بهترین منبع لغات آیلتس

یه دوره ی کاربردی و “رایگان” در اپلیکیشن!

سطح: متوسط :star::star:

:heart_eyes: یه هِلو گایزِ مخصوص به شماها که این سوال رو همیشه میپرسین:

:face_with_raised_eyebrow: لطفا یه منبع خوب برای لغات معرفی کنید!

:nerd_face: چشم!
سری کتابهای ۴۰۰۰ واژه ضروری انگلیسی با روش آموزش لغات در قالب پیش میره و چون بهترین راه یادگیری لغات و اصطلاحات و عبارات همین روشه، خیلی توصیه میشود!

:speech_balloon: به نظر شما حفظ کردن لغات روش درستیه؟ چرا؟
:innocent: هر سوالی راجع به خود اپلیکیشن یا دوره ها داشتین بپرسین که همه ی کامنتا رو جواب میدیم!

‌‌💕 پیج من: @ellaatalks

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

متن ترجمه ویدئو

best_source_of_words_for_IELTS.pdf (191.4 کیلوبایت)

لینک ویدئو در تلگرام

لینک ویدئو در اینستاگرام

22 پسندیده

سلام. مرسی بابت معرفی این دوره :heart_eyes::blush:

9 پسندیده

خیلی عالیه این دوره. شروع کردم و بیشتر ازنصف کتاب دوم رو هم خوندم. اما خیلی وقتها دیدم تو تالار دوستان میگن این کتاب استاندارد نیست و درسهاش با کتابهای خارج از زبانشناس متفاوته.
با این حال پیشنهاد خوبیه. :rose:

9 پسندیده

این مجموعه چاپ نسخه ی دومه و به عبارتی نسخه جدید تر رو برای کاربرا مون آماده کردیم. تو این نسخه هم بعضی از درس هایی که جذابیت نداشتند با درس های جذاب تر جایگزین شده.
پس با خیال راحت ازش استفاده کنید. :blush:

10 پسندیده

بینهایت ممنونم بابت تلاشتون :rose:

9 پسندیده

سلام اقا فرزاد عزیز، قربان شمااا :star_struck: :tulip:

موفق باشین زری بانوووو :heart_eyes:

5 پسندیده

سلام. بسته 4000 واژه ضروری واقعا عالیه.

به نظر شما حفظ کردن لغات روش درستیه؟

خاب حفط کردن که خوبه. ولی نه با اون روشی که بقیه نرم افزار ها دارن. تو زبانشناس لغات رو در داستان یاد میده که این واقعا عالیه. این رو من میگم که کل نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی رو امتحان کردم و از زبانشناس بهتر ندیدم

7 پسندیده

موفق باشی عباس جان، واقعا یادگیری در قالب بهترین روشه و تبریک میگم بهت که خیلی زود به این نتیجه رسیدی و داری راه درست رو میری :star_struck: :tulip:

5 پسندیده

خیلی ممنونم.

این رو مدیون زبانشناسم :tulip::tulip::hibiscus:

3 پسندیده

سلام،
ممنون که این دوره را با ویرایش جدید کتابها منتشر کردید.

لطفاً تصویر لوگو دوره و لوگو کتابها را هم آپدیت کنید تا خیلی ها که دوره و کتابهای قبلی رو دیدن متوجه بشوند این دوره با ویرایش دوم کتابها هست.

در توضیحات کتاب یا نام دوره نوشته شود ویرایش دوم، این هارا گفتم تا خیلی ها که مثل من تنبل هستند، سریعتر متوجه دوره بشوند. :smirk: