چگونه زبان را در کشور انگلیسی زبان یاد بگیریم؟ (توصیه های لوکا لامپاریلو و استیو کافمن)

نه اصلا کلاس اینا خوب نیست جز خستگی و استرس واینکه گاهی فکر کنی چقدر عقب هستی از زبان ،هیچی نداره .
همین زبانشناس خودمون خوبه .

3 پسندیده

اره چیه اخ.من نمیدونم هنوز خودشون هم نمیتونن انگلیسی حرف بزن باور کن بیشترشون نمیتونن.و البته اونایی هم که میتونن حرف بزنن چیزی یاد نمیدن .فقط مییخوان پول بگیرن .البه بعضی هاشون هم واقعا شاید بلد باشنا و یاد هم بدن .ولی من ندیدم
:smile:

3 پسندیده

دقیقا من خودم با اینکه سالهاست ساکن خارج از کشور هستم و اینجا کار میکنم ، هنوز هم به صورت جدی مشکل دارم.

6 پسندیده

هرچی بیشتر سعی کنید با جامعه ای که در اون هستید بیشتر تعامل داشته باشید و کمتر با جامعه ایرانی در تماس باشید ، پیشرفت تون سریعتر میشه ، هر چند کار راحتی نیست و مخصوصا برای کسانی که ارتباطاتشون فقط با جامعه ایرانیان مقیم خارج هست داستان خیلی مشکلتر میشه.
من خودم چون بنا به شرایط کاری جدیدم در جای که مشغول هستم هیچ هموطنی نیست ، مجبورم که بیشتر و جدی تر روی یادگیری زبان کار کنم ، و البته دوستان محل کار هم واقعا بهم کمک میکنند.
هر چند شروع اش خیلی راحت نبود اما الان خیلی خوشحالم که بنا به ضرورت کاری مدتی در محیطی قرار دارم که فقط باید از زبان انگلیسی استفاده کنم.

7 پسندیده

با یه معلم تو تایلند داشتم با انگلیسی دست و پا شکسته حرف میزدم😁 میگفت مردم از کشور های مختلف ۴۰ میلیون میدن که تو کلاسش شرکت کنن(کلاس آنلاین از طریق اسکایپ)۴۰ میلیون هر ماه!
درآخر ممنون بابت تاپیکت⚘:clap::+1:

2 پسندیده

چقدر خوب که تجربیاتتون رو بعد چهار ماه در اختیار ما گذاشتید.
مشخصه که خیلی راضی هستید و دارید لذت می برید.
براتون آرزوی موفقیت دارم :rose::rose::v::v:

3 پسندیده

من معلم ناف امریکایی میشناسم ساعتی 200 هزار تومن میگیره.
فرض بگیریم هفته ای دو یا سه بار صحبت کنیم
میشه 600 هزار تومن.
یا حالا گیریم دو ساعت اصلا صحبت کنیم 1 میلیون و دویست
اصلا باشه گیریم دو میلیون در هفته بدیم بهش. 4 هفته میشه 8 میلیون.
این آمریکاییه اینقد میگیره. اون تایلندی چی میگه این وسط ؟ :grin:

3 پسندیده

اره والا :grin: میگه ماهی ۴۰ میلیون میدن بهش واسه کلاسش هر وقت هم که سوالی ازش میپرسم میگه تو کلاسم وقتمو نگیر :grin: با اصرار زیاد جواب سوالاتمو میده :grin:

2 پسندیده

ممنون از لطفتون ، همینطور برای شما .

2 پسندیده
2 پسندیده

خیلی ممنون بابت این مقاله،من تا 6 هفته دیگه دارم میرم استرالیا و تا 9 ماه اونجا خواهم بود،دقیقا الان یکی از بزرگترین دغدغه هام اینه که چقدر میتونم ظرف این 6 هفته بهبود بدم زبانم رو، سطحم اوایل b میتونه باشه، سه ماهی میشه یه معلم خصوصی دارم که هفته‌ای سه بار فقط باهاش اسپیکینک کار میکنم ولی همچنان اشتباهاتی دارم که نمیتونم ازشون دست بکشم،با اینکه حدود دو ماه و نیم هست که با زبانشناس آشنا شدم ولی یک هفته‌ای میشه دارم جدی کار میکنم باهاش، کاش از همون موقع جدی کار میکردم باهاش،حسابی نگرانم که میتونم کارامو پیش ببرم اونجا یا نه؟ نظرتون چیکار کنم الان؟

6 پسندیده

خوبه بعضیا میگن 6 ماه البته 6 ماه هم زیاد نیست ولی تا حد مناسبی میشه در واقع توی 6 ماه واسه زبان کار کرد.
ولی بنظرم 6 هفته واقعا کمه. یعنی یه ماه ونیم. اگه برنامه ی آزمون زبان اینا ندارین واسه این 6 هفته ( که امیدوارم نداشته باشین)با بالا بردن تایم مطالعه انگلیسیتون یخرده سرعت یادگیریتون رو میتونه افزایش بده منظورم مطالعه و یادگیری با کیفیته نه اینکه خودتونو وادار کنین روزانه 100 الی 500 لغت یادبگیرین این واقعا غیر ممکنه
خوشبختانه معلم خصوصی انگلیسی دارین که باهاش میتونین تمرین مکالمه داشته باشین این یکی از فاکتورهای مفیده یادگیری انگلیسیه. مکالمه میکنین و ایشون براتون تو مکالمه کمکتون میکنن فید بک میدن براتون یجورایی راتون میندازه :+1:
جز اینکه واسه 6 هفته هر روز غرق در زبان شد گوش دادن به داستان, پادکست, تماشای سریال, مکالمه داشتن بنظرم راه میانبری نمیتونه باشه.
باز هم دوستان با تجربه اینجا هستن و نظراتشون میتونه کمک کننده باشه

5 پسندیده

آزمون ندارم، فقط هدفم اینه که موقع مکالمه کمتر مشکل داشته باشم،متاسفانه تمرکزم رو مطلبی هست که میگم و این باعث میشه اشتباهات قواعدی داشته باشم:roll_eyes:خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتین :pray:

3 پسندیده

چه مقاله های زیرخاکی که مخفی موندند :joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink:
تشکر بابت مقاله های بینظیرتون :bouquet::rose::bouquet::rose:

4 پسندیده

آقای کشاورز @YoKambiz
:joy::joy::joy: این مقاله برای تقریباً دو سال و نیم پیشه :clap::clap::clap::clap::clap:
آقا عااااااالی :rose::rosette::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:
فقط یه نکته به نظرم … کسی نمی تونه به این راحتی ها تو شش ماه از سطح A برسه به سطح B. :green_heart::blue_heart::yellow_heart:

2 پسندیده

الهه جون پس بنظرت چقدر وقت لازمه برای رسیدن به سطح b, با یه برنامه معقول البته

3 پسندیده