش رو زیاد ندیدین. وقتی که با این اپ مطالعه میکنید گرامر رو به صورت ناخوداگاه یادمیگیرید و حتی ساختار هایی رو میبینید که تو زبان سرا ها بهش اشاره نمیشه و دایره لغاتتون به شدت افزایش پیدا میکنه. شما زمان زیادی رو میزارین رو این که کتاب های کارتون رو تکمیل کنید( که بازم ۸۰ درصدش گرامر هستش) فک کنید اون زمان بزارید برای اسپیکینگتون، بنطرتون چقد بیشتر پیشرفت میکنید؟

بنظر من بهترین راه برای مطالعه ی زبان به همین صورته که باهاش زندگی کنین رمان انگلیسی بخونید،آهنگ انگلیسی گوش کنید و فیلم انگلیسی ببینید و انگلیسی چت کنید که همش تو اپ زبانشناس براتون فراهمه ولی هیچ کدومش تو زبان سرا براتون فراهم نیست.

موفق باشین.

5 پسندیده

سلام درسته اصل آموزش اینجا را آموزش حداقل در مراحل اولیه، فقط گوش کردن و افزایش دایره لغات هست ولی منابع گرامری هم کم ندارند من خودم بشخصه عاشق این طرح آموزشی زبانشناس هستم. شما میتونید کلاس های دیگر هم شرکت کنید فقط احتمال دو گانگی آموزشی هست موفق باشید

3 پسندیده

سلام دوستان عزیز
لطفا این ویدیو رو تماشا کنین شاید کمکتون کنه

3 پسندیده

دوست عزیز همه چیز در دنیا یادگرفتی هست نه یاد دادنی یعنی خودتون باید انگیزه داشته باشید و علاقه و روی خودتون با یادگیری مسائل روانی کار کنید که دست از تلاش و یادگیری چیزی که می خوایید برندارید تا به هدف نهایتون برسید هیچکسم نمی تونه شما رو مجبور به کاری کنه اگر کاری انجام می دید پس ازش راضی هستید اگر راضی نیستید بروز بدید چون نهایتا مسول زندگیتون خودتون هستید گرچه بعدا ممکنه متوجه بشید اشتباه کردید اشتباهم جز یادگیری و روند زندگیه ولی تجربه من میگه از تجربه مفید دیگران استفاده کنید ضرر نمی کنید اینترنت دنیا نامحدودیتهاست اگر راه درست استفاده کردن ازش یاد بگیرید خیلی چیزها هست میتونید از این دنیا بی پایان یاد گرفت.
موفق باشید

5 پسندیده

سلام
منم از هم عاشثه زبانشناسم و کتابهای تئوریه ما بسیار کسل کننده و خسته کنندس ولی من تا گوشیو میگیرم دستم میام زبانشناس
چون دوسش دارم اما باید خودمو محبور کنم تا برم تمرین های کتابم رو انجام بدم
و از دوگانگیه اموزشم میترسم ولی خب چاره ای نیس

2 پسندیده

بله ممنون اینو دیدم با حرفاشم موافقم ولی باید برم زبان

2 پسندیده

چرا تو زبانشناس نخونم ک کله زبانشناسو میتونی با ۱۲۰۰۰۰ تومن استفاده کنی
کلاس زبانم به جای خودش

2 پسندیده

سلام حمیده خانم :dizzy::ribbon:

کلاس زبان رو که می گی مجبوری. ولی زبانشناس رو هم می تونی در کنارش استفاده کنی.
ولی سیستم زبانشناس، کلاً با کلاس های زبان فرق داره و حتی می شه گفت خیلی کارآمد تره.
فقط دنبال هیچ پکیجی نباش تو رو خدا. فقط پولت رو به هدر می دی. هیچ کس با پکیج خریدن، مکالمش سلیس نشده یا نوشتار و تلفظش خوب نشده.
یه پکیج می دن دست مردم. دیگه به هیچ چی یادگیری شما، کار ندارن!

ولی باز هم اگه کلاس زبان رو به اجبار والدینت می ری و می بینی برات کارامد نیست یا به هر دلیلی، دوست نداری، باید دیگه ادامه ندی و اعتراضت رو نشون بدی. چون متاسفانه، بعداً ممکنه خودت صدمه ببینی.

هیچ چیزی، مجبوری نمی شه و به سرانجام خاصی نمی رسه.

