📚 زیبوک گردی. 1400

سلام زری بانو :grinning:
تاپیک جدید مبارک :rose: :sunflower:
خیلی عالیه امیدوارم با این تاپیک بتونیم کتابهای بیشتری بخونیم و نظم بیشتری به کتاب خوانی مون بدیم

16 پسندیده

علی آقا راست میگه
پدر مارو با این فمنیسم در اوردین حالا مردهارو نادیده میگیرین
زری بانو جوابگو باشین :grin:

#نه_به_حذف_مردان

17 پسندیده

:sob::sob::sob::sob::sob: صدای مظلومیتمون رو باید به گوش دنیا برسونیم

16 پسندیده

به نام خدا
میخوام با کسب اجازه از بزرگان و علمای گروه، توی چالش شرکت کنم. اما تجربه نشون داده استمرار ندارم. البته بجز لایتنر که همه می دونید برای من بعد از نماز، از اوجب واجباته. پس اگر غیبت گاه و بیگاه مورد قبول نیست، لطفا بفرمایید تا مصدع نشم! :upside_down_face: و اگر این مساله خدشه ای وارد نمیکنه خوشحال میشم در خدمت باشم

18 پسندیده

آفرین علی آقا :+1::pray::ok_hand:

14 پسندیده

سلام صبح بخیر
آقایون دلم برای مظلومیتتون کباب شد این ها از طرف خانم های تاپیک تقدیم شما :

:running_man: :running_man: :running_man:

:running_man: :running_man: :running_man:

تازه زری بانو که دوستون داشتن دست شما آبمیوه دادن گفتن برید استراحت کنید ، دارن ما رو میدونن :smile:

14 پسندیده

سلام دوستان عزیز.
منم تازه این کتاب رو شروع کردم تا الان که خوب بود بیشتر بخاطر لغاتی که داشت دارم تکرار میکنم

21 پسندیده

سلام دوستان منم در این چالش خواهم بود.

21 پسندیده

سلام سلام منم هستم تو چالش :grin::grin:

21 پسندیده

سلامت باشین :rose:

در کنار دوستان خوبی مثل شما حتما همینطور خواهد بود. :rose:

خوب دقت نکردین حتما دوباره نگاه کنین.

واااای فمنیست نه :dizzy_face:
نمایندتون اون بالاست. :joy:

:sob::sob::sob:

خودم پرچمتون رو به دست میگیرم.

درستش کردم والا یه نماینده برای آقایون یه نماینده هم برای خانومها :smiling_face_with_three_hearts:[quote=“Agha_Mohammad, post:26, topic:51246”]
پس اگر غیبت گاه و بیگاه مورد قبول نیست، لطفا بفرمایید تا مصدع نشم!
[/quote]

شما هر طوری راحتین حضور داشته باشین اما فقط باشین. مطمئنم بعد از مدتی استمرار پیدا میکنین.

وااااای خیلی خیلی خوبین شما :joy: :heart:[quote=“abalfazl, post:30, topic:51246, full:true”]
سلام دوستان منم در این چالش خواهم بود.
[/quote]

خیلی هم عالی خیلی خوش اومدین :rose:

سلام سلام صدتا سلام.
خیلی هم عالیه.
حضورتون به ما انگیزه میده. ممنونم که هستین :rose: :rose: :rose:

17 پسندیده

سلام یک سوال کتابهایی که می‌خواهیم بخوانیم حتما باید از بخش زیبوک باشد ؟ممنون

15 پسندیده

من فهمیدم داستان مرد عنکبوتی بریتیش است و من میخواهم امریکن یاد بگیرم و تاحالا از بخش زیبوک استفاده نکردم میشود کمکم کنید کتابهایی به من معرفی کنید که هم ساده باشد هم لهجه آمریکن داشته باشد ممنون میشم

16 پسندیده

سلام کتاب های خیلی ساده ،کتاب های راحتی هست ولی بیشتر داستان هاش بریتیش هست ولی داستان پرنده خوشبختی و دیگر داستان های پند آموز ،دزد بو ها آمریکایی هست

18 پسندیده

از هرجایی که دوست داشته باشین میتونین کتاب بخونین فقط گزارشش رو با اسکرین شات بفرستین اینجا.

مجموعه کتابهای ساده و مجموعه کتابهای خیلی ساده رو میتونین مطالعه کنین هم کتابهای بریتیش دارن هم امریکن. خیلی هم ساده و قابل درک هستن.
به پشتیبانی هم پیام بدین میتونن خیلی خوب راهنماییتون کنن. :rose:

13 پسندیده

من کتاب زندگی در چند بخش رو شروع میکنم و سعی میکنم هر روز، روزی نیم ساعت رو بهش اختصاص بدم :grin:

22 پسندیده

ممنونم بابت کمکتون :heart_eyes:

13 پسندیده

سلام به همه
دوبخش این داستان رو تا الان خوندم

18 پسندیده

خیلی عالیه :rose:
با اشتیاق منتظر گزارش روزی نیم ساعتتون هستم.

13 پسندیده

خب منم میخواهم بخش نیمچه داستان هارا بخوانم اگر مشکلی نیست تا درس ۱۸ خواندم من میخواهم تا عید هر درس را ۱۶ بار خوانده باشم البته تا درس ۱۸ و آنهایی که بیشتر خواندم را دوباره میخوانم و گزارش میدهم البته از عددی که گفتم شاید بیشتر بخوانم ولی گزارش میدهم ممنون :grin:

18 پسندیده

من مدتیه رمان مزایای منزوی بودن رو از بخش زیبوک مطالعه میکنم. تا الان ۱۹ قسمت از ۵۰ قسمتش رو با وقفه های زیاد خوندم و امیدوارم با حضوردر این چالش مستمر بخونم.

اما درباره رمان بگم. این کتاب به لهجه امریکن هست و مناسب برای سطح متوسط هست؛ یعنی intermediate یا سطح ۳ زبانشناس به بالا. لغات جدید زیاد نداره ولی سرعت راوی زیاده که میتونید روی ۰.۹ گوش بدید. به شخصه گوینده و داستان رو می پسندم و قبلا هم فیلمش رو دیدم. که فیلم بسیار محبوبیه و امتیاز بالای هم گرفته.

داستان درباره یک پسر نوجوان ۱۵ ساله خجالتی به اسم چارلی در اوایل دهه ۹۰ میلادی هست که از مشکلات افسردگی رنج میبرده و حالا وارد دبیرستان شده و از زبان چارلی در قالب نامه هایی به یک دوست، روایت میشه.

موضوع حول اتفاقات مدرسه، خونه و پارتی هاشون میچرخه و خب یه سری دغدغه ها و مسائلی که در فرهنگ امریکایی هاست.

24 پسندیده