ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

بسیار عالی تبریک میگم به تیم قوی تون

2 پسندیده

عالی. بسیار کاربردی. رابط کاربری خوب

2 پسندیده

شما عالی هستید و این فرصت و به هر قشری از جامعه میدید که زبان و یاد بگیرن

2 پسندیده

عالی است… . . . … . ‌

2 پسندیده

آپدیت جدید بسیار بد شده
رفتن به دیکشنری ها به شدت سخته و اصلا رابط کاربری خوبی نداده

2 پسندیده

سلام ممنون میشم توضیحات بیشتری راجع به مواردی که باهاش مشکل دارین رو توی این تاپیک توضیح بدین تا همکاران بررسی و اصلاح کنن :rose::rose:

آپدیت جدید برنامه خیلی خوب شده
فقط یک مورد اینکه ، من نمیخوام فارسی کلمه رو ببینم وقتی روی کلمه میزنم ، این گزینه اگه باشه که بشه حذفش کرد خیلی خوب میشه .

2 پسندیده

چند مشکل در ui جدید:
زمانی که در درس روی یک لغت میزنیم تا ترجمش رو ببینیم، نمیتونیم اون رو ویرایش کنیم، برای افعال ترکیبی خیلی اوقات نیازه شما معنی کلماتش رو جدا بدونی.
در لایتنر قبلا تعداد کلمات رو هم نشون میداد که خیلی کمک کننده بود، اما الا باید حتما روی نوار بالا کلیک کنیم تا بدونیم چند تاست
در لایتنر قبلا به صورت پیشفرض مثال رو هم نشون میداد، اما حالا باید حتما اون دکمه مثال رو بزنیم، تازه فضاش هم خیلی کوچیکتر شده، مثال 2-3خطی باشه اسکرول می خوره!
در لایتنر نمیدانم رو از دسترس دور کردید، بردین تو دیکشنری، در حالی که من گاهی فقط یه کلمه رو چون خیلی طول میکشه یادم بیاد میزدم نمیدانم تا بیشتر مرور کنم.
و در کل از نظر ux به نطر من ui قبلی خیلی حرفه ای تر بود.

2 پسندیده

از بخش تنظیمات میتونین کاری کنین که فارسی رو نشون نده دوست خوبم

ممنون میشم توی این لینک توضیحاتتون رو ارسال کنین تا همکاران بررسی کنن

خیلی خوبه ، نظم و برنامه داره ، همیشه سربلند و بدرخشید

1 پسندیده

دستتون درد نکنه بابت برنامه خوبتون

2 پسندیده

دور ه های شما خیلی خوب است

2 پسندیده

عااااالیییی هستید ممنوووون

2 پسندیده

فوق العاده عالی، بهترین منابع یادگیری در یک اپلیکیشن و با ترنسکریپت… :ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2:

2 پسندیده

عالی عالی عااااااالیه فوق العاده س
من با این برنامه عاشق زبان خوندن شدم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
فقط اگر ممکنه تست تعیین سطح رو داخل منو بزارین که هر چند ماه یبار ازمون تعیین سطح بدیم

2 پسندیده

سلام ممنون از برنامه خوبتون ولی این ویژگی اش که نمیشه از بیرون لغت وارد جعبه لایتنر کرد خیلی بده و فرد رو به برنامه های دیگه بی نیاز نمیکنه

1 پسندیده

سلام و خدا قوت💖چطور میشه تعیین سطح رو انجام داد؟

1 پسندیده

بسیار عالی ولی قبل از آپدیت خیلی بهتر بود

2 پسندیده

اگر بشه طبق زمانبندی و برنامه ریزی زبانشناس منظم پیش رفت فوق العاده است بخصوص پیامهای ویدئویی روزانه که پر از انرژی و انگیزشیه تشکر

1 پسندیده