ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

بهترین برنامه ای که میتونید زبان یاد بگیرین

3 پسندیده

عالی . در صورت امکان جهت افزایش جنبه سرگرمی و تفریح آموزش زبان روش یادگیری زبان از طریق موسیقی هم اضافه شود .

3 پسندیده

سلام، خیلی ممنون از تلاش هاتون برای ارتقای اپلیکیشن، خیلی برنامه مفید و کاربردیه، من به خیلیا پیشنهاد کردم ازش استفاده کنن، فقط تو آپدیت جدید یه نکته ای نظرمو جلب کرد، که خواستم بهش اشاره کنم.
اونم اینکه لایتنر از تک درس ها حذف شده، یعنی نمیشه صرفا لغات فقط یک کتاب یا منبع آموزشی رو مرور کرد، باید همشو با هم مرور کرد، به نظرم اون قابلیت قبلی خیلی بهتر بود.
چون هم باعث میشد یه طبقه بندی خاصی تو ذهن صورت بگیره، هم اینکه اگه کسی وقت نداشت همه لغات لایتنر رو مرور کنه، میتونس فقط اون درسی که براش اولویت بیشتری داره رو مرور کنه.
اگه ممکنه تو آپدیت های بعدی این مورد هم مد نظر قرار بدید. بازم ممنون از زحماتتون.

3 پسندیده

گرافیک برنامه در بروزرسانی های اخیر خیلی بهتر شده. هم داستان های کوتاه داره مثل قسمت داستان های ۴۰۰۰ واژه و یک قسمت به نام داستان های کوتاه و هم داستان های بلند داره مثل قسمت داستان های خیلی ساده. و هم متن های علمی مثل سخنرانی های تد داره. البته بعضی جاهاش پولیه.

3 پسندیده

میتونید به قسمت زوم اپلیکیشن، بخش موسیقی مراجعه کنید.

3 پسندیده

بسیار جامع و مفید است و از بهترین برنامه ها در آن استفاده شده است می توان گفت بهترین اپلیکیشن ایرانی است برای یادگیری زبان

3 پسندیده

بله حتما. توی برنامه هامون هست طی یکی دو هفته ی آینده مجددا اضافه کنیم.

3 پسندیده

ابرای موردی که فرمودین دوره ای در بخش زبانشناس تدارک دیده شده دوست خوبم

سلام …اپلیکیشن عالیه ولی در آپدیت جدید محیط برنامه زیاد جالب نیست .من محیط قبلی رو بیشتر دوست داشتم

2 پسندیده

خیلی عالیه امیدوارم شما هم این برنامه نصب و ازش لذت ببرید

3 پسندیده

عالیییی خیلی خیلی موثرهه

3 پسندیده

اپلیکیشن خوبی است . هر چند من نتوانستم بخوبی ازش استفاده کنم . امیدوارم کسانی که مایل هستند زبان یاد بگیرند ، خوب ازش استفاده کنن .

3 پسندیده

عالی نرم افزار وطنی رازی کننداس

2 پسندیده

آپدیت جدیدتون اصلا جالب نیست

1 پسندیده

واقعا عالی تر از عالی هست بهترین اپلیکشن زبان که تا حالا استفاده کردم از هر امکاناتی برخورداره:yellow_heart::maple_leaf::fallen_leaf::heart::rose::sparkles:

3 پسندیده

لطفا امکان تکرار ریدینگ جملات به تعداد دلخواه رو هم بگذارید مثل تا ۵ بار، یعنی بهتره خودمون بتونیم تنظیم کنیم که هر جمله سه بار یا چهار بار ریدینگ بشه بعد بطور خودکار بره جمله بعد ، این کمک می کنه خوب جمله رو تکرار کنیم و یاد بگیریم الان فقط یکبار خوانش می شه و بسرعت میره جمله بعدی و یا تکرار مداوم یک جمله قطع نمیشه ،

3 پسندیده

آموزش گام به گام همراه با تنوع لغات آموزشی

3 پسندیده

اگر موردی هست که باید برطرف بشه حتما بهمون اطلاع بدین تا بررسی کنیم دوست خوبم

این مورد در لیست اپدیتهای بعدی هست دوست خوبم

بسیار خوب این اپلیکیشن بسیار مفید و خوب است و یبهترین نرم افزار زبانی است که اتا به حال از ان استفاده کردم

2 پسندیده