تالار زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

مدت کوناهی است که فرا گیری زبان انگلیسی را با زبان شتاس شروع کرده ام، حس خوبی دارم و نسبت به روش های بیشمار دیگر ، زبان شناس را ترجیح می دهم ، به دلایل زیاد از جمله اینکه زبان آموز را به اپلیکیشن به صورت ناخو دآگاه علاقمند و بعبارتی معتاد می کند و دیگر اینکه دوستان مدیر اپلیکیشن ارتباطشان را با زبان آموز حفظ می کنتد و این باعث انگیزش بیشتر می شود. یقین دارم نتیجه بخش خواهد بود. آرزوی موفقیت بیشتر برای گردانندگان سایت زبان شتاس را دارم. با تقدیم احترام

5 Likes

عااالی و فوق العاده کاربردی

4 Likes

بسیار ارزنده وعالی هست بخصوص که با پیام های گرم اقای کشاورز روند پیگیری مطالعه انجام میشه

4 Likes

مناسب و مفید، رابطه کاربری آسان و دردسترس

4 Likes

با سلام واقعا از یادگرفتن زبان با این برنامه لذت میبرم از همه تون ممنونم

4 Likes

نمیدونم ولی به شخصه من بیشتر از قبلا تشویق میشم تا بیام یاد بگیرم:heart_eyes::blush:

3 Likes

سلام
لطفآکلیه متون را ترجمه دارکنید

4 Likes

perfect application thanks for your help

3 Likes

درود بر همگی زحمت کشان در این گروه من واقعا از این نرم افزار و گروه زبان شناس راضی هستم و واقعا برای من قابل احتراما که با تولید این محتوا بصورت اصولی برای زبان
آموزانی که وقت کمی دارن راه حل ارائه می کنن و از همه مهمتر همراهشون هستند بصورت دائمی و خواهشمند هستم که در قسمت فیلمها موضوعات فضایی رو بیشتر بهش به پردازن

4 Likes

چشم دوست خوبم به جز بخش زیبوک که کتاب و رمان هست درصدد هستیم که تمامی دوره‌ها رو ترجمه کنیم

2 Likes

سلام چشم حتما…ممنون از لطف و همراهیتون…اگر فیلم خاصی مدنظرتون هست اسمش رو برامون بذارین تا برای بارگذاری پیگیری کنیم

3 Likes

مثل همه روشها نیاز ب تمرین و تکرار داره ولی خوبه کمی منو علاقه مند کرده ک از من بعیده

5 Likes

عالی روش آموزش خیلی خوب

3 Likes

زبان شناس عالیه من زبان شناسی به ادم انگیزه میده راستش خوسحالم که زبان شناسی هستم

4 Likes

سلام و عرض ادب همین که پیگیری و ویدیو های شما باعث تشویق به خواندن زبان میشه سپاسگزارم

5 Likes

عالییییییییییییییییییسسسسسسسسسس

4 Likes

عالی ست ممنونم. اگه ارزیابی پیش، بینی بشه خیلی بهتره

4 Likes

عالی ترین برنامه آموزش زبانی که دیدم :heart_eyes::heart_eyes:همیشه میگفتم کاش یه برنامه ای مثل اینبود که بباهاش زبان کار میکردم …و من حالا زبانشناس رو پیدا کردم با امکانات و ایده های آموزشی بهتر و عالی تر:heart_eyes::sunglasses:

4 Likes

خیلی خوب هست اما من اشتراک یکساله خریدم وای برام فعال نشد برنامه

4 Likes

برنامه زبان شناس عاليه

4 Likes