چطور در مکالمه سریع پیشرفت کنم؟ help me

سلام دوستان راهنمایی کنید تا سریع مکالمه انگلیسی آمریکایی یاد بگیرم. من 18 روزه با زبان شناس آشنا شدم. الان وسطای سطح سه هستم دایره لغاتم بد نیست اما خوب هم نیست طبق لاینر 3800 لغت بلدم اما خیلی لغات دیگه هم بلدم که هنوز بهشون بر نخوردم. میخوام سریع توی مکالمه پیشرفت کنم. سطح زبان نمیدونم چطور اندازه میگیرن اما میدونم آماتور نیستم از دبیرستان تا دانشگاه زبان حفظ و امتحان میدادم. زیاد سراغ زبان نیامدم تا الان که بهش نیاز دارم. تا الان با زبانشناس روزی 3 تا 4 ساعت زبان میخوندم و در کنارش تقریبا 2 ساعت دیگه از آپهای یادگیری زبان دیگه استفاده می کردم. کلا در روز میتونم از 3 تا 7 ساعت زبان بخونم و پادکست گوش بدم.توی زبانشناس درس های مکالمه انگلیسی هست و با جی هیوک هم آشنا شدم چندتا درس انگلیسی روان خواندم خیلی خوب بودن کلی لغت و مقداری گرامر سوال و جواب یاد گرفتم، جدیدا ویدیوهای VOA دانلود کردم. اما فکر کردم بهتر به یکی یا دوتا از اینها بچسبم. شما که تجربه بهتری از یادگیری زبان دارید راهنمایی کنید که من چکار کنم، چی بخوانم، چند ساعت بخوانم، چی گوش بدم، چه روشی در پیش بگیرم تا سریع مکالمات ابتدایی یاد بگیرم.در ابتدا هدفم اینکه توی مکالمه بتونم راحت عبارات مبتدی یاد بگیرم و موقع صحبت راحت یادم بیایند و استفاده کنم.ممنونم

4 پسندیده

برای مکالمه در کنار باقی کارها پارتنر ضروریه. زیاد چت کن و مکالمه داشته باش و گوش بده فک کنم اینجوری بری جلو تا پنج ماه مکالمت خوب بشه. ولی واقعا مکالمه داشتن یه چیز دیگست. دایره لغاتتم خوبه با همینا هم میشه مکالمه انجام داد.

3 پسندیده

برای گرامر توی زمان ها تا حال کامل کفایت میکنه و ارتیکل ها رو بلد باشی و گرامر در حد متوسط کفایت میکنه. گرامرم توی اشتباه کردن زیاد توی مکالمه قوی میشه

2 پسندیده

سعی کنید فیلمهای مکالمه طور زیاد ببنین و اول اونها رو بدون زیرنویس نگاه کنین و بعد با زیرنویسش رو ببینین و اونجاهایی رو که اشتباه ترجمه کردین یا کلا نتونستین ترجمه کنین یادداشت کنین و تاجایی که کامل یادشون بگیرین و اونها رو متوجه بشین خوندن اشکالاتتون رو ادامه بدین ( اینجوری همزمان در چند زمینه پیشرفت میکنین )
همزمان سعی کنید خودتون با استفاده از چیزهایی که یاد گرفتین یه مکالمه بنویسین ولی باید قبلش برای نوشتن مکالمه زمان تعیین کنید … یعنی مثلا توی ده دیقه پنج تا دیالوگ متوسط بنویسین
حالا باید خودتون بگردین دنبال اشکالاتتون که اینجا متوجه میشن مهمترین اشکالاتتون توی مکالمه مربوط به چیه و با تقویت چه چیزهایی میتونین یه مکالمه عالی داشته باشین بعد بدینش به یه فردی که زبانش عالیه تا اگه شما نتونستین نکته ای رو تشخیص بدین اون براتون مشخصش کنه و این نکته هایی که اون فرد براتون مشخص میکنه اشکالاتی هستن که میزان دانشتون نسبت به اونها خیلیییییییی پایین هست و قطعا تلاش و تمرکز بیشتری رو می طلبن
در کنار اینها سعی کنید دایره لغاتتون رو زیاد کنید و آهنگ زیاد گوش بدین و وقتی آهنگ رو گوش میدین همزمان متن انگلیسی و ترجمه فارسیش رو هم دنبال کنین تا جایی که وقتی اون آهنگ رو گوش میدین متنش و ترجمش نا خودآگاه بیاد توی ذهنتون
سعی کنید حتما حتما همزمان با آهنگ، متن و ترجمه رو دنبال کنین و حتی در بینش آهنگ رو متوقف کنین و متن و ترجمه رو بررسی کنین
موفق باشین :innocent:

2 پسندیده

این لینک ها میتونه براتون کمک کننده باشه دوست خوبم

https://youtu.be/QZO8MCnIfnc

https://www.youtube.com/watch?v=TlVQqcJWjB4

4 پسندیده

ممنونم برای راهنمایی دوست عزیز

1 پسندیده

ممنونم برای راهنمایی خیلی کمک کردید

2 پسندیده

از شما دوست عزیز هم متشکرم بابت راهنمایی ها. خیلی کمک کردید

1 پسندیده