ارزیابی دوره «داستان‌های هری پاتر»

ارزیابی دوره «داستان‌های هری پاتر»
none 4.627777777777778 90

بار ها و بار ها هری پارتر رو گوش کردم.

1 پسندیده

برنامه زبانشناس فوووق العادستت. تاحالا هیچ اپی به کاملی زبانشناس ندیدممم. دمتون گررررم. خدا خیرتون بده. من اصلا کلاس زبان نرفتم ولی زبانم هرروز داره با این اپ قوی تر میشه. خیییلی غنی هستش. ممنووونم ازتون:heart::heart::heart::heart:

3 پسندیده

سلام این مجموعه عالیه مخصوصا که من خط به خط فارسیش رو حفظم و راحتتر یاد میگیرم ولی نمیشه لهجه آمریکن بذارید ؟

1 پسندیده

این لهجه موجود بوده و بارگذاری شده دوست خوبم

1 پسندیده

عالی

1 پسندیده

ممنونم واقعا ،ولی پیداش نمیکنم،چطور پیداش کنم؟

منظورتون لهجه امریکن این دوره هست؟

Oh thank you so much for this amazing book, a pity I didn’t know about harry potter much but I read the first book and I’d say it was brilliant,I became a fan can’t wait to finish other books about harry potter.

1 پسندیده

معذرت میخام نظرم اشتباه ارسال کردم در مورد داستان هری پاتر نظر ندادم

سلام و سپاس بابت قرار دادن داستان‌های هری پاتر در زبانشناس. عالیه:ok_hand:
کاش داستان‌های بیشتری در سطوح مختلف و لهجه‌های متفاوت در زبانشناس موجود بشه.
یادگیری زبان از طریق داستان صوتی یکی از بهترین متدهای یادگیری زبانه.

سلام دوست خوبم خوشحالیم که براتون مفید واقع شده :rose:
کتاب صوتی زیادی موجوده اگر اشتراک طلایی دارید یه سر به زیبوک بزنید کلی داستان، روانشناسی، کسب و کار و… موجود هست

1 پسندیده

بله چطور لهجه امریکن این دوره رو پیدا کنم

اگر موجود باشه میتونین در اینترنت سرچ کنین البته بعید میدونم چون فیلم و کتاب این دوره به لهجه بریتیش بوده از ابتدا

1 پسندیده

ببخشید کسی اسم گوینده رو می دونه

کسی اسم گوینده میدونه

اسم گوینده Jim Dale هستش.

2 پسندیده

Reading Harry Potter in the library and during boring middle school classes is one my favorite childhood memories. Reading it again, was a totally great experience.

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
مرسی از برنامه خوبتون
میشه ترجمه فارسی کتاب‌های هر‌ی پاتر رو هم قرار بدین
اینجوری آموزشش راحتتره

دوست خوبم اموزش زبان با تکیه به ترجمه توصیه نمیشه. و فقط برای سطوح مبتدی ترجمه قرار میگیره

هیچ وقت نه هری پاتر دیده بودم و نه خونده بودم
اما از گفتم بذار برای زبان خوندن شروع کنم،اولین کتاب ‌هایی بود که به زبان اصلی خوندم و واقعا عاشقشون شدم
تشویقم کرد بیشتر کتاب زبان اصلی بخونم و عملا شروعی شد برای من
خیلی ممنون از تیم زبان شناس برای تهیه این نسخه با گویندگی فوق‌العاده قشنگ،لیسنینگ بریتیش من رو خیلی خیلی قوی کرد و واقعا بعد جلد اول عاشق لهجه بریتیش شدم:heart_eyes::heart_eyes:
برای بار دوم دارم میخونم که بهتر جملات رو یاد بگیرم
کاش سری رمان‌های کورومن استرایک از جی کی رولینگ رو هم بذارید،یکی دو ماه دیگه جلد هفتم میاد اونا هم بسیار قشنگن

2 پسندیده