تلفظ و لهجه،؟ واسه شروع در ابتدا کدوم تلفظ بریتیش یا امریکن؟کدوم واسه مطالعه بهتره؟کاربرد کدوم بهتر و بیشتره؟اصلا کدومو باید یاد گرفت ؟؟

سلام دوستان عزیز ببخشید من میخواستم بپرسم از شما عزیزان که… آیا باید واسه یادگیری زبان مگر نباید فقط از یک لهجه پیروی کرد؟!مثلا لهجه‌ی بریتیش باید پیروی بشه یا اِمریکن؟ اصلا چطور با کدوم هدف از این دوتا پیروی بشه داستان‌ها چون بعضی داستان‌ها به گمان بنده از لهجه‌ی بریتیش استفاده شده و پخش میشه واسه یادگیری ما و بعضی جاها یا خیلی جاها اِمریکن هست … خب من الان واقعا گیج هستم و سوال هستش واسم که از کدوم پیروی بشه؟؟ بعضیا میگن بریتیش باکلاسه‌ و فلان و بعضی‌ها میگن اِمریکن بهتره چون طیف گسترده‌تری از سینما رو در بر میگیره… الان من این داستان‌ها کلاس آموزشم هستن و لهجه بریتیشه -… چجوری باید برم این مسیرو؟؟!! از کدوم لهجه پیروی کنیم و قاعدتا شما اساتید الان با کدوم لهجه راه افتادین؟؟دوتاش همزمان باهم ؟؟!یا یکی از لهجه‌ها؟:disappointed_relieved::pray::cry: ممنونم منو تکلیفمو با خودم مشخص کنید ممنون میشم :expressionless::rose::pray:

3 پسندیده

سلام وقت بخیر.
قبلا راجع به این موضوع بحث شده توی تالار براتون لینکش رو میذارم. ولی خودتون رو با این بحثا گیج و محدود نکنین. خود خارجیا انقدر روی لهجه حساس نیستن که ایرانیا بزرگش میکنن.

7 پسندیده