چند نکته برای تقویت مکالمه

چند روش برای تقویت مکالمه

سطح: :star::star:
لهجه: آمریکایی

سلام گایز :raising_hand:🏻
توی این ویدیو چند روش خیلی خوب و مفید برای تقویت مکالمه رو بهتون یاد میدم. امیدوارم خوشتون بیاد.

:question:شما برای تقویت مکالمه چکار میکنید؟

:round_pushpin:آدرس این ویدئو در اپلیکیشن زبان‌شناس:
بخش زبان‌شناس- انگلیسی با مجتبی - نکات زبان انگلیسی .

:cinema: سرعت این ویدئو رو تو اپلیکیشن زبان‌شناس کم کن تا بهتر متوجه بشی!

پروفایل من: @moje_english

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

متن و ترجمه ویدئو

practice speaking.pdf (163.8 کیلوبایت)

لینک ویدئو در تلگرام

لینک ویدئو در اینستاگرام

15 پسندیده

بینهایت ممنونم خیلی عالی بود بخصوص قسمت تمرین با خودمون. ممنونم و حتما انجام میدم :rose:

6 پسندیده

سلام روز بخیر :hibiscus:
خیلی عالی بود میشه در قسمت‌های بعدی در مورد رایتینگ هم فیلم درست کنید ، فیلم این بخش خیلی خوب و کاربری بود
تشکر از تیم خوب شما :rose:

6 پسندیده

سپاسگزارم دوست عزیز . خیلی خوشحالم که مفید بود واستون این ویدیو . :hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

5 پسندیده

سلام دوست خوبم . روز شما هم بخیر و شادی . چشم حتما این کار رو انجام میدم . خیلی خوشحالم که مفید بود واسه ی شما . :hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

5 پسندیده

سلام دوستان عزیز.
خیلی ممنون بابت ویدیو.الان بیشترین چیزی که زبان آموز ها نیاز دارند،مکالمه هست.
تشکر از شما :blossom::sunflower::white_flower::rose:

6 پسندیده

خواهش میکنم . امیدوارم که تونسته باشم کمک کرده باشم . دقیقا درست می فرمایید :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

5 پسندیده

ممنون،جالب بود من فعلا شروع کردم به همسرم پیامک میدم سرکار هست حالشو میپرسم وکارهایی که دارمو به انگلیسی میگم،:sweat_smile:

7 پسندیده

بسیار حرکت خوبی رو انجام میدید . وویس هم بفرستید . مرتب هر چیز جدیدی یاد گرفتید به همین شیوه برای همسرتون بفرستید . تمرین خیلی خوبی هست . :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

6 پسندیده

ممنون از تشویق اتون،چشم :smiling_face_with_three_hearts:

6 پسندیده

همین روش مجری بودن در هر کاری که گفتید،من امروز در حموم این روش رو اجرا کردم .خیلی خوب بود.دوسه تا کلمه ای که قبلاً یادگرفته بودن به ذهنم برگشت.یکیش کلمه صابون :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

6 پسندیده

خواهش میکنم دوست عزیز . :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

6 پسندیده

واقعا روش کاربردی ای هست . خوشحالم که تونستم مثمر ثمر باشم برای شما دوست عزیز . صابون رو خوب اومدی :slightly_smiling_face::wink: موفق باشید :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

5 پسندیده