ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

خیلی ممنونم از نظر لطف شما. انشالا با حمایت های شما روز به روز بهتر و بهتر بشیم :smile:

2 پسندیده

تو حد خودش عالی بود واقعا ممنون

4 پسندیده

بسيار جالب و آموزنده بود متشكرم از زحمات شما سربلند باشيد

4 پسندیده

:+1: جالبه داره خوشم میاد

4 پسندیده

If I like to be honest with you I should say this application has a great deal of advantages and I can’t account its benefits

3 پسندیده

این اپلیکیشن بهترینه…خیلی روانشناسی شده و ریز بینانه از قدم اول تمام مهارت های زبان رو مثل رایتینگ و اسپیکینگ و لیسنینگ رو به مخاطب بصورت آگاهانه و غیر آگاهانه آموزش میده

5 پسندیده

the applicaition is very good tanke you

4 پسندیده

برای من خیلی موثر بوده تمرین زبان انگلیسی،یجور یادآوری هست برای من و یجور با امکاناتش منو حساس کرده که بیشتر از قبل تمرین کنم و این برای من خیلی مهم هستش.

4 پسندیده

واقعا سپاسگذارم بابته این همه سلیقه و زحمت دلسوزانه امیدوارم زحماتتون مثمرفایده واقع بشه

4 پسندیده

بسیااااار جذاب هست و به مرور معتادش میشید و با لذت دنبالش میکنید.فقط برای شروع به دانستن یک حداقل زبان نیاز دارید.فقط یادتون باشه باید درس ها رو زیاااااااد گوش بدید.مثلا هر داستان رو ۱۰۰بار

4 پسندیده

خوبه ،اما بعضی از فصل ها ترجمه نداره

3 پسندیده

عالیه. بهترین نرمافزار بان

4 پسندیده

عالیییییییییییییییییییییییییییییییییی

6 پسندیده

خوبه ولی از لحاظ گرامر چیزی نداره

3 پسندیده

با سلام
اول جا داره از برنامه ی خوب و کاربردیتون واقعا تشکر کنم
اما در کنارش فکر میکنم بیان معایبش خیلی میتونه به بهتر شدنش کمک بکنه. بنظر من برنامه چند تا ضعف کلی داره
اول ترجمه ها هست که بنظرم نقطه ضعف اصلی برنامه اس.
دوم بنظر من ای کاش بجای لهجه ی بریتیش از لهجه ی امریکن توی فایل های صوتی استفاده میشد یا اینکه هر دو رو داشت و کاربر هر کدوم رو میخواست انتخاب میکرد
سوم هم جعبه لایتنر هست که کاش میشد کاراییش رو ارتقاء داد. مثلا کاربر هر چند بار که دلش میخواست میتونست با جعبه لایتنر کار بکنه و لغات رو مشاهده کنه و حذف و اضافه کنه
با تشکر

4 پسندیده

من همیشه با زبان مشگل داشتم و هنوز هم دارم هم تو یادگیری لغات هم بخاطر سپردنشون چند بار کتابای مختلف خوندم راجب زبان و یادگیری از روش لاینتر مدتی استفاده کردم فکر میکردم کامل لغات رو یاد گرفتم ولی وقتی جایی اون کلمه رو میشنیدم یا میخواستم تو جمله به کار ببرم اصلا یادم نمیومد و نمیتونستم بخاطر همین تو سایت های مختلف دنبال ی نرم افزار میگشتم که کمکم کنه بتونم خودم زبان بخونم و یاد بگیرم.

وقتی مشخصات نرم افزار زبانشناس رو خوندم خیلی خوشحال شدم چون فکر کردم میتونم از این نرم افزار استفاده کنم و بخوبی زبان رو یاد بگیرم و بتونم مدرک بگیرم چون خیلی به گرفتن مدرک زبان احتیاج دارم پس برنامه رو نصب کردم

دیروز سطح ابتدایی رو انتخاب کردم و درس اول رو خوندم خیلی برام جالب بود بدون این که خسته بشم همه درس رو خوندم بعد انیمیشن همون درس رو نگاه کردم برام جالب بود که میتونستم متوجه بشم تصمیم گرفتم که هر روز از برنامه استفاده کنم.

از همه زحمتاتون تشکر میکنم

6 پسندیده

سلام و خیلی ممنون از نظر لطف شما

متوجه منظورتون نشدم. آیا شما میفرمایید که ترجمه نباشه؟

دوره های امریکن هم مثل دوره ی انگلیسی قدرت و داستان واقعی هست.

2 پسندیده

نه. منظور من این نبود که ترجمه نباشه. اتفاقا وجود ترجمه خیلی خوب و مفیده. ولی ترجمه ها بعضا اشتباه داره و بعد هم بخاطر اینکه سعی شده تحت الفظی ترجمه بشه خیلی اوقات ترجمه اصلا گویا و واضح نیست و فکر میکنم اگر ترجمه ها بصورت محتوایی باشه و نه لغت به لغت خیلی گویاتر هست

3 پسندیده

خیلی ممنونم. اگر دقت کرده باشین داخل هر درسی یه آیکون ورود به تالار هست (آیکون بالا سمت راست). اگر مشکلی در ترجمه ها میبینین یا مطلبی میخواین اضافه بکنین، با کلیک روی این آیکون به قسمت تالار وارد بشین و مثلا اشکال ترجمه رو بگین و اون رو اصلاح کنین.

3 پسندیده

بسیار عالی و کاربردی و تخصصی

4 پسندیده