ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

هم متن فارسی هم متن انگلیسی ب علاوه انیمیشن و فایل صوتی برای هر داستان…خعیلی خوبع دانلود کنین

4 پسندیده

بسیارعالی ازاینکه می توان چون کودکان اموخت خوشحالم ازاینکه درضمیرناخوداگاه ثبت می شود البته بایدهرروزوحداقل یک سال کارکرد

4 پسندیده

تا اینجا ک عالی بود… واقعا خوشم اومد

4 پسندیده

بسیار عالی بود واقعا عالی

4 پسندیده

خوبه بابا
حیف واسه پولداراس

3 پسندیده

یه دنیا ممنون بخاطر توضیحات و نرم افزارتون ،روشهایی که گفتید رو حتما به کار میبرم چون واقعا میخوام یاد بگیرم و در مورد زبان خیلی ضعیفم.
داستانهایی که تو نرم افزار هست هم کوتاه هستند و هم داستانهایی که بارها شنیدیم برا همین به زبان انگلیسی خوندنشون لذت بخش هست و کمک زیادی در یادگیریمون میکنه ممنونم .
امیدوارم یاد بگیرم و این تشکر حقیقی از زحماتی هست که واسه این نرم افزار کشیدید.
سپاسگذارم :rose:

5 پسندیده

سلام…برنامه شما خوبه…فقط حیف یه مقدمه نداره…یا مثلا…فصل بندی نیست…برنامه rosseta stonرو دیدید؟بحث های گرامر خواندن…املا…مکالمه…همه طبقه بند شده هستش…خیلی خوب میشد اگه اول بحث لغات و بعد گرامر…و دراخر هم داستان ها…اینجوری به نظرم خیلی هم کاربر پسند میشه و هم میشه برنامه ریزی کرد…واسه یادگیری…

4 پسندیده

این اپلیکیشن عالیه برای کسی که وقت بزاره خیلی خوبه

4 پسندیده

خیلی مفید و خوبه و خواهشم اینه که داستانهای بیشتری رو بذارید تا سطح اطلاعاتی و مکالمه ای افزایش پیدا کنه و بالا بره

4 پسندیده

It’s a interesting application for everybody who wants to learn English… Thank you so much

4 پسندیده

خیلی خوبه رایگان هم هستش

3 پسندیده

منابعی که در زبان شناس استفاده می شود، بهترین هستند و زبان شناس این منابع خوب را به بهترین نحو تبدیل به دانش زبان‌تان می‌کند.

3 پسندیده

awli eyval dari merc mercccccccccc koliii

4 پسندیده

عااااللللیییی!:star::star::star::star::star::star::star::star::star::star::star::star::star:

3 پسندیده

خیلی خوبه که آدم ارادت داشته باشه

3 پسندیده

خیلی ممنون از درس عالیه شما

3 پسندیده

عالیییییییبییییییییییییییی

4 پسندیده

^--------^love*----------*

4 پسندیده

من تا حالا ۶۰گیگ نرم‌افزار زبان جمع کرده بودم ولی هیچ کدوم به این نمیرسه. دس مریزاد

5 پسندیده

من نیازی به هایلایت و دیکشنری ندارم اما اینقدر نرم افزار شما عالی است برای حمایت از شما حق عضویت را پرداخت میکنم

5 پسندیده