ارزیابی دوره «داستان های واقعی»

ارزیابی دوره «داستان های واقعی»
none 4.577755905511811 508

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از دوره «داستان های واقعی» نرم افزار زبانشناس است.
توضیح مختصری از این دوره:
با پکیج آموزشی ۱۲ داستان واقعی، زبان انگلیسی را با اطمینان یاد بگیرید
تهیه کننده: Deep English
سطح: 3

16 پسندیده

آقای ناصری، من نرم افزار شما رو دانلود کردم و میخوام دوره داستان های واقعی رو بخونم.
در هر مورد داستان ها با سه سرعت متفاوت خونده شده و در ادامه مکالمه فعالانه، زمان های متفاوت از داستان و در نهایت شتاب دهنده های الف تا جیم (کلا یازده بخشه) آورده شده.
من پنج استراتژی شما رو برای تقویت مکالمه خوندم و این رو هم میدونم که این داستان ها خود به خود گرامر رو هم تقویت میکنن. سوالم اینه که آیا من باید این پنج استراتژی رو روی هر یازده بخش هر داستان پیاده کنم؟؟؟؟ اصلا چطور باید زمان های مختلف رو بخونم؟

7 پسندیده

عالیه این بخش لطفا بیشتر بذارین

13 پسندیده

خوندن گرامر منو دچار سردرگمی میکرد چون وقتی میخوام مکالمه کنم ناخودآگاه فکرم درگیر گرامر میشد که درسته یا نه؟ اینه که یه مدتیه گرامر رو گذاشتم کنار ولی هنگام مکالمه نگرانم که چگونه زمانهای مختلف رو به طور صحیح بکار ببرم و همچنین دنبال یه روش مناسب برای یادگیریشم پکیج داستان واقعی رو که مشاورتون بهم پیشنهاد دادن رو دانلود کردم واقعا خوشحال شدم که زمانهای مختلف رو جدا کردین امیدوارم با استفاده از نرم افزارتون به علاقه دیرینم برسم.

راستش من یه قبلا یه روش اختراعی ازخودم داشتم که باهاش انگلیسی تمرین میکردم ناخودآگاه تکنیک سایه شمارو هم توش به کار میبردم که خیلی کمکم کرد چند ماه ازش استفاده کردم…

9 پسندیده

به نظرم این همان روشی هست که مدتهاست دنبالش هستم…
یه روش کاملا منطقی و حقیقی، نزدیک به حقیقت پیچیده و در نهایت ساده ی وجود انسانی ما…!!
بازهم سپاس سپاس سپاس…

مطمئن باشید من از طرفداران این روش هستم و کاملا مخالف “حفظیات”… چون من یه معلم هستم با اعتقاد به همین روشهای درست یادگیری و یاددهی…که متاسفانه این متدهای درست آموزش در نظام آ.پ خیلی کمرنگ هست…!

مختصر اینکه…

من دانشجوی دکترا نیز هستم که علارغم علاقه بسیار به یادگیری زبان تاکنون موفق نبودم…!اما اکنون با آشنایی با زبانشان، علاقه و امیدواریم برای یادگیری بهتر و سریعتر و مهم تر از همه یادگیری درست تر افزون شده است و از این بابت خوشحالم…

زبانشناس را به دوستان و همکاران و همکلاسی هایم معرفی خواهم کرد…

15 پسندیده

بسیار نام افزار مفید و به قول معروف user friendly هست

7 پسندیده

تلفظ کلمات دروس هنگام انتخاب آنها صورت نمیگیر

2 پسندیده

عالی است. فقط همت باید داشته باشید برای استفاده بهتر

6 پسندیده

بسیار عالی و موثر است فقط باید پشتکار داشته باشید.

3 پسندیده

فکر کنم تشکری جانانه حس علاقمندی من به مجموعه آموزشی زبانشناس را بنحوی بان دارد متشکرم

5 پسندیده

بسیار عالی.خسته نباشید

4 پسندیده

بعضی کلمات اشتباه هستند. مثلاً شما برای give up که میشه تسلیم شدن، give رو جدا و up رو جدا مشخص کردین. اینو حل کنید فوق العاده میشه

7 پسندیده

واقعا عالی هستید!
اپلکیشن بهترینی دارید.

5 پسندیده

ورژن قبلی از جهاتی بهتر بود چرا که به صورت افلاین هم امکان استفاده از نرم افزار وجود داشت.

3 پسندیده

عالی،درجه یک.از زبان لذت ببرید

5 پسندیده

راضیم ولی جای بهترشدن هم داره

7 پسندیده

داستان های جذاب و به یاد موندنی

4 پسندیده

بسیار عالی است. فقط به نظرم کسانی که صداشون پخش میشه زیاد جالب نیست. البته بعضی هاشون

4 پسندیده

عالیه .بهترین نرم.افزار موجود

4 پسندیده

این نوع متن ها رو می پسندم
چون نوع جملاتش با گرامر ی که من قبلا یاد گرفتم کاملا منطبقه
داستانش جذابه
و اینکه در چند سرعت مختلف خوانده میشه
خلاصه این نوع متن ها و این نوع شیوه رو خیلی میپسندم و از وقتی که شروع کردم میانگین زمان مطالعه مو بالا برده

5 پسندیده