دایره لغت یک نیتیو چند لغت است؟ شما چطور؟

امروز تست لغات فارسی گرفتم از خودم(انلاین)، شدش :۵۳۰۰ :grin:
فارسی و انگلیسیم برابرن باهم :grin: فقط یخورده فاصله دارن باهم
انگلیسی:۵۱۵۰
فارسی :۵۳۰۰
لینک زیر، برای تست لغات فارسی:
https://www.17-minute-languages.com/en/Persian-placement-test/

3 پسندیده

واقعا درست میگی :grinning::sunglasses::hugs::wink: من خودم عاشق اون آواتار و مراحل رشد و نموش هستم :smiley::sweat_smile::joy::grinning_face_with_smiling_eyes::sunglasses:

4 پسندیده

حیف که کامبیز چند روز دیگه میاد عکسشو میزاره :grin::unamused: @YoKambiz

4 پسندیده

دستور از بالا رسید نزاریم Laugh

ولی خب انصافا درست نیست بزنیم. دیگه بعد حسش میره.

3 پسندیده

خداروشکر :pray::sweat_smile:
شکلک های یاهو مسنجرو از کجا میاری برار؟ :grimacing:

3 پسندیده

اینجا زدم

3 پسندیده

اقا،الان حس رقابت دست داد بهتون یا من بد برداشت کردم،اگه اره پس من توضیحاتی میدم که حستون درست شه :grin:
اقا اولا من برای اینکه این تعداد لغات رو برای اینکه بگم برترم یا چیز دیگه نذاشتم،دوما:اگه حس رقابت دارین،من هم هستم داداش :grin: :raised_back_of_hand: (رفتم تست زدم بخاطر اینکه کنجکاو بودم بدونم چقدر فارسی بلدم،برم مدرک بگیرم،بورسیه بگیرم برم ایران :grin:)
سوما:فعلا میخوام خدافظی کنم با تالار تا ی مدت،پر قدرت برگردم زبان شروع کنم :raised_back_of_hand:

3 پسندیده

جان :grinning:

من چیزی گفتم؟

رقابت چرا؟

فرزاد گفت کامبیز عکس شاید بزاره من گفتم نمیزارم. چجوری از اینا برداشت کردی ما قصد رقابت داریم؟ Grin

3 پسندیده

هیچی داداش،من بد برداشت کردم،شبت خوش عزیز :raised_back_of_hand: :tulip:

2 پسندیده

کامبیز خان سلام @YoKambiz
اتفاقا اگر رقابت هم باشه، رقابت مثبت و درستی هست. کارتون درسته و دمتون گرم.:blush::hugs:
باعث انگیزه ما تازه وارد ها هم میشین با این کارتون:sunglasses:
من خودم رفتم اون تست انگلیسی رو دادم و شدم 3200 :disappointed_relieved::sleepy:
اما انگیزه شد برام تا با جدیت بیشتری تلاش کنم و وقت بیشتری بزارم و بیشتر مطالعه کنم.
الان دیگه همیشه هندزفری همراهم هست و تمام تایم پرت و کوچیکم را هم به مطالعه زبان و گوش دادن به فایل ها اختصاص دادم.
می خواهم به سطح شما دوستان برسم.:sunglasses::heart_eyes:

5 پسندیده

موفق باشی آقا منصور…

3 پسندیده

امروز حقیقتش روز زیاد پر انرژی ای برام نبود. چون مجبور شدم کاری رو بکنم که هیچوقت فکرشو نمیکردم انجام بدم.

ولی این پی ام شما واقعاً دلگرمی خوبی بود.

واقعاً تلاش دوستانی مثل شما و همراهیتون در این مسیر برای من انرژی زا و زیباست.

ممنونم ازتون :rose::rose::rose:

4 پسندیده

ممنونم آقا فرزاد عزیز @Farzad_Poodineh
یکی از انگیزه های خوب گروه شما هستی .بهترین ها رو براتون آرزومندم.:sunglasses:

3 پسندیده

محبت دارید کامبیز خان @YoKambiz
واقعا از وقتی که توی تالار گفتگو بیشتر فعال شدم و کامنت و پست های دوستان را مطالعه میکنم (بیش از ۱۹۰۰ پست و کامنت را خوانده ام.) انگیزه بیشتری گرفته ام.:sunglasses:
شما، آقای ناصری، آقای گل میرزایی، آقای پودینه، @jackiran16, آقا مصطفی و سایر دوستان موفق و فعال عزیز.:smiling_face_with_three_hearts:

باید شما ها باشید و توی گروه فعال باشید تا امثال من با دیدن موفقیت های شما و گرفتن کمک از شما ، بتونیم پیشرفت کنیم.
اینجا همه یک خانواده هستیم.:heart_eyes:
خیلی خوبه که توی این خانواده بهم کمک میکنیم.
دم همتون گرم، خدا قوت، دست مریزاد. :hugs::hugs::hugs::hugs::hugs:

