اگه متوجه یه اشتباه یا جا افتادن دیالوگ فیلمی از زیر نویس بشیم ،میتونیم خودمون درستش کنیم ؟اگه آره چطور میشه.اگر هم نه کجا باید عنوانش کرد؟

مثلا اینجا تو فیلم هیولا فرا میخواند

which describes things where the rate at which they change…

تو ادامه جمله بالا میگه که

is proportional to their magnitude که زیر نویسش اصلا موجود نیست در واقع کل جمله به این صورت هست

which describes things where the rate at which they change is proportional to their magnitude

که مواردی را توصیف می کند که سرعت تغییر آنها متناسب با اندازه آنها باشد .

1 پسندیده

سلام دوست عزیز. بله هم امکان ویرایش خود متن وجود داره هم ترجمه ش فقط کافیه روی اون سه نقطه ای که کنار هر درس وجود داره کلیک کنید بعد یه صفحه براتون باز میشه که چند گزینه داره یکی از اون ها« ویرایش» هستش با کلیک روی اون به قسمتی هدایت میشید که از اونجا میتونید اون قسمتی که میخواید رو ویرایش کنید.

6 پسندیده

سلام.ممنونم که جواب سوال منو دادی کمکم کردی عزیزم

3 پسندیده

خواهش می‌کنم. خوشحالم که تونستم کمکت کنم.

3 پسندیده

سلام خوش اومدين…دوستان راهنماييتون كردن من هم براتون ويديوي مراحل اديت رو ميذارم كه بتونين بهتر متوجه بشين دوست خوبم

5 پسندیده

سلام عزیزم، بله درسته دوستان به من لطف داشتن کمکم کردن

از شما هم خیلی ممنونم ، چشم حتما نگاه میکنم :pray:

3 پسندیده

سلام . ممنون بخاطر فیلم . من خیلی تمایل دارم در حد خودم در قسمت ویرایش شرکت کنم اما متاسفانه تماشای این ویدئو برام روشنگر و کارساز نبود و نکات مبهمی برام داشت .
و قسمت ویرایش رو ک میزنم اصلا برنامه کروم باز نمیشه !!!

ممنونم بابت کمک و همراهیتون، بله حرفتون درسته چند وقتی هست که بخش ویرایش از سمت مخاطبان برداشته شده اما اطلاعی از علت این موضوع ندارم و احتمال داره که در اینده دوباره گذاشته بشه دوست خوبم

2 پسندیده

عهههههههههه . پس اینطوری بوده ‌ . خب پس تو تعمیرگاه گزارش میدیم :smile: . چون ما ک مخاطبیم و هر مطلبی رو چندین بار دوره می کنیم احتمالا با ریزه کاریها بیشتر مواجه میشیم . مرسی ک اطلاع دادین :heart:

1 پسندیده

خانم برومند در قسمت تعمیرگاه ی گزینه آپلود عکس بود ولی دیگه نیست .
ممکنه ک این قسمت هم تغییر کرده باشه؟؟؟؟

خواهش میکنم حتما اطلاع بدین اصلاح میکنیم . قسمت تعمیرگاه، جزئی از تالار هست میشه عکس اپلود کرد ازاین قسمت دوست خوبم

مرسی . الان باز ی سری زدم و متوجه شدم قسمت آپلود ب بالای اون نوار ابزار ک شما عکسشو فرستادین منتقل شدن . :heart::heart::heart:

2 پسندیده

خیلی هم عالی :heart_eyes::ok_hand:t3:

1 پسندیده