یادگیری زبان انگلیسی با دوره‌ی ۵۰۴ لغت

سلام
کتاب ۵۰۴ جز، منابع خیلی از آزمونهاست
اگه سرچ کنید تقریبا تو منابع همه آزمونا اسمشو آوردن
اگه خوب مطالعه بشه خیلی میتونه موثر باشه

6 پسندیده

و اینکه هم پدیفش با معنی هست هم کلی اپ براش ساختن

6 پسندیده

سلام وقت بخیر ، برای من فقط تا درس چهار هست، چرا؟

4 پسندیده

تا درس ٨ بارگذاری شده. یه دور بک اپ بگیرین اپو پاک کنین دوباره نصب کنین

4 پسندیده

سلام، ممنونم وقت شما هم بخیر

من تا الان ۱۰ تا آپلود کردم، و سایت رو هم که چک کردم تا ۰۸ رو سایت بودن. امروز هم تا ۱۴ رو دارم آپلود می‌کنم. که با یه تاخیر حدودا یه روزه باید بیاد رو اپ و سایت.

مطمئنید دوره‌ی قبلی رو چک نکردین؟

این دوره‌ی جدیده:
آموزش زبان انگلیسی با دوره ۵۰۴ واژه‌ی کاملا ضروری - «زبانشناس» (zapp.ir)

این قدیمیه‌ست.
آموزش زبان انگلیسی با ۵۰۴ کلمه ی کاملا ضروری - «زبانشناس» (zapp.ir)

5 پسندیده

سلام …
واقعا خسته نباشید این دوره رو امروز از درس 1 آپدیت و شروعش کردم… چقدر قشنگ شده و خوندنش لذت بخش شده … من که کلی ذوق کردم از آپدیتش :joy: :rofl: و خواستم ازتون تشکر کنم :star_struck:
مرسی بابت زحماتی که کشیدین…
طوری شده که که من یکی کلی انگیزه و هیجان دارم برای خوندن کل درس هااااا :grinning: :heart_eyes:

6 پسندیده

سلام، وقتتون بخیر

خیلی ممنون از لطفی که دارید :grin::rose::pray: برای من بی‌نهایت این رضایت شما خوشحال‌کننده‌ست :heart_eyes:

و اینکه هر نکته یا انتقادی که صلاح دیدید، حتما با ما در میون بذارید. توی دروس بعدی که در حال ضبطن اعمال می‌شن :blush::crossed_fingers:

6 پسندیده

اقا متین فقط یه خورده واضح تر باشه تلفظ ها ممنون :sweat_smile::rose::rose::rose:

5 پسندیده

حتما :grin: منظورتون سرعت هستش یا کیفیت میکروفون؟ :joy: چون من تک‌تک کلماتی که شک داشته باشم (حتی استرس پوینتشون) رو چک می‌کنم. شده صرفا سر اینکه استرس پوینت کلمه‌ی ناپلئون رو اشتباه گفتم، بعد ادیت فهمیدم و کل درس رو دوباره ضبط کردم :joy::man_facepalming:
به جای Napoleon گفته بودم Napoleon

7 پسندیده

ممنون از دقت اتون،نه سرعتش هست :relaxed:

5 پسندیده

حتما :blush:ممنون بابت وقتی که واسه ارسال پیشنهادتون می‌ذارید :rose::pray:

6 پسندیده

ولی یه موردی آخرش هم من نفهمیدم بخونیم این دوره رو یا نه؟بنا به پیشنهاد شما من صرف نظر کردم رفتم بقیه کتاب های ۴۰۰۰کلمه رو خوندم حالا حیف ام میاد با این اپدیت شما نخونم ۵۰۴رو خواهش میکنم تکلیف مارو روشن کنید :joy::joy::joy::rose::rose::rose:

7 پسندیده

:joy::joy::joy: درک می‌کنم.

کاملا بستگی داره به استفاده‌ای که می‌خواید از دوره داشته باشید.
۵۰۴ قالبی نداره که شما بتونید به صورت واقعی کلمات رو «اکتیو» یاد بگیرید. از دیروز داریم روی یه قالب جدیدی از تست که بتونه جدا از عکس، مثل خود کتاب یکم بیشتر زبان‌آموز رو درگیر کلمات کنه کار می‌کنیم. با اینکه می‌تونن موثر باشن و جذاب‌تر از قبل، اما بازم در اون حد نیست که بتونه کلمه رو به شما کاملا اکتیو یاد بده.

من فکر می‌کنم دوره بیشتر مناسب افرادی هستش که می‌خوان به صورت «پسیو» کلمات رو فراگیری کنن. یعنی مثلا اگه تو امتحانتون، توی تست، فیلم، و یا کتابی اگه با این کلمات مواجه شید، یه پیش‌زمینه‌ای داشته باشید و بهتون واسه درک مطلب کمک کنه.

حالا این می‌تونه کم‌کم باعث شه شما بعدا این کلمات رو راحت‌تر اکتیو کنید. ولی بازم پروسه‌ش با این کتاب زمان‌برتر هستش، نسبت به بعضی دوره‌های دیگه.

