ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

برای استفاده از اپلیکیشن زبانشناس ویدئوهای اختصاصی به صفحه اینباکس شما در زبانشناس اضافه میشه. اگر اولین ویدئو رو هنوز ندیدید پیشنهاد میکنم ببینید.
لینکشو براتون در ادامه هم میذارم.

این هم یک پست درباره راهنمای کار با نرم‌افزار

2 پسندیده

سلام
با تشکر از مجموعه زبانشناس
لطفا جهت ورود به برنامه
اثر انگشت رو اضافه کنید.
بچه ها که جهت بازی گوشی رو بر میدارن
وارد این برنامه میشن و تنظیمات برنامه رو دستکاری میکنند
ممنون

3 پسندیده

سلام ایده خوبی هست حتما به همکاران مربوطه انتقال میدیم

منم اصلا نمی تونم با لایتنر نسخه جدید ارتباط بگیرم بنظرم غیر از آفلاین بودن نسخه جدید ، کلا لایتنر قبلی خیلی خیلی بهتر بود من پشیمونم ارتقا دادم

2 پسندیده

عااااالیییی هستین.دمتون گرم که تشویق میکنید به ادامه یادگیری

3 پسندیده

دوست خوبم موردی اگر با لایتنر دارین ممنون میشم توی این لینک ذکر کنین تا رسیدگی بشه

1 پسندیده

تازه میخوام شروع کنم

2 پسندیده

عالیییی. واقعا خیلی خیلی خوبه

2 پسندیده

اthis app very very good

2 پسندیده

سلام به شدت از اين برنامه ناراضيم

1 پسندیده

اپلیکیشن خوبی است برای یادگیری زبان انگلیسی با سعی و تلاش میشه از این اپلیکیشن زبان انگلیسی یاد گرفت

2 پسندیده

فوق العاده مخصوصن تالار زبانشناس خیلی عالی

2 پسندیده

دوست خوبم اگر مشکلی داشتین ممنون میشم اطلاع بدین تا راهنماییتون کنیم

من اپدیت جدیدشو بیشتر دوست دارم، مرسی از تلاش هاتون:slightly_smiling_face::tulip:

2 پسندیده

بسیار عالی امیدوارم با قدرت پیش بروید

2 پسندیده

متاسفانه اصلا برنامه اي براي آموزش نداريد. فقط يكسري منابع از اينور و اونور آورديد كه داخلش بسيار هم اشتباه وجود داره. مطمعنا دوره رو تمديد نخواهم كرد. به كسي هم پيشنهاد نميدم. چون بار آموزشي و برنامه ي تدريس وجود نداره. برعكس پيج اينستاگرامتون كه توليد محتواي خوبي داريد.

1 پسندیده

واقعا آپدیت نرم افزار پر از ایراده و افتصاحه. خیلی از درس ها اسکریپتش ناقصه یا متن با ویدیو سینک نیست . لایتنر بعضا ترجمه را نشون نمیده

2 پسندیده

واقعیتش از اینکه آپدیت کردم پشیمونم
یکی اینکه لایتر اطلاعاتی که قبلا نشون میداد رو نشون نمیده
دوم اینکه تو لایتنر جای کافی برای متن نیست و بایل هی اسکرول کنم که خیلی رو اعصابه در حال که ورژن قبلی هرچقدر هم متن طولانی بود کامل نشونش میداد
و سوم اینکه تو لایتنر ورژن قبلی هر لغتی که میدیدم از همونجا یه گزینه سرچ داشت که میشد کالوکیشن ها و لغت های دیگه رو چک کرد ولی الان نمیشه و این به شدت رو کیفت آموزش تاثیر داره
مزیتی نسبت به وژن قبل هم نمیبینم متاسفانه

3 پسندیده

کدوم قسمتشو میگید؟

به زودی سرچ بهتری میذاریم

1 پسندیده

برنامه خیلی خوبی است.اما اگر متون ترجمه شده بیشتر باشد بهتر است.

2 پسندیده