📚 زیبوک گردی. 1400

ممنونم بابت معرفی این کتاب میشه لطفا لهجه گوینده رو هم بگین که امریکن یا بریتیش؟!
ممنون میشم :rose:

12 پسندیده

اضافه کردم. لهجه امریکن هست. :rose::deciduous_tree::deciduous_tree:

13 پسندیده

گفتید داستانهایی رو انتخاب کنیم که حدود ۸۵ درصدش رو بلد باشیم اما من نمیدونم چرا داستان های خیلی ساده رو هم برام زده که برام دشواره و هیچکدوم از داستاناش برام به بالای ۸۵درصد نرسیده؟!! با اینکه الان در سطح ۳ هستم!کسی میتونه بهم علت اش رو بگه

مرسی🌷

18 پسندیده

دوست عزیز منظور از اون درصد توی کل کتاب ها نیست .
منظور یه کتاب خاصی .
تو همون دسته بندی برید دنبال کتابی بگردید که حدودا بالای ۷۵ درصد هم باشه خوبه .

14 پسندیده

درسته که کتابتون از دسته ی کتاب های ساده هستش اما بعضی کتاب هاش متوسط یا سخت هستند
مثلاً همین کتابی که انتخاب کردید کنارش نوشته متوسط،
دنبال سطح ساده باشین

17 پسندیده

سلام به همه این رمان رو می خواهم شروع کنم.

17 پسندیده

تصحیح میکنم هر داستان ۱۲ بار آخه ۱۶ بار خیلی زیاده و واقعا نمیتونم :rofl:

13 پسندیده

سلام زری بانو و همه بچه‌های این چالش .
من تا به حال تو زبانشناس کتاب نخوندم . و سطحم پایینه و در عین‌حال دوست دارم تو این چالش شرکت کنم . دوستان با تجربه لطفا راهنماییم کنید و کتاب ساده‌ی ساده بهم معرفی کنید . ممنونممممممم :yellow_heart::blossom:

18 پسندیده

سلام خوش آمدید به این چالش
اگر به مجموعه های سطح بندی شده و بعد به کتاب های خیلی ساده برین کلی مورد مناسب برای سطوح پایین موجوده که در پیش نمایش سطح ساده زده شده

18 پسندیده

سلام و درود به شما. خیلی خوشحالم که به ما پیوستین به این چالش و مطمئن باشین با کتابخوانی خیلی زود سطحتون بالاتر میره.
آقا مرتضی خیلی خوب توضیح دادن. از این مجموعه میتونین کتابهایی که براتون ساده هست رو انتخاب کنید. شاید شروع براتون یکم چالش برانگیز باشه اما بعد از چند روز دیگه نمیتونین کتاب خوندن رو رها کنین.
منتظر گزارشهاتون هستیم. :rose:

17 پسندیده

برو قسمت داستان های خیلی ساده، سمت چپ صفحه ترتیب مطالعه رو بزن سختی صعودی تا به ترتیب ساده ترین ها برات بیاد

16 پسندیده

از سطح خیلی ساده، دیو و دلبر رو شروع کن، ساده اس

15 پسندیده

سلام به همگی

من کتاب شرلوک هولمز رو شروع کردم و دارم میخونم. امروز دو تا قسمت مسئله ی هویت و رسوایی در بوهمیا رو خوندم.

18 پسندیده

سلام دوستانم شبتون بخیر :rose:

کتاب کشور وحشی رو خیلی وقته شروع کردم اما چون مستمر نخوندمش هنوز تمام نشده :woozy_face:
امشب یه بخش دیگه از کتاب رو خوندم.

19 پسندیده

سلام سه بخش ابتدایی کتاب زندگی در چند بخش رو خوندم نیم ساعت نشد اما برای شروع خوب بود :blush::muscle:

19 پسندیده

سلام شب همه دوستان بخیر :blossom:
امروز فصل سوم چروکی در زمان رو خوندم :hugs:

18 پسندیده

دوشنبه ۲۵ اسفند، نصف فصل ۲۰ رمان مزایای گوشه گیر بودن رو خوندم چون طولانی بود :slightly_smiling_face:

20 پسندیده

خیلی ممنونم از راهنماییتون :blossom:

@zaribano :yellow_heart:

14 پسندیده

سلام به دوستای گلم
چند وقتی هست دارم کتاب زندگیت رو در دست بگیر رو میخونم
در قسمت کتابهای غیر داستانی هست و تقریبا داره نفسهای آخرش رو میکشه
مرسی از دوستانی که تشویقم کردن از این قفسه کتاب بخونم :revolving_hearts:

از جمله کتابهایی هست که میشه گفت درباره روانشناسی هست و کمک میکنه با ترسهامون روبرو بشیم و اونها رو از بین ببریم

24 پسندیده

سلام صبح بخیر :sunflower:

من کتاب مقدس نئون را دارم میخونم دو فصلش مونده، امروز تمام میکنم

22 پسندیده