ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

عالیه. بهترین نرمافزار بان

4 پسندیده

عالیییییییییییییییییییییییییییییییییی

6 پسندیده

خوبه ولی از لحاظ گرامر چیزی نداره

3 پسندیده

با سلام
اول جا داره از برنامه ی خوب و کاربردیتون واقعا تشکر کنم
اما در کنارش فکر میکنم بیان معایبش خیلی میتونه به بهتر شدنش کمک بکنه. بنظر من برنامه چند تا ضعف کلی داره
اول ترجمه ها هست که بنظرم نقطه ضعف اصلی برنامه اس.
دوم بنظر من ای کاش بجای لهجه ی بریتیش از لهجه ی امریکن توی فایل های صوتی استفاده میشد یا اینکه هر دو رو داشت و کاربر هر کدوم رو میخواست انتخاب میکرد
سوم هم جعبه لایتنر هست که کاش میشد کاراییش رو ارتقاء داد. مثلا کاربر هر چند بار که دلش میخواست میتونست با جعبه لایتنر کار بکنه و لغات رو مشاهده کنه و حذف و اضافه کنه
با تشکر

4 پسندیده

من همیشه با زبان مشگل داشتم و هنوز هم دارم هم تو یادگیری لغات هم بخاطر سپردنشون چند بار کتابای مختلف خوندم راجب زبان و یادگیری از روش لاینتر مدتی استفاده کردم فکر میکردم کامل لغات رو یاد گرفتم ولی وقتی جایی اون کلمه رو میشنیدم یا میخواستم تو جمله به کار ببرم اصلا یادم نمیومد و نمیتونستم بخاطر همین تو سایت های مختلف دنبال ی نرم افزار میگشتم که کمکم کنه بتونم خودم زبان بخونم و یاد بگیرم.

وقتی مشخصات نرم افزار زبانشناس رو خوندم خیلی خوشحال شدم چون فکر کردم میتونم از این نرم افزار استفاده کنم و بخوبی زبان رو یاد بگیرم و بتونم مدرک بگیرم چون خیلی به گرفتن مدرک زبان احتیاج دارم پس برنامه رو نصب کردم

دیروز سطح ابتدایی رو انتخاب کردم و درس اول رو خوندم خیلی برام جالب بود بدون این که خسته بشم همه درس رو خوندم بعد انیمیشن همون درس رو نگاه کردم برام جالب بود که میتونستم متوجه بشم تصمیم گرفتم که هر روز از برنامه استفاده کنم.

از همه زحمتاتون تشکر میکنم

6 پسندیده

سلام و خیلی ممنون از نظر لطف شما

متوجه منظورتون نشدم. آیا شما میفرمایید که ترجمه نباشه؟

دوره های امریکن هم مثل دوره ی انگلیسی قدرت و داستان واقعی هست.

2 پسندیده

نه. منظور من این نبود که ترجمه نباشه. اتفاقا وجود ترجمه خیلی خوب و مفیده. ولی ترجمه ها بعضا اشتباه داره و بعد هم بخاطر اینکه سعی شده تحت الفظی ترجمه بشه خیلی اوقات ترجمه اصلا گویا و واضح نیست و فکر میکنم اگر ترجمه ها بصورت محتوایی باشه و نه لغت به لغت خیلی گویاتر هست

3 پسندیده

خیلی ممنونم. اگر دقت کرده باشین داخل هر درسی یه آیکون ورود به تالار هست (آیکون بالا سمت راست). اگر مشکلی در ترجمه ها میبینین یا مطلبی میخواین اضافه بکنین، با کلیک روی این آیکون به قسمت تالار وارد بشین و مثلا اشکال ترجمه رو بگین و اون رو اصلاح کنین.

3 پسندیده

بسیار عالی و کاربردی و تخصصی

4 پسندیده

برنامه بسیار خوبیه. خیلی مفید واقع میشه

4 پسندیده

عالیه امکانات ولهجهش وتکنیکش خیلی خوبه

4 پسندیده

خیلی عالی مخصوصا برای گوش دادن و تلفظ صحیح

4 پسندیده

چرا آپدیتش اینجوریه؟؟ ازنسخه ی قبلی کاملا جداست و اطلاعات قبلیمو روی نرم افزار آپدیت شده نشون نمیده

3 پسندیده

من دنبال منابع حرفه ای میگشتم ولی همشون از همدیگه تقلید کرده بودن ولی تا اینکه با زبانشناس آشنا شدم که به صورت درک مطلب یاد میگیرم و باعث میشه تو هم روان و هم خلاقانه و جذاب صحبت کنم و با مخاطبم ارتباط برقرار کنم مرسی زبانشناس

5 پسندیده

عالی و مفید برای تقویت زبان

5 پسندیده

برنامه بسیار جذاب و مفیدی هست
با تشکر

6 پسندیده

عالی هستید ولی من این مدلی دایره لغاتم بالا نمیره

3 پسندیده

بسیار خوب است. سپاس فراوان

4 پسندیده

سلام. ممنون از زحمات پرارزش شما. آرزوی موفقیت و سربلندی بیشتر برای شما دارم.

5 پسندیده

خیلی عالیه .به نظرم بزرگترین خدمته

5 پسندیده