I finished the Effortless English course

سال گذشته درست بعد از تموم شدن کارشناسیم تو دانشگاه، این دوره رو تو زبانشناس شروع کردم و بعد از یک‌سال و یک ماه امروز تمومش کردم. شاید یکم زیادی طول کشید ولی به این خاطره که یک سری از درس‌ها رو ده روز وقت گذاشتم و بقیه رو هفت روز.
تو این یک سال اینقدر که از آقای ای جی، انگلیسی و خیلی چیزهای دیگه برای زندگیم یاد گرفتم، تو کل دوران تحصیلم یاد نگرفته بودم، جدی!
تصمیم گرفتم بعد از این دوره سراغ پادکست های ESL برم ولی میخواستم نظر اعضای باتجربه‌تر رو هم بدونم در موردش.
سپاس فراوان از همه اعضای تیم زبانشناس

27 پسندیده

میشه الان که دورتون تموم شده ی توضیحی بدین که قبل از شروع انگلیسی قدرت تاالان ک تمومش کردین،چقدر حس می‌کنید پیشرفت کردید؟

10 پسندیده

به نظر خودم که پیشرفتم خیلی زیاد بوده واقعا، من قبل از این دوره وقتی به مطالب انگلیسی رو میخوندم و یا گوش میکردم، فقط یه سری کلمه که معنیشیون رو از قبل بلد بودم تشخیص میدادم ازشون، ولی الان عمده مطالبی که میخونم یا میشنوم رو درک میکنم، علاوه بر اون قبل از شروع این دوره من اصلا نمیتونستم صحبت کنم یا مطلبی بنویسم ولی الان میتونم شروع کنم به صحبت یا نوشتن و تا یه جایی پیش برم. نمیگم کاملا مسلط شدم البته که هنوز جای شنیدن و تمرین کردن بسیار دارم تا تسلط کامل، ولی این دوره توانایی انگلیسی من رو تا 70 ، 80 درصد بهتر کرد.
البته این در مورد من بود، این دوره برای هر فرد با توجه به قابلیت‌هاش میتونه فواید بیشتری هم داشته باشه، مثلا یک بار از یکی از اعضای زبانشناس خوندم که نوشته بود با این دوره تونسته آزمون آیلتس قبول بشه.

15 پسندیده

سلام
خداقوت زهرا خانوم
بهتون بابت اتمام این دوره تبریک میگم :rose:
و همینطور بابت تجربیاتتون که به اشتراک گذاشتین :relaxed:
امیدوارم در باقی مراحل زبان ‌آموزیتون هم موفق باشین

البته نظرم اینه که دوره ی انگلیسی واقعی را یاد بگیر رو شروع کنید. (که میشه گفت سطح پیشرفته ی انگلیسی قدرته)

15 پسندیده

چقدر عالی😍
منم خیلی دوست دارم این دوره رو الان درس هشتمشم
موفق باشید

6 پسندیده

خیلی ممنون و واقعا ممنون بابت راهنمایی‌تون، سپاس

6 پسندیده

زهرای گرامی ،درودبرشما
این موفقیت برشما مبارک ،امیدوارم در ادامه راه باقدرت بیشتر جلو بری :tulip::clap::+1::ok_hand::yellow_heart:

6 پسندیده

ببخشید من الان گیج شدم! شما گفتید انگلیسی بدون تلاش رو تموم کردید چرا بقیه همه راجب انگلیسی قدرت صحبت میکنند؟همونه؟

5 پسندیده

بله من منظورم همون انگلیسی قدرت از انگلیسی بدون تلاش بوده با اینکه دقیق اشاره نکردم ولی دوستان متوجه شدن، خدا رو شکر

5 پسندیده

ضمن تشكر از اعلان خيلي عالي شما
راستش من وقتي يك داستان رو ميخونم جذابيتش رو برام از دست ميده و از تكرار خوشم نمياد، شما همچين حسي نداشتيد اوايل؟ چه كرديد اگر داشتيد؟ هر درس رو حداقل چند روز زمان گذاشتيد؟ فقط متكي به اين دوره بوديد؟ متشكر
و ببخشيد سوالاتم زيادشد

6 پسندیده

من هم همین حس رو دارم دقیقا :joy:

7 پسندیده

سلام، من خیلی خوشحال میشم اگه بتونم از تجربه‌ام کمکی به دیگران کنم، راستش به نظر من این تکراره که باعث به درک و تفکر و تامل و یادگیری میشه. نه تنها درباره این دوره بلکه در مورد همه کتابهایی که میخونم همین عقیده رو دارم، مثلا حتی وقتی یک اثر بزرگ ادبی رو مطالعه میکنم، بار اول که فقط ادامه میدم برای اینکه ببینم آخرش میشه😅
ولی وقتی دوباره و چندباره مطالعه‌ش میکنم غرقش میشم و روی هر قسمتش تامل میکنم.
هر درس از دوره انگلیسی قدرت هم دقیقا به همین شکل میگذشت برای من.
من تو این یک سال و یک ماه اخیر همین دوره انگلسی قدرت از انگلیسی بدون تلاش رو گوش کردم برای بعضی درسها ده روز پشت هم و برای بقیه هفت روز پشت هم وقت گذاشتم و هیچ درسی رو کمتر از هفت روز گوش نکردم.
امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم، با آرزوی موفقیت:blush::cherry_blossom:

6 پسندیده

به نظرم یکم دیدتون رو نسبت به تکرار تغییر بدید. به نظر من نه تنها در مورد یادگیری انگلیسی، در هر زمینه‌ای، هر نتیجه‌ای که قراره حاصل بشه از تکرار و تدوامه که به دست میاد:)

6 پسندیده

خيلي ممنون از انگيزه بخشي شما :bouquet: و راهنماييتون

4 پسندیده

درود بر شما.
تبریک میگم بهتون :rose:
امیدوارم هر روز پیشرفت بیشتری نسبت به روز قبل داشته باشین.
:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

5 پسندیده

متشکرم، ممنون از شما🌸

5 پسندیده