کمک برای ارتقای مهارت شنیداری

من تقریبا یک ماه هست شروع کردم به زبان خوندن و قصد دارم iBT بدم و زمانمو خالی کردم برای زبان خوندن
خیلی سطح بالایی ندارم، تو این یک ماه کتاب essential words for the TOEFL رو خوندم ولی در ارتباط با لیستنیگ و اسپیکینگ خیلی ضعیفم و ذهنم متمرکز نمیتونه بشه و به قول معروف مثل نویز میمونه برام اونچه میشنوم.
دوستانی که تافل دادن پیشنهاد میکنن که برای تقویت لیستنینگ همون بخشهای لیستنینگ TPOهارو کار کنم،
به نظرتون دو ماه کار پیوسته روی لیستنینگهای TPO با تکنیکهای سایه نتیجه بخشه یا منابع دیگری رو پیشنهاد میکنین؟ یا هر چیز دیگه؟
مرسی اگه نظری دارین بگین.

1 پسندیده

پکیج داستان های واقعی اپلیکیشن زبانشناس خیلی میتونه در زمینه ی لیسینینگ کمکتون کنه،کلا چون تمام فایلهای این نرم افزار صوتی هستند در تقویت لیسینینگ تاثیر گذارند.

3 پسندیده

خوندن بخش های لیسنینگ و اسپیکینگ TPO ها به خودی خود کمک زیادی به شما نمیتونه بکنه بلکه شما بایستی با استفاده از منابع مختلف ابتدا به صورت اصولی این دو مهارت رو ارتقا بدین. برای این کار پیشنهاد میکنم حتما دوره های داستان واقعی و انگلیسی قدرت رو مطالعه کنین.

این دو دوره بایستی با روشی که اینجا توضیح دادم خونده بشه تا تاثیر گذار باشه.

درضمن راستشو بخوا بگم اگر لیسنینگتون ضعیف هست، دو ماه زمان خیلی کمی هست برای تقویت اون. پیشنهادم حداقل ۵ ماه هست.

3 پسندیده

خیلی ممنونم بابت برنامه خوبتون. من دو ماهه هر روز دو ساعت از این برنامه استفاده میکنم . از هر کلاس زبانی برای من بهتر و مفیدتر بوده. مخصوصا برای تقویت مهارتهای شنیداری و صحبت کردن عالیه. روش های پوینت او ویو و پرسش و پاسخ خیلی خوب هست. من چند سال عمرم را برای یادگیری گرامر تلف کردم. روش شما بهتر هست.

3 پسندیده