ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

من از اکثر یت محتویات استفاده میکنم دارم واقعآ عالی است خسته نباشین

1 پسندیده

عالی بود. ممنون از شما

1 پسندیده

سلام ایا امکان بک اپ گرفتن از فایلها تو یه رم دیگه هست که اگه یکی از رم ها سوخت بشه از اون یکی استفاده کرد ودیگه نیاز به دانلود فایل ها نباشه ممنون

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
به تالار خوش اومدین
اشتراک زمانی واسه اینه که اشتراک دائم یکم هزینش بیشتره و تیم زبانشناس برای اینکه اکثر افراد بتونن ازش استفاده کنن (حتی کم درامدها) اشتراک زمان دار با هزینه کمتر رو در نظر گرفتن

1 پسندیده

اپلیکیشن خوبی آماده کردید.

خیلی عالیه، همیشه سعی میکردم فقط لغت ها رو حفظ کنم، ولی الان میبینم توی متن خیلیییییی راحت تر میشه یادگرفت، تا حالا یادگیری رو اینجوری امتحان نکرده بودم. تازه حتی بدون دیکشنری هم میشه معنی رو حدس زد. گرامر رو هم ناخودآگاه یاد میگیری، واقعا عالیه، خیلیییییی راضی ام.

2 پسندیده

بنظرم خوب نرم افزاریه جهت یادگیری

برنامه فوق العاده برای اموزش زبان باید بهش اعتماد کرد.تا نتیجه دید

3 پسندیده

این نرم افزار بهترین نرم افزار آموزش زبان هست که تابحال دیدم.و میتوانم بگم واقعا خیلی متفاوت تر از دیگر نرم افزارهاست.بی نهایت ممنون از مشاوره های عالیتون که خیلی شفاف همه چیز رو توضیح میدین و حس میکنم به زودی میتونم با کمک شما پیشرفت خیلی خوبی در یادگیری و تسلط به زبان داشته باشم.دمتون گرم

4 پسندیده

عالی بهتر ازین نمیشه

فوق العاده،به شرطی که با بر نامه خونده بشه

1 پسندیده

سلام و عرض ادب دارم خدمت همه سروران گرامی. بنده مدتها در مورد تکنیک سایه تحقیق کردم و میخواهم یادگیری زبان
را با این روش شروع کنم اما هنوز دودل هستم. لطفا اگر از این تکنیک استفاده کرده اید و از آن جواب گرفته اید تجربیات خود را برایم ریپلای کنید. بسیار ممنونم از لطف و محبت شما

bhtrin application zabane😻

1 پسندیده

عالی این برنامه حرف نداره از کلاس زبانهای بیخود خلاصتون میکنه

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
تجربیات دوستان رو میتونید تو تاپیک زیر ببینید

1 پسندیده

کیفیت صدای دانلودها خوبه و از فونت مناسبی استفاده شده . از متد به روز و کارایی بهره میبره. احمد از شیراز

1 پسندیده

معرکه و پر بار .
تمام ایدآلها ما فوق تصور کارکرد دارد .
پیشاپیش سپاسدارم .

1 پسندیده

The best app for learning English

2 پسندیده

عالیه …خیلی ممنون…بسیار مفید میباشد

1 پسندیده

its perfect and with different categories helps you to improve your listening and reading

1 پسندیده