یادگیری به چه صورته

سلام من یه کتاب دارم به اسم نیمچه داستان درس اول رو جمله هایی که نمیدونم رو زرد کردم. خب بعدش قواعد درس کجاست بابا چرا این نرم افزار یه کلید راهنما که کل برنامه رو توضیح بده نداره . قواعد هر درس چی میشه. تو تبلیغ زده بود یاد گیری انگلیسی عین بچه . یعنی بچه میتونه بخونه ؟؟؟ که ما داریم میخونیم. یکی یه کمکی برسونه خواهشن. من یعنی هر کتاب دوست داشتم میرم دان میکنم میخونم ؟یعنی یه روش سیستماتیک یاترمیک وجود نداره

این تاپیک مربوط به داستان« داستان 1- مایک آشپز است » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « نیمچه داستان‌ها »

3 پسندیده

ببینید شما موضوعاتی که دوست دارید رو دانلود میکنید و گوش میدید در صورت نیاز به معنی ها هم میتوانید مراجعه کنید. تراژدی این نرم افزار اینه که بر اثر تمرین و تکرار شما گرامر رو یاد بگیرید البته که بسیاری از بخش ها به یادگیری گرامر پرداخته میتوانید به قسمت همه برید و پیداش کنید.

4 پسندیده

سلام دوست گرامی

نیمچه داستان ها
داستان های بچگانه
داستان های واقعی
داستان های مصور صوتی

فقط شمارو آماده میکنن برای Effortless English
یعنی انگلیسی قدرت و انگلیسی بدون تلاش و غیره

اونا مهم و درس های اصلی هستن

اگه سطح تون میرسه دوره انگلیسی بدون تلاش رو شروع کنین

اگه میخواین روش مطالعه کردنشون رو ببینین به این تاپیک مراجعه کنین

و اینکه اگه زبانشناس رو تازه نصب کردین خوده اپلیکیشن هر روز بهتون ویدیو می فرسته و یاد میده چجوری از نرم افزار استفاده کنین

موفق باشین

5 پسندیده

سلام ممنونم . ببینید یه توضیحی به من بدید من کلمات درس یک رو اضافه کردم در لایتنر اما بعد از ۲۴ ساعت هنوز لایتنر برای من مشخص نیست کجاست و آن جملات کجا رفتند الان من در روز بعدی هستم منظورم زیر تخم مرغ است که روز آن را نشان می دهد و روز قبل هم حلقه آن کامل پر نشده نمیدانم موضوع چیست کلاً گیج و گم هستم لطفاً راهنمایی کنید ۱ کلمات لایتنر کجا هستند و من چطور باید به آنها دسترسی داشته باشند ۲ آن تخم مرغ چیست و زیرا آن روزها را که نمایش می دهد چرا روز قبل من حلقه آن کامل نیست

2 پسندیده

سلام
در مورد نحوه مطالعه نیمچه داستان ها :

برای این داستان ها باید بار اول یکبار گوش بدین و لغاتی که نمیدونید هایلایت کنید(دامنه لغات) ، دو سه مرتبه فقط گوش بدین با متن برای تسلط به متن، از دفعه سوم یا چهارم شروع کنید بدون متن گوش بدین (شنیداری) و پاسخگویی به سوالات رو داشته باشید (مکالمه) و چون تایم شون حداکثر 4 دقیقه است که اکثرا زیر این تایمه میتونید در یک ساعت نزدیک20 مرتبه گوش بدین و جواب بدین و اینکه به تلفظ هم دقت کنید (بهبود اکسنت با دقت به تلفظ ها)
با یک دوره 5 تا هدف رو نشونه میرین که مشخص کردم و در آخر هر چی از داستان فهمیدین دوست داشتین بازگو کنید و حتی شده صداتون رو هم ضبط کنید

توجه کنید گرامر با تکرار در ذهنتون جا میوفته، نه با حفظ کردن قواعد. یک مثال توی فارسی براتون میزنم اگر به یک نفر بگن مضارع التزامی فعل خوردن برای سوم شخص مفرد رو بگو مطمئن باشید یاد نداره ولی همون فعل رو که جوابش میشه بخورد در طول زندگیش بارها استفاده کرده. مثل کودک یاد گرفتن یعنی اینکه شما بدون حفظ هیچ گونه قاعده و دستور زبانی بتونید روان صحبت کنید و بدونید که کجا کدوم فعل و کدوم زمان رو به کار ببرید و لازمه این یادگیری صبره چون در طول زمان بهتون این روش ثابت میشه.
کسی که قواعد رو حفظ میکنه درسته که زود نتیجه رو میبینه اما این نتیجه بازدهیش در حد چند روزه دوباره بعد چند روز باید بره و قواعد رو مرور کنه ولی در روش یادگیری ناخودآگاه شما یکبار برای همیشه قواعد رو به ذهنتون میسپارید و نتیجه در گذر زمان بهتون ثابت میشه

در مورد مرور لایتنر باید حتما 24 ساعت از زمان ورود هر کلمه به لایتنر گذشته باشه، اما نحوه مرور به چه صورت هست؟ آیکن دوم از سمت راست در انتهای صفحه اصلی رو انتخاب کنید (اگر میخواین به همه لغات لایتنر یکجا دسترسی داشته باشید). اگر میخواین لایتنر هر درس جدا مرور بشه روی عنوان درس یک سه نقطه است بزنید و لایتنر رو انتخاب کنید، اگر میخواین لایتنر هر دوره رو یکجا بخونید، علامت بیشتر (سه نقطه) روی اسم دوره رو انتخاب کنید و بعد لایتنر رو بزنید.

5 پسندیده

میخوام کل لایتنرم رو ریست کنم چطوری این کار رو انجام بدم

1 پسندیده