آنالیز کامل و دانلود دوره‌های انگلیسی Effortless English + راهنمای استفاده

سلام،وقتتون به خیر،من دو دوره ی بدون تلاش و قدرت رو همزمان گوش میدم،بدون تلاش تقریبا برام راحته ولی برای تلفظ و اسپیکینگ در حد دو تا سه روز گوش میدم.مشکلم با دوره قدرت و داستان اصلیه،بعد از دوروز گوش دادن کامل متوجه میشم ولی نمیتونم کامل تکنیک سایه رو استفاده کنم،خیلی برام سریعه‌آیا باید اینقدر ادامه بدم که علاوه بر شنیدن بتونم همزمان تکرارش هم بکنم یا نه همین که کامل میفهمم کافیه؟

4 پسندیده

سلام وقت بخیر
برای خواندن دوره، باید تمام فایل های هر درس رو توی یک روز خوند یا روش دیگه ای هست؟

5 پسندیده

به نظر من حتما مفیده
درسته استدلال ذهنی نمی کنید برا یافتن پاسخ اما همین که زبانتون توی دهنتون متناسب با موضوع میچرخه خودش مفیده

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
آیا نیازه یک هفته خونده شه پاور انگلیش؟؟ مثلا سه روز کافی نیست؟وقتی مطالب رو کامل متوجه میشیم

4 پسندیده

سلام
توی توضیحاتتون گفتید که new method of learning داخل اپلیکیشن موجوده ولی نیست.
توی دوره آقای aj دو تا مجموعه هست با عنوان کتاب گویا و دروس پایه انگلیسی. همونان؟

5 پسندیده

اره دروس پایه همون نیو متد هستش :+1::+1::+1::+1::+1::+1:

4 پسندیده

سه روز خیلی کمه دوست عزیز ، روش این دوره اینه که انقد گوش کنی تا ناخوداگاه یاد بگیری درسو ، و این توی ۳ روز بعید میدونم اتفاق بیوفته ، من درسته روزی یه ساعت وقت میزارم ولی هر درسو ۲۰ روز شایدم بیشتر میخونم
اگه به درس ۷ دوره انگلیسی قدرت برسید aj توضیح میده که چرا باید زیاد گوش کنیم و تکرر داشته باشیم

7 پسندیده

سلام
آخه از همون بار اول برام آسونه گفتم شاید سه روز برای من کافی باشه. هنوز به درس هفت نرسیدم هفته ی بعد میرسم
خیلی ممنون🙏

4 پسندیده

دوستانی که حسابی در این مجموعه ذوب شدن لطفا راهنمایی کنند

ای جی میگه باید به تسلط برسید و بعد برید درس بعد ، درست

(۱) جای دیگه توضیح میده که منظور از تسلط اینه که اتوماتیک بشید

(۲) جای دیگه گفته شده که مهم لیسنینگ هست و باقی مهارت ها پشت سر اون رشد خواهند کرد

حالا سوال من اینه که زمانی بریم سراغ درس بعد که در لیسنینگ و درک مفهوم خودکار شده باشیم یا در پاسخ دادن به سوالات درس هم خودکار شده باشیم (یعنی خودکار به جای go بگیم went) (منظورم پاسخ کوتاه yes/no نیست، پاسخ بلند بدیم با ساختار درست)

جواب خودم:

به نظر میرسه که نظر ای جی این هست که در لیسنینگ خودکار بشیم (چون در ابتدای درس میگه لازم نیست جواب بلند بدید به سوالان ، جواب کوتاه بهتره ، یعنی فقط قصد داره که به درک مطلب خودکار برسیم)

اما
یه جای دیگه ای جی میگه

یکی از شاکردام تند تند میرفت درس بعدی و فکر میکرد که تسلط پیدا کرده اما اون همچنان از go به جای went استفاده میکرد…

این یعنی از شاگردش انتظار داشته در خروجی (اسپیکینگ) هم خودکار شده باشه بعد بره درس بعد

اخرش چه کنیم ؟

@YoKambiz

4 پسندیده

سلام خسته نباشید
ممنون بابت توضیحات خوبتون
فقط من مورد 1 رو توی اپلیکیشن پیدا نمیکنم و نیست؟

3 پسندیده

سلام
تالاری ک ای جی میاد و میه اهدافتان رو اشتراک بذارین کجا میتونم پیدا کنم

2 پسندیده

با سلام و عرض احترام

اول میخواستم تشکر بکنم از زحماتتون بی دریغتون و همچنین برنامه بسیار مفیدتون. دوم اینکه عذر میخوام ممکه سوالم تکراری باشه و اون اینکه آیا الان که بنده در بخش دروس پایه تا رفتار وسواسی رو خوندم، میتونم برم برای انگلیسی قدرت؟؟آیا در انگلیسی قدرت باید همه دروسش خونده بشه یا اینکه چند سطح کافیه؟؟

3 پسندیده

سلام من سطح B1 هستم دارم انگلیسی قدرت گوش میدم هر درس سه بخش داره و من روزی سه ساعت گوش میدم آیا درست دارم پیش میرم؟ الان۲۴ روز پیوسته دارم گوش میدم.تغییری متوجه نشدم. منظور از هر هفته یک درس سه درس در یک پک هست؟ یا هر هفته یک موضوع؟لطفاً راهنمایی کنید

تکرار تگرار عجله نکنید انگلیسی لول و سطح نداره میخواهید خب صحبت کنید تکرار زیاد کنید میدونم در مرحله ای هستید میخواهید زود روان صحبت کنید یاد گیری انتها و پایان نداره تکرار کنید تا ناخوداگاه ساختارها و لغات براتون ملکه بشه روزی میرسه بدون فکر به فارسی روان صحبت میکنید فقط تکرار ی متن و پادکست هر دفه ی چیزی یاد میگیرید.

4 پسندیده

سلام ممنون برای توضیحات خوبتون. فایل هارو دانلود کردم چند تاش رو ولی وسط دانلود لینک ها خراب شدن و نمیشه دانلودشون کرد

1 پسندیده

سلام دوست خوبم :pray::blue_heart:
در اپلیکیشن میتونید دوره ها و درس ها رو دانلود کنید و بعد به صورت آفلاین مطالعه کنید

@azizamkoja3e

1 پسندیده

تو مقدمه انگلیسی قدرت میگه اول متن اصلی رو گوش کنید بعد لغت و بعد مینی استوری
ولی شما گفتید اول مینی استوری؟
میشه دلیلشو بگید؟

1 پسندیده

سلام
آقای کامبیز اولیت رو میگه
منظورش اینه که اهمیت کدوم فایل از اون یکی بیشتره

آهان پس همون به ترتیب بخونم
ولی مینی استوری مهم تره و بیشتر بخونمش درسته؟

1 پسندیده

بله دیدگاه و مینی استوری مهمترین هستن

2 پسندیده