ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

نرم افزارتون واقعا عالی عمل میکنه فعلا که راحت کار میکنم اگر به مشکلی برخوردم که گفتنش باعث پیشرفت بیشترتون بشه حتما درمیون میذارم

5 پسندیده

سلام
ممنون از اپلیکیشن خوب زبانشناس،من تازه مدتیه شروع کردم و خیلی راضیم.

6 پسندیده

این برنامه برای یادگیری لغت و لیسنینگ عالی هست. پشتیبانیشون خیلی خوبه. یادگیری زبان خیلی به استمرار مطالعه بستگی داره که این برنامه یادآوری داره و حس ادامه یادگیری تقویت می کنه. سپاس از سازندگان

6 پسندیده

مطالب موجود در نرم افزار عالی و مهیج ومفید است

5 پسندیده

عالی فوق العاده . جذاب

6 پسندیده

بسیار عالی حتما دان کنید

6 پسندیده

این برنامه عالی است به شرط استمرار در استفاده .

7 پسندیده

واقعا اپلیکیشن عالی و کاربردی هست و لذت یادگیری را بیشتر میکند.

6 پسندیده

به نظرم‌ خیلی خیلی عاااالی و کاربردیه:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

5 پسندیده

من راضیم و خوشحالم که با زبانشناس اشنا شدم

6 پسندیده

خیلی خوب من سطح پایین هستم معنی ها را زود پاک کردید

5 پسندیده

مطمئن باشید هرچقد هزینه کنید ارزششو داره
چند برابرش برداشت میکنید و در کنارش لذت خواهید برد :rose:

4 پسندیده

دمتون گرم خیلی خوبه.حتما نصب کنین

6 پسندیده

ممنون از خدمات خیلی خوبتون

5 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:very good

7 پسندیده

بی نظیرید واقعا با تشکر

4 پسندیده

از نظر من اپلیکیشن خیلی عالی و پرمحتواییه. تو این یازده سال که من دارم هر روزش برای منابع زبان این سایت و اون سایت میرم و مدام از همه میپرسم. تمام مطالبی که همه استادای مجرب به من پیشنهاد داده بودن تو این اپ یه جا هست. خودم هم چندتاشونا فقط امتحان کرده بودم. وقتی همشونا یه جا با هم دیدم سوپرایز خیلی بزرگی بود.به همه شما توصیه میکنم که این اپلیکیشن را نصب کنین.

6 پسندیده

هر روز بهتر از دیروز :rose:
لذت ببرید

4 پسندیده

عااااااالیه.مخصوصااینکه توهمه مراحل ادمیناش حواسشون هست وکلی پیامای انگیزشی ومفید میفرستن

5 پسندیده

خیلی خوب و مفید است از شما متشکرم

6 پسندیده