📚 زیبوک گردی. 1400

سلام دوستان
با اجازه عزیزان منم شرکت میکنم
:innocent::innocent::grin::grin:
من الان در حال خوندن کتاب Crown of Midnight هستم که جلد ۲ مجموعه throne of glass نوشته sara.j.maas هست
الان ص ۷۳ هستم
تا فردا یا پس فردا من تمومش میکنم
لازم به ذکره که هم زمان به audiobook هم گوش میدم

:books::books::books::books::books:

22 پسندیده

خوش اومدین. خیلی خوشحالم که اینجا هستین :rose:

13 پسندیده

سلام دوستان گلم :rose:

منم می خواهم کتاب دیو و دلبر رو از امروز شروع به خوندن کنم هشت فصل داره :smile:

21 پسندیده

سلام دوستان در کنار رمانی که میخونم،این داستان رو شروع کردم

20 پسندیده

منم دارم میخونمش چند فصلش رو خوندم انگار طلسم شده.

15 پسندیده

سلام داستان مرا در استانبول ملاقات کن رو از سری داستان های خیلی ساده خوندم، موضوع معمایی داره و ۱۴فصله

18 پسندیده

سلام مجدد کتاب های خیلی ساده خیلی داستان های بدی داره و من وارد داستان های ساده شدم

19 پسندیده

اتفاقا من برعکس شما داستانهاش رو خیلی دوست دارم.
تنوعش هم خیلی بالاست.
همه جور داستانی داره.

14 پسندیده

:wave::wave: سلام دوستان امیدوارم حالتون بهتر از دیروز و بدتر از فردا باشه :wink:

ممنون از زریبانو بابت این تاپیک عالی🙏⁦☺️⁩

اینم از اولین کتابی که بنده خوندم👇

21 پسندیده

درود بر شما خیلی خوشحالم که اینجا هستین :rose:

12 پسندیده

داستان های خیلی بدی داره نمی دونم چجوری توصیف کنم.

9 پسندیده

اگر داستانهاش مورد علاقه شما نیست به این معنی نیست که داستانهاش بد هست.
معنیش اینه که شما این مدل داستانها رو دوست ندارین. دقیقا برعکس من. :joy:

11 پسندیده

این رمان جدید که شما میخوای شروع کنی (مزایای گوشه گیر بودن) هم بعضا متاسفانه قسمتای بد و غیراخلاقی داره و غافلگیر میکنه. پس شاید بهتر باشه یه تجدید نظر بکنید :confused:

12 پسندیده

سلام دوستان دوباره منم چون من برای اولین بار در یک چالش شرکت کردم زیاد تجربه ندارم و من در زبانشناس وقتم را روی تماشا یک فیلم گذاشتم و زیاد کتاب نخواندم من گفتم نیمچه داستان ها ولی اصلا خوشم نیامد بخاطر همین اگر من را ببخشید من برم سراغ یک کتاب دیگه یک کتاب در بخش زیبوک دیدم بافی …قاتل خون آشام ها میخواهم این را بخوانم فکر کنم امروز ۲۶ ام است من برای بخش اول …هالووین فکر کنم ۵ درس دارد ۷ روز میخواهم وقت بزارم تقریبا تا ۳ فروردین ممنونم :grin:

18 پسندیده

چه سبکی دوس داری؟ داستان خوب هم داره ولی بعضی هاش هم صعیفه، چه داستان هایی رو دوس داشتی تا امثال اون رو بهت معرفی کنیم

11 پسندیده

من سه ۴ داستان رو پراکنده انتخاب کردن و خوندم .
مثلا روح ماهیگیر،خانواده رابینسون و داشتم پرنده سعادت و نکات اخلاقی رو می‌خوندم که واقعا لحجش شدیداً بد بود.
خودم هم نمی دونم چه داستان های دوست دارم.اما کتاب های روانشناسی دوست دارم که فعلا یکم برام سنگینه

یا ابوالفضل! رو هر چی دست میزاریم سنگ میشه :unamused::unamused::expressionless::expressionless:
چشم حتما چون شما گفتید حذفش کردم.

12 پسندیده

سلام دوستان،نمیدونم قبول هست یا نه،ولی من کتاب های گوسبامپس،و داستانهای صوتی و تصویری رو در حال خواندن هستم از کتابهای ساده، بافی قاتل خون آشام ها رو خونده بودم که برا سطح من در اون وقت هم جالب بود هم روون،

14 پسندیده

یدونه به من معرفی کنید).

منم سبک های رمانتیک و حالا هر چی .فقط خوب باشه.
الان دارم بی اف جی و شازده کوچولو میخونم

14 پسندیده

دوستانی که تازه شروع کردن به خوندن به نظرم یهو نرن کتاب سنگین انتخاب کنن که ناامید بشند:cherry_blossom::cherry_blossom:

من خودمم از داستان‌های خیلی ساده شروع کردم و کلی داستان داره که هر کدومش یه موضوعی هست تو کل اون همه داستان فقط دو یا سه تاش هست که لهجه بدی داره که اونم من فقط متنش رو خوندم.

به نظرم برای شروع عالی هستن و من کلی لغت و نکات گرامر یاد گرفتم ازشون:cherry_blossom::cherry_blossom:

14 پسندیده

به نظر من داستانهای صوتی تصویری مخصوصا بسته دوم و مخصوصا،طبل بودن رو بخونید پشیمون نمی‌شید، :joy:

12 پسندیده