آنالیز کامل و دانلود دوره‌های انگلیسی Effortless English + راهنمای استفاده

درود بر شما خیلی عالی بود. از روزی که وارد زبانشناس شدم تمام مسئلم این بود که چطوری باید آموزش ببینم با چه برنامه و به چه شیوه ای. هرچند مدت زیادی نیست که با زبانشناس آشنا شدم اما خیلی از راهها و روشهایی که دوستان گفتند رو انجام دادم. اما با این مقاله تازه فهمیدم راه درست چیه.
بینهایت ممنونم :rose:

11 پسندیده

چرا لینکvip مجموعه اموزش زبانEFFORTLESS ENGLISH نمیاد و میزنه شخصی شده؟ همچنین مجموعه تلفظش هم لینک نداره که دانلود کنم لطفا راهنماییم کنید :sob: :sob:

5 پسندیده

به پشتیبانی اپلیکیشن پیام بدین تا همکاران راهنماییتون کنن :rose:

4 پسندیده

با سلام و عررض خسته نباشید خدمت دست اندرکاران زبان شناس
من درباره دوره یه سوال داشتم
من تازه شروع کردم و سرسری یه نگاهی به new method انداختم تا اونجایی که دیدم تاکید دوره بر روی جواب دادنه اما برای سوال کردن تمرینی تهیه نشده
البته من فقط new method رو دیدم
سوالم اینه که تو دروس پیشرفته تر تمریناتی حول محور سوال پرسیدن هم وجود داره یا نه؟

5 پسندیده

سلام دوست عزیز @mamas
ببینید اصلا برنامه آزمون نداره، ولی همین دوره ها خودشون تو بخش مینی استوری سوال داره که راوی میپرسه و شما باید جواب بدین، که خود همین سوال جواب به یادگیری ناخودآگاه گرامر، تسلط بر مکالمه و بالا رفتن سرعت پاسخگویی کمک میکنه

و اینکه اصلا سیستم امتحان گرفتن برای مدارس و موسساته، ما برای یادگیری زبان به صورت واقعی (یعنی شرطمون گرفتن نمره واسه آزمون خاص مثل کنکور، کانون زبان و… نباشه) نیاز به امتحان نداریم فقط باید از یادگیری زبان لذت ببریم و هر وقت بتونیم سوالات راوی رو سریع جواب بدیم یعنی رو به پیشرفت هستیم. هدف برنامه زبانشناس هم همینه: یادگیری زبان انگلیسی همانند زبان مادری

8 پسندیده

سلام
ممنون از اطلاعات مفیدتون
فقط برام یه سوالی پیش اومده این که اولویت در هر فایل رو اول گذاشتن مینی استوری که در اون سوالات متن اصلی پرسیده میشه اگه قرار اول مینی استوری خونده بشه چطوری میشه به سوالات پاسخ داد. کلا بسته های ای جی گفته شده از مینی استوری شروع کنید برام عجیبه یا من بد متوجه شدم. لطفا راهنمایی بفرمایید
یه سوال دیگه این که بسته قبلا در اپلیکیشن من بود ولی الان پیداش نمیکنم

7 پسندیده

سلام عاطفه جان @Atefeh10
نه اولویت که بیان شده منظور این نیست که شما اول مینی استوری رو بخونید، اولویت تکرار منظورشه
یعنی اگر در طول روز میخواین یک درس از این دوره رو بخونید اولویت تکرارتون این باشه
مینی استوری 3 بار در روز
درسنامه اصلی 2 بار در روز
واژگان یکبار در روز

ولی ترتیب مطالعه طبق چیزی باشه که داخل اپلیکیشن هست که اول بدونید قراره راجع به چی صحبت بشه (درسنامه اصلی) بعد اینکه لغاتی نمیدونید در قسمت واژگان باهاش آشنا بشید و بعد برید سراغ مینی استوری

9 پسندیده

خیلی ممنونم از راهنماییتون :rose::heart:

6 پسندیده

یه سوال دیگه هم داشتم این دوره فکر میکنم قبلا در اپلیکیشنم بود من درس a kiss رو یادمه خونده بودم ولی یه مدتی کنار گذاشتم این دوره رو ولی الان دیگه این دوره نیست به جاش
Effortless english, original course
رو دارم که سطحش رو سخت زده

6 پسندیده

با تشکر از پاسخگوییتون
ولی من حس می کنم سوال من رو درست متوجه نشدین
منظور من تمرین برای پرسیدن به زبان انگلیسی هستش نه آزمون دادن
برای مثال ?did she look good
تا اونجایی که من دیدم فقط ما جواب می دادیم ولی مدرس دوره ازمون نمی خواست که ما ازش سوال بپرسیم
که باعث می شه توی جواب دادن خیلی پیشرفت کنیم ولی تو سوال پرسیدن به انگلیسی …

7 پسندیده

هست عزیزم @Atefeh10 ، من با عکس بهتون نشون میدم کدومه (این دوره در انگلیسی بدون تلاش یا همون نیومتده)

7 پسندیده

اگر میخواین شما سوال کننده باشید و یک نفر جواب ها رو بگه، بهتره پارتنر داشته باشید شما سوالات ای جی هوگ رو بگید، پارتنرتون جواب رو بگه. اگر پارتنر هم ندارین، تمرین اینجوری باشه که شما سوال رو قبل ای جی هوگ بگید جواب رو ای جی بگه

منظور از سوال و جوابی که ما گفتیم اینه که داستان رو همراه با سوال میگه که قشنگ تو ذهن تون نقش ببنده.

