ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

با سلام واقعا از یادگرفتن زبان با این برنامه لذت میبرم از همه تون ممنونم

5 پسندیده

نمیدونم ولی به شخصه من بیشتر از قبلا تشویق میشم تا بیام یاد بگیرم:heart_eyes::blush:

4 پسندیده

سلام
لطفآکلیه متون را ترجمه دارکنید

5 پسندیده

perfect application thanks for your help

4 پسندیده

درود بر همگی زحمت کشان در این گروه من واقعا از این نرم افزار و گروه زبان شناس راضی هستم و واقعا برای من قابل احتراما که با تولید این محتوا بصورت اصولی برای زبان
آموزانی که وقت کمی دارن راه حل ارائه می کنن و از همه مهمتر همراهشون هستند بصورت دائمی و خواهشمند هستم که در قسمت فیلمها موضوعات فضایی رو بیشتر بهش به پردازن

5 پسندیده

چشم دوست خوبم به جز بخش زیبوک که کتاب و رمان هست درصدد هستیم که تمامی دوره‌ها رو ترجمه کنیم

2 پسندیده

سلام چشم حتما…ممنون از لطف و همراهیتون…اگر فیلم خاصی مدنظرتون هست اسمش رو برامون بذارین تا برای بارگذاری پیگیری کنیم

3 پسندیده

مثل همه روشها نیاز ب تمرین و تکرار داره ولی خوبه کمی منو علاقه مند کرده ک از من بعیده

6 پسندیده

عالی روش آموزش خیلی خوب

4 پسندیده

زبان شناس عالیه من زبان شناسی به ادم انگیزه میده راستش خوسحالم که زبان شناسی هستم

7 پسندیده

سلام و عرض ادب همین که پیگیری و ویدیو های شما باعث تشویق به خواندن زبان میشه سپاسگزارم

6 پسندیده

عالییییییییییییییییییسسسسسسسسسس

5 پسندیده

عالی ست ممنونم. اگه ارزیابی پیش، بینی بشه خیلی بهتره

5 پسندیده

عالی ترین برنامه آموزش زبانی که دیدم :heart_eyes::heart_eyes:همیشه میگفتم کاش یه برنامه ای مثل اینبود که بباهاش زبان کار میکردم …و من حالا زبانشناس رو پیدا کردم با امکانات و ایده های آموزشی بهتر و عالی تر:heart_eyes::sunglasses:

5 پسندیده

خیلی خوب هست اما من اشتراک یکساله خریدم وای برام فعال نشد برنامه

5 پسندیده

برنامه زبان شناس عاليه

5 پسندیده

سلام در دوره رایگان فقط داستان‌ها باز می‌شوند ، آموزش لغات تصویری یا مکالمه هم دارین؟

5 پسندیده

این اپ لغات و تک به تک با عکس توضیح نداده؟

4 پسندیده

با پشتیبانی اپلیکیشن در ارتباط باشین همکاران راهنماییتون میکنن دوست خوبم

3 پسندیده

خیر متاسفانه این قابلیت رو نداره اپلیکیشن و با دوره‌های آموزشی به تدریس لغات پرداخته

3 پسندیده