ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

عالیه، حتماً استفاده کنید.

4 پسندیده

عالی واقعا خوب هست
بهترین نرم افزاری هست که جهت تقویت زبان انگلیسی میتونه کمک کنه

5 پسندیده

عالیه هر چه تنوع بیشتر😊 علاقمندی بیشتر

5 پسندیده

سلام
ایده و روند نرم افزار عالیه ولی در خود اپلیکیشن و برنامه نویسی هنوز خیلی جای پیشرفت دارید. به نظرم با افزایش قابلیت ضبط صدای خود میتونین تکنیک سایه و همچنین بازخوانی متن توسط خود فرد و مقایسه رو به اپلیکیشن اضافه کنید که بسیار کاربردی هست. اپلیکیشن ejoy این موارد رو داره و حالا نه به اون پیچیدگی ولی خود قابلید ضبط کردن صدا و گوش دادن در کنار متن بسیار کاربردی هست.
با تشکر مجدد

7 پسندیده

بسیار بهتر از نشستن سر کلاس است. ضمن اینکه در حین یادگیری گوش هم عادت می کند. و این بسیار موثر تر خواهد بود

5 پسندیده

عالی‌.حرف نداره برای کسایی که واقعا میخوان یاد بگیرن خیلی خوبه

7 پسندیده

به نظرم عالی تدریس شده ، یادگیری با داستان خیلی راحتره

5 پسندیده

سلام، ممنون بابت زبانشناس،
زبانشناس عالییییه

4 پسندیده

سلام، واقعن فکر نمیکردم نرم افزاری وجود داشته باشه که بتونم منظم و اصولی زبانو یاد بگیرم! و مهمتر پیگیری و انرژی تیم زبانشناس خوشحالم که با اولین سرچ پیداش کردم!

ممنون از تیمتون

6 پسندیده

ما هم خوشحالیم که شما خوشحالید
لذت ببرید از دریای اموزش زبانی :rose:

4 پسندیده

برنامه خیلی عالی ایه. کاش رایگان بود

4 پسندیده

یک نرم افزار فوق العاده و عالی

4 پسندیده

خیلی خوبه… ممنونم از کار قشنگتون

5 پسندیده

یک اپلیکیشن عالی و من خیلی راضیم راستش توی اینترنت دنبال فیلمهای با زیر نویس فارسی میگشتم که این برنامه رو دیدم بعد از اینکه نصب کردم دیدم دقیقا همون چیزیه که میخواستم امیدوارم کسایی که این برنامه رو طراحی کردن توی تمام مراحل زندگی به موفقیت برسن و همیشه سالم و تندرست باشن

5 پسندیده

شاید بخاطر فیلماش نصب کردی
اما مطمئن باش
بزودی متوجه میشی که خیلی خوبی های دیگه هم توش هست
:rose::rose::rose:
موفق باشی

5 پسندیده

عالیه زبان شناسان .با کلی راهنماییای خوب که میکنن .ممنونم

4 پسندیده

سلااااام خییییلی ممنونم بابت زبانشناس چون من کلی کتاب دارم و کلی کلاس رفتم و از خیلی وقت پیش درگیر هستم اماااا از وقتی زبانشناس نصب کردم از نتیجه ای که گرفتم فوق العاده راضی هستم خیلی ممنون

5 پسندیده

با توجه به ضعیف بودن ترجمه نرم افزار بسیار کاربردی و خوبیه و میتونه پیشرفت خوبی داشته باشه

4 پسندیده

عالیه مخصوصا در این زمان کرونایی

5 پسندیده

یکی از یهترین نرم افزار هایه که امروز برای اموزش زبان پیدا کردم

6 پسندیده