7 پسندیده

سلام
همه این موارد رو میتونید داخل اپلیکیشن دنبال کنید چون در دسته بندی انگلیسی بدون تلاش موجوده و نیازی نیست فایل های اینجا رو دانلود کنید

8 پسندیده

من واقعا نمیتونم یه چیز تکراری بخونم دوره ای جی رو دوست دارم ولی اینکه باید در روز خیلی تکرار کنم کمی دلسردم کرده :pensive: چطور میشه بدون اینکه کسالت بار بشه انجامش داد؟ممنون میشم از تجربیاتتون بگید:tulip:

9 پسندیده

سلام
باید دروس new method رو هم برای هر درس یه هفته وقت بذاریم یعنی تا تکنیک سایه پیش ببریم. من درساش برام اسونه یعنی بدون متن خوب متوجه میشم می خواستم بپرسم واسه من هم لازمه که یه هفته وقت بزارم یا این که فقط دروس رو گوش بدم هدفمند و به مینی استوری پاسخ بدم و زود برم سراغ انگلیسی قدرت یا این که باید وقت بیشتری برای دروس new method بزارم؟

7 پسندیده

میشه در مورد روش دقیق خوندن این دروس new method راهنمایی بفرمایید

6 پسندیده

سلام دوستان من الان دارم دوره داستان های واقعی رو میخونم میخوام وقتی تموم شد با ای جی کار کنم سطح ۳ هستم فقط نمیدونم کدومو بخونم انگلیسی قدرت یا دروس پایه ؟ از هر کدوم ۲ تا خوندم انگلیسی قدرت بیشتر روانشناسی بود
خوشحال میشم راهنماییم کنید.:pray:t2:

6 پسندیده

سلام دوستان
می تونید قسمت انگلیسی بدون تلاش رو سطح هاش رو کمی راحت تر توضیح بدید من یکم گیج شدم
نوشته شده سطح 1 و2 … منظور از این سطح ها چی هست؟
و اینکه در قسمت انگلسیس بدون تلاش بعضی داستان هاسه تا فایل هست ، بعضی ها بیشتر ،ترتیبشون چطوریه؟

7 پسندیده

سلام یکی از دلایلی که دروس MS مجموعه Effortless English برام کمی دشوار و فرسایشی شده این سوالات هست:
پاسخ شما به این سوالاتم باعث می شه خیلی روان تر و پیوسته تر درس ها را دنبال کنم. :relaxed:

1. اینکه در شروع یا وسط کار فقط به MS ها گوش بدم اوکیه؟ یعنی بیام بصورت غیر فعال فقط و فقط گوش بدم و کاری نکنم ( جملات را تکرار نکنم، به سوالاتش پاسخ ندم و…)

2. در بعضی از داستان ها اتفاق می افته چون MS رو خیلی خیلی گوش دادم پاسخ ها را دارم از حفظ می دم این کار باعث تاثیر خنثی و وقت تلف کردن نیست؟

3. اینکه قبل از شروع جدی MS ها بیام جملات را ترجمه کنم باعث نمی شه ذهن تنبل بشه؟

4. با چه نشانه هایی به این نتیجه می رسید که می تونید به MS بعدی و درس بعدی برید؟

مثلا من وقتی تقریبا حفظ می شم درس رو، وقتی می تونم هر چی می گه رو تکرار کنم، وقتی به 80 درصد سوالا پاسخ می دم می رم درس بعدی
این کارم درسته؟

1. لطفا تجربه تان را در مورد MS بگید که شما برای یک درس جدید که هیچ بک گراند ذهنی ندارید در شروع چکارا می کنید، چکارایی می کنید که درس براتون موثر تر بشه؟
7 پسندیده

سلام. ممنون از زحمات شما.
من دوره power رو شروع کردم. طبق توضیحات شما و A. J. دارم مطالعه میکنم (تعاملی و پاسخ دهنده به سوالات و …) اما یک موردی برام مشخص نبود. فقط هنگامی که A. J سوال میپرسه، باید جواب بدم و در بقیه جاها فقط باید گوش بدم؟ اگر تکرار کنم با A. J. مشکلی پیش میاد و نباید این کار رو انجام بدم؟ (توضیح: تکراری که گفتم رو توی فایل های ‌vocab بصورت ناخودآگاه گاهی وقتا انجام میدم ولی نمیدوم مضر هست انجام دادنش یا نه!)

3 پسندیده