ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)

ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)
none 4.720740740740741 675

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از دوره «بسته ی انگلیسی قدرت» نرم افزار زبانشناس است.
توضیح مختصری از این دوره:
اکنون زمان آن است که با اطمینان خاطر انگلیسی صحبت کنید. درس‌های انگلیسی قدرت را بخوانید تا هر روز پیشرفت محسوسی در زبان انگلیسی داشته باشید.
تهیه کننده: Effortless English
سطح: 4

26 پسندیده

the best app that i see

5 پسندیده

دوره ی جالبیه، من قبل از اینکه این دوره رو گوش بدم دایره کلمات نسبتا خوبی داشتم، اما لیسنینگم به شدت ضعیف بود، اما بعد از استفاده از این دوره (الان قسمت Repetition ام) حس می کنم برنامه های تلویزیونی و رادیویی انگلیسی زبان رو بهتر متوجه میشم

24 پسندیده

من خودم با همین دوره آزمون تافل دادم و ایده ی اولیه نرم افزار هم از همینجا شکل گرفت. :slight_smile:

47 پسندیده

من کلا با دوره های ای جی انگلیسی خوندن و شروع کردم
قبل قدرت من از new method شروع کرده بودم
الان درس هفدهم هستم و امروز تمومش میکنم فردا میرم درس هیجدهم
ارزیابی کلی من: برای پرورش قدرت شنیداری و اسپیکینگ و دایره لغات بسیار مناسب هستش و علاوه بر آموزش انگلیسی راهنمایی اینکه چجوری انگلیسی بخونید داره همینطور فلسفه و کتاب هایی استفاده و پیشنهاد می کنه که میتونید در زندگیتون استفاده کنید
این مجموعه علاوه بر صفات سایر مجموعه ها یک صفت دیگه هم داره که پرورش انگیزه و کاهش ترس از مکالمه هستش به شما یاد میده ضمیر ناخودآگاهتون رو فعال تر از گذشته کنید و به جای خوندن سر سری و استفاده از متود حفظ کردن و گرامری از متود ذاتی استفاده کنید.
اگه سطحتون متوسط هست به شدت این مجموعه پیشنهاد میشه.

45 پسندیده

این بسته واقعا عالی است. ممنونم. مطالعه و کار کردن باهاش واقعا لذت بخشه.

12 پسندیده

عالی مفید آموزنده جذاب دوست داشتنی

11 پسندیده

پکیجی عالی برای آموزش زبان انگلیسی برای کسانی که در سطح متوسط هستند.من این پکیج رو به همه زبان آموزانی که در سطح متوسط یا بالاتر هستند پیشنهاد میکنم.

13 پسندیده

یه نگاه نو داره به خوندن زبان

8 پسندیده

بسته ی خیلی خوبیه ،ی رویکرد تازه داره نسبت به آموزش زبان انگلیسی و همین اون و متمایز میکنه از سایر متدهای آموزشی ،چون جدا از بحث اموزش زبان انگلیسی خیلی چیزای دیگه هم به آدم یاد میده که همین شخص رو ترغیب میکنه به خوندن درس های بعدی .

6 پسندیده

شما که الان درس هفدهمش هستید روش خوندتون به چ صورت هستش ؟تا کجا این رو ادامه میدید که بعد میفهمید درس و یاد گرفتید و بعد میرید سراغ درس بعدی.
اگه با نرم افزار زبانشناس کار می کنید تعداد دفعات گوش دادن به هر قسمت رو نشون میده میشه لطفا ی عکس بفرستید از یکی از درساتون .

7 پسندیده

من الان رسیدم درس بیستم
ببینید من روزی سه بار به صورت دسته بندی درسارو گوش میدم اینجوری:
یه بار همه ی درسا ( اصلی، واژگان، داستان کوتاه، دیدگاه)
یه بار دیگه جلوتر گوش میدم ( اصلی، واژگان(اگه روز دوشنبه به بعد باشه واژگان رو حذف میکنم)، داستان کوتاه، دیدگاه)
یه بارم شب معمولا گوش میدم ( داستان کوتاه، دیدگاه)
معیار من برای اینکه ببینم متوجه شدم یا نه درس اصلی و داستان کوتاهه
مثلا روز آخر هر درس که واسه من 5 شنبست میشینم نگاه می کنم ببینم چقدر از درس رو متوجه ام آیا سریع می تونم به سوالات درس کوتاه جواب بدم یا نه آیا هنوز لغتی هست که بلد نباشم ( که اگه تعداد لغتی که بلد نیستم بیشتر از 5 تا باشه سه روز دیگه گوش میدم) تا الان هر چند پیش نیومده خیلی بوده باشه یکی دو تا لغت بودن که با خودم میگم بیخیال اینارو تو شرایط مختلف جاهای دیگه میخونم و میبینم ناخودآگاه متوجه میشم پس واسش تقلا نمیکنم اینجوری خوندن درسا واسم خسته کننده نمیشه
درباره زبانشناس هم بگم من فقط روزای جمعه از زبان شناس استفاده می کنم تا لغتامو توش یادداشت کنم چون دیکشنری داره و راحت با زدن روی لغت معنیشو میشه در آورد. جمعه که تموم شد با موزیک پلیر درس می خونم. ولی تعداد میخواید حدودا این شکلی میشه:
درس اصلی 14 بار
درس واژگان 10 بار
درس داستان کوتاه 21 بار
درس دیدگاه 21 بار
شاید از این مقدار بیشتر هم بشه که معمولا روی داستان کوتاه و دیدگاه بیشتر این اتفاق رخ میده

