تازه واردم

سلام به همگی دوستان دوست دارم تجربیات خودتون رو به اشتراک بگذارید و هر درسی که از زبان شناس شروع میشه چطور همه مهارت ها رو برای اون در س پیاده میکنید…

10 پسندیده

فقط میتونم بگم خوش آمدید …با انرژی باش

8 پسندیده

سپاس از انرژی مثبت شما اما منظورم روند خواندن شما عزیزان بود به هر حال ممنونم…

8 پسندیده

به نظرم نحوه خوندنه خاصی نداره و هر کسی بسته به وقت و انگیزه و تلاشش می‌تونه شروع کنه فقط مهم اینه مستمر و با قدرت و انرژی باشه …

7 پسندیده

سلام
به تالار زبانشناس خوش اومدین. هر فرد بسته به سطحش از دوره متناسب همون سطح شروع میکنه، اگر سطح زبانتون رو بفرمایین بهتر میتونیم راهنمایی تون کنیم

10 پسندیده

سلام خوش آمدی عباس آقا
منم تازه اومدم و نسبتا لغت بلدم ولی گرامر و شنیداری من ضعیفه
همینطور که می دونین comprehnsion یا درک مطلب نیاز به دانستن لغت ها داره و باید شنیداری هم قوی باشه و به نظر من وقتی جمله ای را که می بینی یا میشنوی اگه فهمیدی اونوقت میتونی جواب بذی و اینجا مکالمه Start می خوزه
موفق باشی

6 پسندیده

من اول درس رو پلی میکنم و چشامو میبندم و تمرکز میکنم ببینم چی میگه. اگه‌همشو متوجه شدم که هیچی میدم و همه‌لغت هارو ببدم رو میزنم ولی اگه‌ببد نبودم چ به‌کلمه اس‌یرخوزدم که مشکل داشتم و نمدونستم میام روش نگا میکنم ببینم چسه و معنیش چیه و اون جمله رو‌میخونم. بعضی‌کلمات هستن که بلدیم ولی تلفظشونو‌نمدونیم بعضیا هم هستن که کلا اولسن یاره میشنوی اینارو میزنی توی لاستنر و هرروژ مرور میکنی لایتنرو.
من اینطوری میخونم!:wink:

6 پسندیده

ممنونم از آقا مصطفی :rose::tulip:

3 پسندیده

سلام خوش آمدید
از پشتیبان های زبان شناس کمک بگیرین که چه سطحی مناسبتونه و هر دوره ای رو شروع کردید،مثلا یع درس رو یه بار نخونید و برید درس بعدی .حتی اگه کامل متوجه درس شده باشین
باید بذارین درس کامل براتون جا بیفته و باید عمیق خونده بشه که فراموش نکنید
روی لیسنسنگ هم خیلییییی تمرکز کنید
تحت هر شرایطی فقط گوش کنید
موفق باشید :cherry_blossom:

5 پسندیده

اگه دایره لغاتتون خوبه یه مدت روی لسنینگ تمرکز کنید با خوندن داستانهای ساده

4 پسندیده

سلام به شما میتونین از لینکهای زیر دوره مناسب سطحتون رو پیدا کنید

اینم روش مطالعه دوره ها.

6 پسندیده

سلام، خوش اومدین. من خودم خیلی وقت هست که کار با زبانشناس رو شروع کردم و توی این مدت زیاد اتفاق افتاده که بی‌انگیزه شدم و کار رو ول کردم…
به هر حال الان چند وقتی هست که دوباره با انگیزه شروع کردم.
فکر میکنم علت اینکه بار ها شده که ول کردم زبانو این بوده که خودم رو مجبور میکردم، یعنی در حالی که اون ساعت حال و حوصله و انرژی انجام کار رو نداشتم خودم رو مجبور به انجامش کردم و کم‌کم زده شدم.
این بار دارم سعی میکنم وقتی زبانشناس رو باز کنم که تشنه‌ی یه قطره زبانم! موثر هم بوده…
هرکسی بهترین شیوه خوندن رو خودش میتونه پیدا کنه با توجه به شخصیتش. من که خودم به‌شخصه اصلا از کلاس و محیطش خوشم نمیاد به همین علت زبانشناس راه فوق‌العاده‌ای برام بوده.
هر درس رو یک بار گوش می‌کنم. انقدر میخونم و میخونم تا بفهممش کامل. و دوباره گوش میکنم ولی اینبار مثل یه انگلیسی زبان که فقط داره برنامه یا پادکست مورد علاقشو گوش میکنه و زور نمیزنم تا کلماتو تو مغزم ترجمه کنم. این روش برای من موثر بوده.
و درنهایت بازم میگم هر کسی بهترین شیوه‌ی خودش رو خودش میتونه پیدا کنه.

6 پسندیده

دُرسا خانم از تجربه شما ممنونم…

2 پسندیده