:green_heart::blue_heart::yellow_heart:

6 پسندیده

بله شما درست میفرمایین من نه پولی دارم رو پکیج بدم و نه میدم :joy::joy:
و کلاس زبان اجباری از طرفه والدین نیست مادرم خوشحالم میشن که من نرم چون واقعا خستشون کردم انقد بلند بلند میخونم و راه میرم تو خونه :grin:
از این لحاظ باید برم که دوس داشتنه خودم اجبار میکنه برم
فضای کلاس های ما واقعا شاد و هیجان انگیزه ولی من برای کلاس زبان دو ساعت و برای زبانشناس ۳ تا ۴ ساعت وقت میزارم

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
به این شکل هم که نمی شه گفت من الان آموزشگاه ام خیلی خوبه از همه نظر مثلا:
۱.ما تو کلاسمون ۹ نفر هستیم میانگین سنی مون هم ۱۵ هست
هر ترم یک بار یک فیلم سینمایی انگلیسی مثل Friends میبینیم بعد به بحث درباره ی اون فیلم به انگلیسی میپردازیم
۲. هر جلسه تاکشو داریم درباره ی موضوعات جالب و چالشی
۳. کلا انگلیسی صحبت میکنیم در کلاس و اگه حواس مون هم نباشه فارسی صحبت کنیم ۱ point منفی داره :grimacing:
۴.هر جلسه ۵ تا ضرب المثل یا اصطلاح های انگلیسی یاد میگیرم
و باید در speaking جلسه بعدمون استفاده کنیم
۵. در تابستون ها با هم فیلمنامه می نویسم بعد نقش های مختلف رو بازی میکنیم و معلم زبانمون ازمون فیلم میگیره و تو آرشیو آموزشگاه زبان میزاره
۶.و کلی بازی های انگلیسی که سر کلاس برای تقویت حافظه و یادگیری کلمات انجام میدیم

7 پسندیده

سلام
من میگم هم کلاس زبان و هم زبانشناس
کاری که خودم الان دارم انجامش میدم. دیگه انتخابش با خودتونه. اما کلاس زبانی که من میرم نظیر نداره از همه لحاظ تفریح، خنده، درس، دوستانی که رقیب همدیگه هستند و…

1 پسندیده

ماام همه اینارو تو کلاسمون داریم بعد توام تو بحثاشون شریکی ؟ تو رقابت باشون ؟

2 پسندیده

برا ما در این حد که تو گفتی نیس بعده درس ما اخبار یا newsمیبریم میخونیمlecture یا انشا و اهنگ و فیلم کلی تاپیکه دیگه
اما من به نظره خودم مناسبه سطحمون نیستم

2 پسندیده

آره خیلی به قدری با هم رقابت داریم که باعث خنده ی استاد و همه مون میشه. خیلی میخندیم
مثلا استاد میگه برین دنبال مترادف یه کلمه ای که تازه درس داده و میگه الان نه اجازه نمیده. فرداش من ماژیک به دست پاتخته هستم منتظر استاد. چون نمره هم اضافه میکنه. در این صورت اصلا نمیتونم کوتاه بیامممم :joy::joy::joy::joy:

1 پسندیده

دوستان :sparkling_heart::two_hearts:

این تاپیک “مشارکتی” رو هم، یه نگاه بندازید، بد نیست. :ok_hand::gem: در راستای همین موضوع هست. :cherry_blossom::sunflower::hibiscus:

:blue_heart::sunflower::blue_heart:

5 پسندیده

سلام

من تمام اینایی رو که گفتین تو کلاس زبان تجربه کردم و میدونم چی میگین. موصوع اینه که شما اگه همون زمان رو روی همین اپ بزارید خیلی بهتر نتیجه میگیرید. سطحی که شما تو ۲ ماه بهش میرسید دوستانتون تو زبانسرا تو ی سال بهش میرسن. من همیشه تو کلاس فعال بودم، با همه حرف میزدم و برام کلاس زبان مثل زنگ تفریح بود. ولی با این حال همون طور که گفتم برام چالشی وجود نداشت. گرامرا برام ساده بود، همه چی. ولی تو زبانشناس ساختارای مختلف و به مراتب سخت تری رو میتونید تو رمان ها ببینید، کلمات و اصتلاح های جالب و مهم و کاربردی رو تو متن میبینیدو کلمات رو با تلفظ درست یاد میگیرید. حالا هرکسی دیدگاه خودش رو داره ولی برای من این اپ بهتره.

4 پسندیده