با پول پنج تا پاکت سیگار زبان یادبگیر

یادگیری زبان انگلیسی با حداقل هزینه

یکی از چالشهای بزرگ برای یادگیری زبان بدون شک، هزینشه. هر چه سن آدمم بالاتر میره، خرج زمان و پول براش سخت تر میشه. الانم که با وجود کرونا خیلیا نمیتونن تو مکان های سربسته حضور پیدا کنن. هیچکس منکر کمک یه مربی خوب نیست اما پرداخت هزینه هر ترم کلاس برای خیلیا امکان نداره.

واسه همین موضوع تیم زبانشناس دست به طراحی اپلیکیشنی زده که با کمترین هزینه بتونه پوشش خوبی برای یادگیری زبان شما باشه. تو این اپلیکیشن هر چیزی که برای یادگیری زبان لازم داشته باشی وجود داره. پادکست با متن، کتابهای صوتی و متنی در سطوح مختلف، دوره هایی که بهترین مدرسان انگلیسی جهان اونارو طراحی کردن. هر چی که دوست داشته باشی.

چه هزینه ای؟ برو سوپرمارکت محلتون و 5 تا چیپس مزمز و یه ماست موسیر بخر. چقدر میشه؟ همون رو برای کل سال در نظر بگیر. درسته؟ کل سال، دوازده ماه فقط و فقط 5 تا چیپس و یه ماست موسیر خرجشه…

در کنار همه این منابع ما تیمی رو داریم که 24 ساعته پشتیبان شما خواهند بود و سوالی داشته باشید براتون حلش میکنن.

برای دانلود اپلیکیشن زبانشناس همین حالا به لینک اپلیکیشن اندروید و آیفون آموزش زبان انگلیسی زبانشناس - زبانشناس برو.

:boom: سوالی داری؟ تو کامنتها ازمون بپرس تا راهنماییت کنیم

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

لینک ویدئو در تلگرام

لینک ویدئو در اینستاگرام

17 پسندیده

سلام وقت بخیر، شما جز مربیان زبانشناس هستین؟

6 پسندیده

فکر میکنم ایشون جز تیم تولید محتوا باشن🙂

5 پسندیده

سلام بنده نویسنده و کپی رایتر زبانشناس هستم :grin::rose:

7 پسندیده

بله دقیقا همینطوره که میگین :rose::grin:

6 پسندیده

داداش سیگارچی میگیری اینقدگرون پات میفته:grin::grin:

6 پسندیده

ما که سیگاری نیستیم ولی قیمت هاش اینجاست :joy:

5 پسندیده

اخه برند به برند، مدل به مدل با هم فرق میکنن
همین وینستون انواع مختلف داره که قیمتاشونم با هم متفاوتن

منم سیگاری نیستما :joy::broken_heart: امان از رفیق ناباب

7 پسندیده

منم سیگاری نیستم ولی اشناسراغ دارم عمده ای اندازه یسال این داداشمون قیمت دانشجویی حساب میکنه برندوبگوتابرات تخفیف بگیرم😁

5 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:برادر دور این دوست های ناباب رو خط بکشید

5 پسندیده

بسته ای 20 تومنه ها الان :grin:

6 پسندیده

ساعت به وقت نیکوتین یا زبانشناس ،تمام مسأله اینست :thinking:
مربی عزیزم رضای نازنین ،تاپیک عالی و اثر گذاری هست :ok_hand::+1: جای افسوس و غصه داره ،مقایسه عالی بود ،چیزی که زبان مشترک تمام مردم جهان ردش می کنه (سیگارت) و چیزی که باعث گشایش درباغ ناشناخته هاست (زبان) و مامردم غافل از فرصت ها ، حالا اگه اشتراک سالیانه رو ۵۰۰ هزار میزاشتین همه هجوم می‌آورند :pensive: من بغیر از این اپ دریک اپ ۱۵۰ هزار پرداخت کردم (اسمش رو نمیارم) واصلا دودرس ازش خوندم ولی به کارایی زبانشناس نیست ،فقط پولو می گیرن ،نه پشتیبانی،نه تالار و نه اینهمه مربی فرهیخته،تازه یکی از اپ های معروف بابت هر سوال ۵۰ هزار می گیره خودتونم میدونین.درحالی که دراپ خودمون یک سوال که قبلا بارها تکرار شده بازهم مربیان عزیز دوباره با سعه صدر میان و پاسخ میدن،انصاف رو برا این روزا چیپ ستش رو تو مغز گذاشته خدا .
من خودم هرجا و با هر وسیله زبان گویای زبانشناس هستم ،پیروز باشید :ok_hand::+1:

7 پسندیده

عباس جان مرسی از این پیام پر انرژی و پر محبتت :heart: واقعیتش اینه که اتفاقات خوب و داشتن زندگی رو به پیشرفت اونقدرا هم گرون نیست و هر فردی با زندگی متوسط، اگه بخواد می‌تونه بهش میتونه دست پیدا کنه.
ما داریم توی دنیایی زندگی می‌کنیم که یادگیری و دسترسی به علم واقعا آسون و ارزون شده.
راستی بنده مربی نیستم و فقط یک نویسنده‌ی کوچک تو تیم بزرگ زبانشناسم که هر چیزی که الان دارم به لطف و محبت تیم زبانشناسه. خیلی ‌قوت قلبه که زحماتی که مربیان زبانشناس میکشن از چشم شما دور نمونده و خوشحالیم به داشتن رفیقی مثل شما تو جمعمون :heart::heart:

6 پسندیده