7 پسندیده

سلام اقا منصور عزیز
بله،همواره ما اینجا هستیم تا به دوستان کمک کنیم و اگه شد انگیزه بدیم،برای همین تو تالار تلاش میکنیم تا دوستان غیر فعال هم انگیزه بگیرن و تو تالار فعالیت کنن و پیشرفت کنن ولی عده ی معدودی اینجا فعال هستند و دیگر افراد تالار زیر ابی میروند :grin:(شوخی).
حدودا تعدا افراد فعال تالار به بیست نمیرسه،تقریبا ۱۵ یا ۱۰ نفریم که فعالیم و جوابگوی سوالات دوستان هستیم.
من تعجب میکنم چرا تو “تعداد افراد فعال” تو قسمت درباره،چرا نوشته، ۷ کا :grin:.
چرا که :
بنی آدم اعضای یک پیکرند/ که در آفرینش ز یک گوهراند
چو عضوی به درد آورد روزگار/دگر عضوها را نماند قرار
تو کز محنت دیگران بی غمی/نشاید نامد نهند آدمی

3 پسندیده

سلام
ممنونم.
محبت دارید.

احسنت به جمله پر مفهوم آخر.
بله موافقم. ۱۰۰ همینطور هست.

انشاالله بچه ها فعال تر بشن.:sunglasses:
البته کمی شرایط دسترسی به تالار گفتگو سخت هست!
من خدمت جناب ناصری @hnaseri هم عرض کردم.
اگر بشه جهت دسترسی راحت به تالار گفتگو یک کلید در صفحه اصلی نرم افزار زبان شناس تعبیه کنن، خیلی خوب میشه.
الان تالار زیاد توی چشم نیست.

3 پسندیده

خواهش :tulip: :raised_back_of_hand:
عزیزین :tulip:، اقا منصور عزیز :tulip: :raised_back_of_hand:
ولی شما جدید نیستین که،جناب،شما از قدیمی های تالارین تا اونجا که میدونم.
بله،با حرفتون موافقم،ممکنه بعضی از دوستان که از بازار یا از گوگل پلی دانلود میکنن،فکر کنن فقط این تالار تو برنامه زبانشناس،برای سوال کردنه یا اصلا ممکنه از وجود این تالار خبر نداشته باشن،درصورتی که اینطور نیست فقط،برای دورهمی و … است.
شاید هم فکر کنن این تالار مثل پیا م خصوصی باشه بین مصرف کننده و توسعه دهنده.چرا که اولین بار من این برنامه را نصب کردم فکر میکردم نظری که تو برنامه میدم میره به خصوصی مدیران سایت،در صورتی که اینگونه نبود و میومد اینجا و دوستان میتونستن بخونن :grin:.
خودم هم تجربش و رو دارم :grin:.حالا مونده به تصمیم اقای گلمیرزایی و اقای ناصری عزیز چکار کنن با این برنامه

3 پسندیده

مرررررسی.
البته من ۱۱ ماه هست که با زبان شناس آشنا شدم. یه وقفه ۷ ماهه افتاد توی مطالعه ام.
الان دوباره ۲ ماهی هست که مرتب مطالعه میکنم و زنجیره ۴۶ روزه دارم.
دقیقا درست می فرمائید.
من خودم هم همین برداشت را داشتم.
اما بعد از ۲ ماه فعالیت منظم در تالار گفتگو، خیلی مطلب یاد گرفتم از پست ها، کامنت ها، دوستان و … .
برای همین دیدم خیلی حیفه که این محیط خوب و کاربردی مظلوم واقع شده و دوستان خبر ندارن.
انشاالله آقای ناصری @hnaseri و گل میرزایی @golmirzaei عزیز بتونن راهکاری برای دسترسی راحت و دم دستی برای ورود به تالار در صفحه اصلی نرم افزار زبان شناس تعبیه کنن.
واقعا حیفه دوستان حرفه ای در تالار باشن، وقت و انرژی بزارن و اونوقت امثال من بی بهره از این منابع عالی باشیم.

5 پسندیده

جواب یکم غیرمنطقی شد فک کنم
اخه من 13 سالمه ولی فیلمو اینا زیاد میبینم
لغات شد 9000
منطقیه؟؟؟؟؟؟؟

2 پسندیده

سلام
مشکلی نیست عزیز،با برنامه کارکنین و لعات وارد لاینتر کنین و بیشتر از ۱۵ تا وارد نکن،چون زده میشه،هروقت اونارو یاد گرفتی دوباره لعات جدید وارد کن،دایره لعاتت میره بالا کم کم.
موفق باشی

2 پسندیده