تجدید نظر در دسته بندی موضوعات

سلام
من از بین کتوگوریتون فقط به زبان شناس دسترسی دارم اینارو طبق همین دسترسیم میگم
اول اینکه ویودیوهای جدید مربی‌هاتون بارگذاری نشده
دوم اینکه میتونه کتگوری پربارتری هم باشه مثلا اهنگ‌های انگلیسی همراه تکس و معنیاشون
و موضوعاتی آورده بشه که نیاز باشه
به طور مثال خیلیها دنبال گرامر هستند اما نیست
مثلا خیلیا واسه تافل و آزمونهای دیگه کلاس میرن با هزینه‌های گزاف خوب شما میتونید همینجا یه دوره تنظیم کنید
و خیلی مواد دیگه
یه نکته بعدی من مثلا کتگوری زوبیکو رو ازکحا بفهم چی داره ک بعدش هزینه کنم
نمیدونم مدیر زبان شناس کیه اما بستر خوبی آماده هست لیکن حداکثر استفاده نشده

6 پسندیده

دوست عزیز من به عنوان کاربری که یکسال هست با زبانشناس همراهم نکاتی رو مطرح میکنم،در مورد دوره‌هایی که ذکر کردین در اپ موجودند،من شات هاشو براتون میذارم از زیبوک و زوم هم هست،

اصلا یکی از مواردی که منو عاشق زبانشناس کرد بخش زیبوک بود :heart_eyes:به واسطه علاقه ام به کتاب خوانی،من به شما اطمینان میدم که هزینه ای که پرداخت میکنید ارزششو داره :smiling_face_with_three_hearts:

9 پسندیده

سلام روزتون بخیر

همونطور که دوست خوبمون لطف کردن و عکس گداشتن بخش زوم مربوط به دوره های رایتینگ، ایلتس،تافل، فیلم، انیمیشن، کارتون و موضوعات متفرقه مثل استند اپ کمدی موضوعات روانشناسی تد تاک و ازین قبلی هستش بخش زیبوک مربوط به کتاب داستان های سطح بندی، مجموعه داستان ها، کتاب های روانشناسی و موفقیت و رمان های متن اصلی هستش و بخش زبانشناس هم که خودتون دارین.

در بخش زبانشناس هم موسیقی داریم اما یه بخش کوتاهی هستش در بخش کانال های جذاب اموزشی دوره یادگیری انگلیسی با تلویزیون، دوره های همکاران هم در اپلیکیشن موجوده و ممکنه یه روز تاخیر داشته باشه اما چیزی از قلم نمیوفته

برای گرامر هم ما اموزش به صورت مدارس و اموزشگاه ها نداریم و با متد TPRS گرامر رو قرار دادیم در اپ.

اگه ابهام دیگه ای هست من درخدمتتون هستم :rose:

8 پسندیده

یه سوال کاربر نباید بدونه تو زیبوک چی هست؟ بعد بخره
نوشتین چند دوره جذاب!!!
اگه مشخص بشه شامل چه دور‌های هست بهتر نیست؟

4 پسندیده

سلام
در تکمیل صحبت های دوستان بگم بخش موسیقی و هنر هم داریم که در تصویر نشون دادم و آهنگ های چند خوانده قرار داده شده که روز به روز تکمیل هم میشه

7 پسندیده

بخش زوم و زیبوک نمونه دروس رایگان نداره اما خب اسکرین شاتی که دوستان گذاشتن عنوان بخشی از اون کتاب و فیلم ها رو نشون میده

6 پسندیده

نه منظورم کلی بود
فکر کنم اگه این حقو بدیم که کاربر چی قراره بخره و این خرید شفاف باشه بهتره
بطور مثال میتونید ۱ ساعت مشاهده از دورهای زیبوک رو رایگان کنید بعد ک کاربر آشنا شد با دورها میتونه تصمیم بگیره بخره یا نه یا یک فیلم کلی بزاره از معرفی دوره‌ها
اها یه چیزی که الان یادم افتاد اگه یه فیلم تهیه بشه از امکانات اپتون تا کاربری که تازه نصب کرده انقدر مبهم نباشه براش خیلی میتونه مفید باشه
نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه بحثم مورد خاص من نیست کلی بود
و نکته اخر اینکه خیلی ممنون بابت پاسخ سریعتون (کل زبان شناس)

5 پسندیده

آره ب نظر منم این پیشنهاد خوبیه
من خودم اولین بار که اومدم نمیدونستم زیبوک و زوم چی هستن و بعدش از توی تالار صحبت های دیگر دوستان فهمیدم چی ب چیه…

4 پسندیده

برای استفاده از اپلیکیشن زبانشناس ویدئوهای اختصاصی به صفحه اینباکس شما در زبانشناس اضافه میشه. اگر اولین ویدئو رو هنوز ندیدید پیشنهاد میکنم ببینید.
لینکشو براتون در ادامه هم میذارم.

7 پسندیده

برای من اولین ویدیو برای ۱ سال پیشه که اصلا توش خبری از زیبوک و زوم نیست :expressionless::joy:
بعد من از همون موقعا ول کردم زبانشناسو الان بعد کلللی اومدم ماتم زد :joy::woman_shrugging:t2:

7 پسندیده

عزیزم ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازست :rofl::heart_eyes:

6 پسندیده

دقیقا وقتی اومدم ۲ ماه از اون اشتراک نقره‌ای که یکسال پیش خریدم مونده بود. اومدم یه دو هفته ای با نقره‌ای ماهی میگرفتم همین چند دیقه پیش ماهی نقره‌ایمو بردم طلاییش کردم از بیخ و بن و فعلا دارم در دریای زیبوک و زوم شنا میکنم و توشون محو شدم :joy::muscle:

6 پسندیده

ای بابا درسا جان ،منو وشما از کنجکاوی امون بهره بردیم برا شناخت اپ :rofl::rofl::rofl: زمان ما این چیزها نبود :joy:

5 پسندیده

کنجکاوی گاهی وختا خوبه؛ گاهی وختام ختم میشه به دسته گل خییییلی بزرگ که به طرز وحشتناکی به آب داده میشه :joy:
مثلا برا خودم یبار پیش اومد که ویندوز کامپیوترمون بر اثر کنجکاویم پرید :joy:

5 پسندیده

:joy::joy::joy::joy: نه دیگه این اسمش کنجکاوی فوق خطرناکه

4 پسندیده

کاملا باهات موافقم حداقل یک روز باید اشتراک رایگان باشه‌ تا طرف بفهمه چی به چیه تصمیم بگیره کدوم اشتراک رو بخره

4 پسندیده

سلام
!!!
خیلی ممنون

4 پسندیده

کنجکاوی همیشه خوبه
البته اگه تو مسائل شخصی نباشه
همیشه هزنه‌های داره برای آدم ک منجر ب یه سود میشه
من اویل خریدم سیستمم روزی دو سه مرتبه ویندوز عوض میکردم

3 پسندیده

داخل سایت زیبوک کاملا رایگانه میتونید از اونجا ببینید داخل گوگل سرچ کنید برید عنوان هارو ببینید

5 پسندیده

آخه برادر، ادمی که اپ رو دانلود کرده دیگه سر به سایت نمیزنه :joy: الان این سایتو هم من الان شما گفتین کشف کردم :joy::woman_shrugging:t2:

4 پسندیده