واتزاپ یا تلگرام؟ مسئله این است

طرفدارای واتزاپ کیان اینجا؟ داریم اصلا؟ :sweat_smile:

سطح: پیشرفته :star::star::star:

واتزاپ اپلیکیشنیه که حدوده ده ساله بین مردم دنیا جا افتاده و خیلی هم ازش راضی بنظر میرسن، اما مسئله اینه که توی ایران رقیب سر سخت روسش، تلگرام، خیلی بیشتر طرفدار داره.‌ بنظر من هم اگر واتزاپ یه آدم بود الان باید با دیدن امکانات تلگرام یکم به پز قباش برمیخورد و به خودش یه تکونی میداد :triumph:

:speech_balloon: شما دیگه چه ضعف هایی توی این اپلیکیشن میبینین که دلتون میخواست برطرف شه یا بهبود پیدا کنه؟

فیلم‌نامه از: @Rezazakizade_

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

متن و ترجمه ویدئو

WhatsApp_or_Telegram_that’s_question.pdf (211.4 کیلوبایت)

لینک ویدئو در تلگرام

لینک ویدئو در اینستاگرام

19 پسندیده

Oops😂, i remember this word in clash royale when u defeat from opponent

5 پسندیده

خیلی خوب بود واقعارهمینطوریه اما من زیاد ازش استفاده میکنم. :joy: :joy: :joy:

6 پسندیده

سلام به همه. اگه اجازه بدین من تیر خلاصی رو به واتساپ بزنم. :smiling_imp::crossed_fingers:
اگه رها مسنجر رو نصب کنین دیگه نیازی به فیلتر شکن نیست. من هم به خاطر همین نصبش کردم تا دیگه نه منت فیلتر شکن رو بکشم و نه منت واتساپ.
رها مسنجر خود تلگرامه با این تفاوت که فیلتر شکن نمیخواد.
و همچنین از خانم @faezeh_tayebi تشکر میکنم که واقعیت ها رو به رخ کشیدن :hibiscus::joy:

8 پسندیده

Hi, it was interesting :kissing_heart::kissing_heart:

6 پسندیده

این برنامه فیک هست و امن نیست.

6 پسندیده

کم لطفی میکنید زری خانم :joy:
من خودم چندین ساله این برنامه رو دارم. والبته امن هم هست. مثل خود تلگرام. باز هم با خودتون. میتونید دربارش تحقیق کنید.

4 پسندیده

منظور زری خانوم این هست که اطلاعات شما راحت در دست سازنده این برنامه هست و شما این مورد رو نمیتونین ازش جلوگیری کنین و یا متوجهش بشین :sweat_smile::sweat_smile:

9 پسندیده

بله. درسته :grin::grin::sweat_smile:‌‌‌‌‌‌‌

5 پسندیده

واتسپ و تلگرام هرکدوم محاسن و معایب خودشونو دارند و با هم قابل مقایسه نیستن، یکی از خوبیهای واتسپ اینه که گروههای درسی و خانوادگی و کاری اونجا جمع شدند، اگه واتس اپ نبود هرموقع وارد تلگرام میشدی یکی گیر مینداختت :grin::grin::grin:
در مقابل جو تلگرام دوستانه تره
خلاصه که عیسی به دین خود، موسی به دین خود😅

7 پسندیده

درود بر شما دقیقا منظورم همین بود ممنونم که اشاره کردین. :rose:

6 پسندیده

I don’t know how to express my feelings about this clip, it was great :sweat_smile: :yellow_heart:

5 پسندیده