پس خلاصه اینکه اگه فکر می‌کنید با قالب دوره راحتید، و انتظارتون هم همون پاراگراف دومه، می‌تونین دوره رو شروع کنین.
اما اگه می‌خواید سریعا بتونید از کلمات توی مکالمات و یا نوشتاری که خودتون تولید می‌کنید استفاده کنین، دوره‌های دیگه رو در نظر بگیرید :rose::grin:

9 پسندیده

بله،کاملا قانع کننده بود،ببخشید وقت اتون رو گرفتم ،به نظرم چون امتحان ندارم خداروشکر :rofl:، پس میتونم صرف نظر کنم ،بازم از وقت و حوصله ای که برای جوابگویی گذاشتید متشکرم اقا متین :rose:

6 پسندیده

خواهش می‌کنم :blush::pray::rose: موفق باشید :shamrock:

6 پسندیده

سلام خدمت شماوتمامي بزرگواران مجموعه دوست داشتني زبانشناس
ممنون ازدقت ووقتي ك واسه كاربراميذارين وتمام تلاشتون روميكنين واسه هرچ بهتركردن زبانشناس .
من حدودااز ٢ماه پيش ازبخش504 استفاده ميكردم وميشه گفت اشنايي زيادي بااين بخش داشتم وبخاطرنيازم خيلي ازش استفاده ميكردم والبته رونداموزشي خوبي هم داشت.
نكات منفي ك ذكركردين كاملا درست بودولي نكات مثبتي هم در روند اموزش داشت ك من دوست دارم بگم شايدبتونم كمكي كرده باشم،
البته اين روهم ميدونم ودرك ميكنم بخاطرحساسيت اين بخش شماخيلي ازنظر زمان درمذيقه بودين.
١.در قسمت اول لغات خيلي شمرده تراداميشد ومكث بين كلمات وجملات البته بجاومناسب باعث فهم بيشترتلفظ واداي كلمات وتمرين تكنيك سايه ميشدك الان حتي اگرسرعت روهم كم كنيم بازم مشكل هست ، درمثالهايي ك زده شده درسيستم قبلي ، بعدازA,B,C مكث كوتاهي بودوبعدجمله اداميشدولي الان بصورت روزنامه وارخونده ميشه وتاكيد وجداسازي روي بخشاي مختلف نداره و يا كلمه اي ك موردنظربودحتي باتن صداي بلندتري اداميشد گاهيم كلمه روچندبارتكرارميكرد.
٢.توزبان انگليسي تكرارخيلي مهمه ودرسيستم قبلي كلماتي ك حتي ازدرس اول استفاده شده بودوتكراري بوددوباره توضيح داده ميشد وحتي ياداوري ميكردك مربوط ب دروس قبله واين تكرارخيلي موثربود.
٣.درقسمت قبل بعدازتمام تمرينات بخشي داشت ك سوال ميكردوكمي مكث ميكردك جواب روبخاطربياريم وبدخودش جوابوميگفت واين پرسشوپاسخ هم خيلي موثربود.

باوجودتمام اينهاتيم شماهميشه درصدره وستودني ممنون ازتمامي زحمات.

باتشكر افشين.

6 پسندیده

سلام به شما، روزتون بخیر
به تالار خوش اومدید
بی‌نهایت ممنون از وقتی که بابت ارسال نظرتون گذاشتید :pray::rose:

در مورد قسمت تمرین، نگران نباشید، حتما برای تمامی دروس تمرین گذاشته می‌شه :blush: دلیل تاخیر این هستش که یه مقدار غیراستاندارد بود طراحی قسمت‌های تمرین قبلی، قرار شد با ویدیوهای جدید و مطابق با کتاب دوباره اون بخش‌ها ساخته بشن.

در مورد تکرار حقیقتا، عمدا این مورد رو از دروس حذف کردیم. ببینید رویه‌ی کتاب و دوره این هستش که زبان‌آموز روی هر درس ۱ هفته وقت بذاره و هر روز تکرار کنه. حالا با این فرض من موقع نوشتن متن جدید تصمیم گرفتم تمومی تکرارهای مداوم رو پاک کنم که این ۱ هفته خسته‌کننده نشه. قصد این بود هر درس و هر قسمت به یه شکل کوتاه و جمع‌وجور تبدیل بشه که اگه کسی قرار هستش ۱ هفته هر روز این دروس رو تکرار کنه با اعصاب و روانش بازی نشه :grin:.

و نهایتا در مورد عدم مکث کافی، حق کاملا با شماست. من توی پروسه‌ی تدوین صدا بین هر مثال ۲ ثانیه فاصله گذاشتم و بین هر کدوم از ۱۲ کلمه حدودا ۳ ثانیه. ممکنه این مقدار اصلا کافی نباشه و نیاز باشه به دائما pause‌ کردن. حتما توی فصل‌های بعدی میزان این مکث‌ها رو افزایش می‌دم.

حتما هر مورد دیگه‌ای رو هم نیاز دیدید، با ما در میون بذارید :rose::pray:

6 پسندیده

بينهايت ممنون از توجه وپيگيريتون😌

5 پسندیده

سلام خسته نباشید…ممنون بابت آپدیت این دوره ی بی نظیر…
یه سوالی دارم…
اول که دوره رو چهار درسش رو آپدیت کردید به این منوال بود

تو این حالت خیلی خوب بود …فایل صوتی گوینده اش خیلی واضح و روان داره صحبت میکنه تلفظ میکنه
ولی الان میبینم به این شکل در اومده آپدیت جدیدش :point_down:

این فایل صوتیش گوینده فرق میکنه و به وضوح و روانی و آرومی قبلی نیست…
برام سواله چرا تغییرش دادید؟ اولی که بهتر و واضح تر بود؟
با سپاس فراوان :pray: :hibiscus:

5 پسندیده

سلام و وقت بخیر
من قبلا کتاب و فلش کارت 504 و خونده بودم، حالا هم که شما زحمت آپدیت دوره رو کشیدین دوباره مرور می کنم فوق العاده ست، ممنون بابت دقت و وسواسی که برای ضبط دوره به خرج دادین، قشنگ معلومه چقدر وقت گذاشتین. تشکر

5 پسندیده