سالگرد زبان شناس من😍

سلام آقا محمد ممنونم از لطف و توجهتون
انشالله شماهم در تمام مراحل زندگی موفق باشید :blush::ok_hand:

12 پسندیده

درود بر شما سال نوتون مبارک …زنده باشید
ممنونم از محبتتون ، همچنین شما بهترین ها در انتظارتون انشالله :pray::blush:

11 پسندیده

سلام بر شما
ممنونم خیلی زیاد از لطف و محبتتون، همچنین برای شما ⁦☘️⁩🌹

12 پسندیده

بسیار ممنونم زری بانوجان. من هم تبریک میگم به شما که بسیار حضور پررنگ و عالی در تالار دارین و با خلاقیتتون رنگ و لعاب قشنگی دادین به اینجا😍⁦❤️⁩
همیشه برقرار باشین⁦❤️⁩

13 پسندیده

وای چرا این تاپیک رو دیر دیدم واقعا از دیدن موفقیت دوستان انگیزه میگیریم
نیلوفر خانم خیلی خیلی تبریک میگم انشاءالله با این پشتکار عالی و همینجور ثابت قدم در همه مراحل زندگیتون موفق باشید و به تمام آرزوهاتون برسید خواهر عزیزم :rose: :rose:

16 پسندیده

سلام لیا جانم مرسییی عزیزدلم از این همه محبتو انرژی خوبت
انشالله همیشه برقرار باشی و از موفقیت های شما کیف کنیم⁦❤️⁩⁦❤️⁩

12 پسندیده

با سلام
درود برشما
بنده هم 6 ماهه که از زبان‌شناس استفاده میکنم از پیشرفتم راضی هستم ولی حس می کنم خیلی بیشتر میتونستم پیشرفت کنم
پاینده باشید

11 پسندیده

بسیار عالی خیلی خوشحال کنندس که خودتونو در حال پیشرفت می‌بینید
عیبی نداره با همین اراده و قدرت پیش برید که مطمینا موفقیت از آن شماست⁦✌️⁩🙏

10 پسندیده

تبریک میگم نيلو جان من خیلی لذت بردم از خوندن متن و دیدن پیشرفتتون. به امید موفقیت های بیشتر و مداوم :heart_eyes::heart_eyes::rose::rose::+1:t2::+1:t2::heart:

10 پسندیده

سلام شقایق جانم چقدر از پیامتون خوشحال شدم واقعا حس خیلی خوبی گرفتم ممنونم از محبتتون که همیشه با صبرو حوصله پاسخگو بودین
راستش دلم تنگ شده بود براتون و همینطور دیدن پاسخهای شما با تعداد زیاد توی تالار⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

9 پسندیده

ممنونم از لطفتون نیلوفر عززیزم خوندن پیامتون بی نهایت بهم انرژی مثبت داد و بیش از پیش خوشحال شدم :heart_eyes::heart_eyes::heart::heart: من همیشه از خوندن پیام‌ها و تاپیک هاتون توی تالار لذت میبرم و الانم از خبر موفقیتتون لذت بردم.
ممنونم از لطفی که به من دارین و خوشحالم که اینجا دوستهای خوبی مثل شما دارم :heart_eyes::heart_eyes::rose::rose::pray:t2::pray:t2::pray:t2::heart::heart::heart:

13 پسندیده

بهترینید جان دل ⁦❤️⁩🥰

10 پسندیده

سلام نیلو جان برات خوشحالم و آرزوی موفقیت دارم .
من سه ماهه که بصورت جدی تو زبانشناس دارم زبان میخونم و واقعا پیشرفتمو حس میکنم . به امید یکسالگیم :sweat_smile::green_heart:

12 پسندیده

سلام عزیزم … ممنونم از لطفت گل زیبا
چقدر عالی که دارین به طور جدی ادامه میدین و پیشرفتتونم متوجه شدی این بهترین هدیه س …
انشالله یک سالگی و سطح 6 تو ببینیم عزیزم⁦❤️⁩😘

11 پسندیده

سلام نیلو خانم.
خیلی هم عالی .

به امید موفقیت هر کسی که تلاش می‌کنه …

11 پسندیده

سلام آقا محمد ممنون از لطفتون. انشالله شما هم همیشه موفق باشید :blush:

9 پسندیده

آفرین به این اراده ای که داری الهی به بهترینها برسی

4 پسندیده

سلام عزیزم ممنونم بخاطر این آرزو و دعای زیبا انشالله بهترین سهم قلب مهربونت بشه⁦❤️⁩

4 پسندیده

سلام نیلوفر خانم
برای خودم کمی نگران شدم که چرا الان تاپیک به این قشنگی و خوش ذوقی شما رو دیدم.
آفرین و درود بر اراده ی تو دختر قوی
و امیدوارم روز بروز بر موفقیت های شما افزوده بشه
منم تبریک تولد یکسالگی زبانشناس را برای شما مث بقیه ی دوستای گلم به شما تبریک میگم.
این کار قشنگ را باید دوستان تیم زبانشناس هر سال انجام بدن تا مث شما جشن شادی بگیریم.
شاد باشی و پر انرژی مثل همیشه

3 پسندیده

عزیزممم مبارک باشهه :heart_eyes:
منم چند روز دیگه میشه سالگرد زبانشناسم :see_no_evil::partying_face:

5 پسندیده