از کجا شروع کنی؟ از اینجا

از این شروع کن

سطح: :star::star:
لهجه: آمریکایی

خب دوستان گل امیدوارم حالتون خوب باشه. امروز یه دوره خیلی خوب برای معرفی آماده کردیم که استفاده ازش اجباریه.

اسم این دوره نیمچه داستانهاست. این دوره توسط استیو کافمن چند زبانه معروف ساخته شده. طراحی این دوره به این صورته که هر درس تمرکزش آموزش مرسوم ترین افعال انگلیسی و همچنین گرامر با روش تی پی آر اسه. تی پی آر اس به شما کمک میکنه که با پرسش و پاسخ ساختار گرامری رو یاد بگیرید و مکالمتون رو سلیس تر کنید. هر درس یه ساختار گرامری خاص رو در خودش گنجونده. تو چطور ازش استفاده کنی:

فقط بهش گوش بده و متن رو با چشمات دنبال کن. برای هر درس حداقل پنج روز زمان بذار. با توجه به سطحت پیش برو. اگه برات دروس آسونه میتونی دو درسی بخونی. مثلا هر پنج روز دو درس. روزانه به هر کدوم حداقل پنج بار گوش بده. که میشه مینیموم برای هر درس روزانه نیم ساعت. اگه دوره برات سخت تره نیازه که تعداد رو افزایش بدی. از دیکشنری و ترجمه در صورت نیاز استفاده کن. صبور باش. من خودم از تکنیک تی پی آر اس برای یادگیری زبان استفاده کردم، پس شدیدا کار میکنه.

:question:برای شروع چه دوره ای رو مناسب میدونی؟ سوالاتت رو در کامنتها ازم بپرس.

:round_pushpin:آدرس این ویدئو در اپلیکیشن زبان‌شناس:
بخش زبان‌شناس- انگلیسی با کامبیز - قسمت کامبیز چیز میز یاد میده.

:cinema: سرعت این ویدئو رو تو اپلیکیشن زبان‌شناس کم کن تا بهتر متوجه بشی!

برای پیدا کردن پستهای من میتونی از هشتگ های زیر استفاده کنی

#yokambiz #yo_kambiz #یوکامبیز
پروفایل من: @yokambiz

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

متن و ترجمه ویدئو

where to start? from here.pdf (180.8 کیلوبایت)

لینک ویدئو در تلگرام

لینک ویدئو در اینستاگرام

18 پسندیده

خیلی تشکر :rose:

من این دوره کار کردم و واقعا تاثیر گذار هست بعد داستان های کودکانه به عنوان یک مبتدی کار کردم واقعا دوره عالی بود :blossom:

از آسان به سخت است ، دوره خیلی خوبی تشکر از شما :hibiscus:

9 پسندیده

منم دو تا درسش رو خوندم
ولی احتمالا باید از اول شروع کنم با این روش

6 پسندیده

آره باید زمان بزارید براش مثلا ۳ تا ۶ ماه من خیلی کند بودم شش ماه طول کشید :blossom:

6 پسندیده

شما به چه روشی می خوندید؟روزی چند درس و چند ساعت ؟

6 پسندیده

من خیلی کند بیش میروم دوستان راهنمایی کنند شما بهتر است تا من چون من خیلی زمان می بره و خودم هم مقصر هستم :upside_down_face::hugs:

8 پسندیده

تی پی ارس رو فقط باید گوش داد و با چشم دنبال کرد مثله تکنیکه سایه نباید کارای خاصی انجام داد؟؟؟؟

7 پسندیده

سلام دوستانم.
این دوره خیلی عالیه منم بعد از اتمام داستانهای بچه گانه شروع کردم اما خیلی برام آسون بود و خیلی زود خوندمش.

5 پسندیده

سلام، من اولویتم منابع با لهجه بریتش هست، معادل این دوره با لهجه بریتیش نیست؟

5 پسندیده

سلام :rose:
برای مطالعه این دوره چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟
منظورم اینه که کافیه هر روز به فایل صوتی یه درسی گوش بدیم و جواب سوالا رو بگیم یا باید استراتژی های تقویت مکالمه رو روش پیاده کنیم :thinking:

6 پسندیده

سلام، سپاس از راهنمایی تون :tulip:

4 پسندیده

بلاخره آدم از تجربه همه دوستان استفاده کنه بی تاثیر نیست

4 پسندیده

عزیزم نگاه کنید من الان دیگه نیمه داستان خواندم بعضی درس ها بالا بیست بار خواندم الان دیگه روی کتاب زیبوک دارم کار می کنم هر چند گاهی قدر هم می‌خوانم

شاید روش من مناسب نباشه :hugs:

5 پسندیده

ماشالله به این اراده 119 بار
فقط نیمچه داستان و زیبوک رو کار می کنید؟

4 پسندیده

دیگه بستگی داره یک کتاب سخت رو وقتی بالای ده بار بخونی بقیه کتاب خواندش راحت تره :rofl::joy:

شوخی می کنم :hibiscus:

4 پسندیده

ممنون عزیزم
:cherry_blossom: :rose:

4 پسندیده

خواهش می کنم عزیز :rose::blossom::tulip::hibiscus:

4 پسندیده