35 پسندیده

سلام، آقا کامبیز شما الان که تا درس بیستم رسیدید، تو اسپیکینگتون تاثیر داشته یا نه؟
گرامر ناخوداگاه چی؟
ممنون

11 پسندیده

سلام صد در صد تاثیر داشته
اینو زمانی متوجه شدم که خواستم چیزی به انگلیسی بنویسم یا با یه خارجی چت کنم
درسته هنوز گاهی وقتا اشتباه پیش میاد مثلا غلط املایی ای یا گرامری ای وجود داره
ولی فاصله ی الان من نسبت به گذشته زمین تا آسمونه و هنوزم میتونه ادامه پیدا کنه و بهتر و بهتر شه.
در کنار مجموعه قدرت کتاب داستان هایی که خوندم هم تو درک گرامری یک متن خیلی کمک کرده
از شروع انگلیسی قدرت تا الان حدود 100 تا کتاب داستان خوندم

24 پسندیده

ی بار قبلا گفته بودین کامیک میخونین منظورتون از کتاب داستان همون کامیکه؟ میشه نحوه کتاب داستان خوندنتونو هم بگین

6 پسندیده

نه کامیک میشه داستان های دارای تصویر
کتاب داستانام فرق دارن
اگه کامیک ها هم حساب کنیم خیلی بیشتر از 100 تا میشه (آمار کامیک ها و مانگا هایی که خوندم از دستم در رفته)
کامیک میشه این مثلا:

مانگا هم میشه این:

درباره اینکه چجوری کتاب میخونم: معمولا کتاب هام رو پشت کامپیوتر میخونم که راحتی کارم بره بالا هم ال سی دی کامپیوتر از گوشی بزرگ تره و هم میشه آنلاین شد و از دیکشنری استفاده کرد فرقیم نمی کنه کتاب چاپی باشه یا پی دی اف معمولا پشت کامپیوتر میخونم که اگه به لغتی رسیدم بلد نبودم از دیکشنری استفاده کنم
معمولا کم پیش میاد یه کتاب رو دوبار بخونم مگه اینکه خیلی توجهمو جلب کنه و واسم جالب باشه مثلا کتاب The Tenant Of Wildfell رو دو بار خوندم چون داستانش و موضوعش به نظرم جالب اومد
اگه به لغتی رسیدم که بلد نیسم از دیکشنری انگلیسی به فارسی استفاده میکنم ( Google Translate) چون هدف واسم لذت بردن از داستانه معمولا نیازی نیست مثلا بدونم کلمه ی Widow مفهوم کلیش به انگلیسی چیه همین که بفهمم میشه بیوه کفایت می کنه نه اینکه دو ساعت بخونم a woman who’ve lost her husband
خود ای جی هوگ هم تعریف کرده بهتره از داستان لذت ببرید دنبال فشار آوردن به خودتون نباشید حتی گفته اگه معنی کلمه ایو نمیدونید حدس بزنید و ازش رد شید ولی خب من ترجیح میدم داستانو بهتر متوجه شم واسه همین یه نگاه کلی به معنی می ندازم و ادامه میدم ( حفظ نمیکنم)
به مرور زمان یه سری کلمات ناخودآگاه وارد ذهنمون میشن یا اگه بعضیا وارد نشدن شما احتمالا اونو جاهای مختلفی می بینید
مثلا من کلمه overwhelm و هنوز که هنوز یاد نگرفتم :)) الانم که اینجا نوشتم برای معنیش به دیکشنری رجوع کردم ولی به خودم فشار نمیارم میدونم به مرور زمان این تکرار ها مفهومشو به من میرسونه
و در آخر اگه کتاب داستانی دارید که فایل صوتی هم داره دیگه چه بهتر
کتابو باز می کنید میزارید راوی واستون بخونه شما هم خط هارو با چشم دنبال می کنید هم کم تر خسته میشید هم لذت بخش تره چون راوی صدا سازی میکنه و داستان رو بهتون دیکته میکنه و در عین حال که دارید از داستان لذت می برید توانایی شنوایی و خوندنتون در انگلیسی به شکل ناخودآگاه بالا میره و دایره لغاتتون هم به مرور زمان افزایش پیدا میکنه.
سعی کنید موضوع چیزی که میخواید بخونید واستون جذابیت داشته باشه اینجوری هم عمیق مطلب رو می خونید و یاد میگیرید و هم لذت می برید شایدم بار ها و بارها برای خوندن اون مطلب برگردید
مثلا من علاقه خودمو به کامیک های Batgirl پیدا کردم یا مثلا عاشق مانگا های بسکتبالیم مثله Slam dunk و kuroko no basket
کتاب داستان هم هر موضوعی باشه دوست دارم چون داستان خوندنو دوست دارم

32 پسندیده

مرسی از این که وقت گذاشتی اینقدر کامل توضیح دادی، شما دیگه تبدیل شدی به role model ما برای آموزش زبان :slight_smile:

14 پسندیده

خواهش میکنم وظیفست من کوچیک شمام
من رول مادل؟ شوخیشم قشنگ نیس :smile:
معمولا من کارامو از استیو کافمن تقلید میکنم
اگه اهله یوتیوب هستید حتما عضو کانالش شید خیلی کمک میکنه بهتون
ای جی هم کانال داره اونم میتونید عضو شید
دارم روی یه چالش جدید کار میکنم به زودی یه تاپیک میزنم که میتونه سورپرایز خوبی باشه واسه بچه های اینجا که توش راهنمایی های خوبی هم هست

22 پسندیده

آقا دمت گرم خیلی حال دادی :heart:

12 پسندیده

بهترین پکیج زبان شناسه. A. J فوق العاده صحبت میکنه

8 پسندیده