شکست زنجیره م😂

خواهش عزیزم قابل نداشت😂
کلا هیچ چیزیو تو زندگیت جدی نگیر، جدی بگیری تو ذوقت میخوره. تمرکز کن و به هدفت ادامه بده ولی یه جوری نباشه که اگه نشد خودتو ببازی یا بشکنی❤

7 پسندیده

ببنید دوست عزیز شما باید خودتون تشنه یادگیری کنید یعنی هر روز که صبح بلند میشید این رو تجسم کنید که چیزهای زیادی هست باید برم یاد بگیرم و چیزی نمی تونه جلو من بگیره جز خودم ، برای یادگیری در هر چیزی که می خواهید یاد بگیرید این باید باور کنید حالا زبانم همینه پایانی نداره هدف یک بخش قضیه هست بخش دیگر ایجاد انرژی مثبت دور کردن انرژی منفی هست

موفق باشید

9 پسندیده

سلام دوست عزیز
منم خواستم ی ابراز همدردی بکنم :grin::face_with_hand_over_mouth::grinning:

من ی اتفاق بد پیش اومد زنجیره ام شکست
منم ی رکورد ۲۰۰ روزه دارم :wink:
موفق باشین دوستان
امید وارم زنجیره هیچکس نشکنه
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

7 پسندیده

سلام
موفق باشین :heart:
من برام مهم نیس گذاشتم که هر کس زنجیرش شکست غصه نخوره پیش میاد غصه خوردن نداره که😊

5 پسندیده

روش جالبیه
ولی خب چکاریه فقط خودمونو گول میزنیم اینجوری🤭

5 پسندیده

من اصلا اعتقادی به زنجیره و این چیزا ندارم :joy::joy::joy::joy:
من از شنبه تا چهارشنبه روزی پنج ساعت زبان گوش میدم و تمرین میکنم…پنج شنبه و جمعه هم استراحت و دوباره شنبه شروع میشه.
البته دو هفته است که کتاب انگیزشی گوش میدم هر روز و چون خیلی خوشم میاد از انگیزشی ها، اخر هفته دو بخش رو گوش میدم.
خلاصه که هدف داشته باشید و عاااشق یادگیری زبان باشید، با یه روز نخوندن و گوش ندادن، اتفاقی نمیفته.
موفق باااااشید حسابیییی

12 پسندیده

دقیقاا آفرین بهترین کارو میکنی:heart_eyes::heart:مرسییی همچنین:heart:

4 پسندیده

سلام
چند روز پیش نسبت به این زنجیره وسواس داشتم زنجیره ام مدام خراب می شد تا اینکه زد به سرم سوار ماشین زمان شدم رفتم به همه‌ی اون روز های که زنجیره ام شکسته شده بود و زنجیره مو برگردوندم حتی به روزهایی که این اپ هنوز نصب هم نکرده بودم رفتم وباهاش زنجیره مو گسترش دادم به آینده هم سفر کردم و به انگلیسی گوش دادم.

7 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

شما کارت درسته

بیچاره اون مراقب امتحانات شما

8 پسندیده

اوووو چ پررنگم هستن :clap::clap::clap::clap::clap::clap:

4 پسندیده

یه سال و۲۳ روز این خیلی عالیه😂

4 پسندیده

من اصلا از زنجیره استفاده نمیکنم بنظرم خیلی رو مخه و باعث وسواس و استرس میشه

6 پسندیده

یکی زنجیره خوب نیست یکی هم جعبه ی لایتنر. ادم رو از اصل موضوع دور میکنه :upside_down_face:

5 پسندیده

البته با لایتنر کاملا موافقم،میدونی چون سعی میکنم فقط جملات رو بخونم و رد بشم

4 پسندیده

از لایتنر خوشم میاد باعث میشه کلمات بیشتری یاد بگیری

4 پسندیده

منم کنار گذاشتم زنجیره رو

4 پسندیده

من یه مدت استفاده میکردم،کل وقتم میرفت برا جعبه لایتنر و بیشتر کلمه ها یادم میرفت تا یاد بگیرم برای همین اصلا استفاده نمی کنم…خیلی هم راضی ام…چون دیدم یه کلمه رو تو یه درس یاد نگرفتم ولی تو درسای دیگه تکرار شده و خوب یاد گرفتم…البته گسترده خوانیم زیاد هست.
به قول یه بزرگی، هر کسی یه نگاهی داره.
موفق باااشید

5 پسندیده

هر کسی یه طوری هست…انشالله موفق باشید.

6 پسندیده

مرسی عزیزم… همچنین❤

4 پسندیده