ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

به من برای یادگیری زبان انگلیسی خیلی کمک کرد ممنونم

2 پسندیده

بي نظير در واژه بي نظير همه چيز نهفته است

2 پسندیده

تا جایی که اطلاع داریم سطوح در اپ تغییری نکرده موردی که این سوال رو براتون به وجود اورده ارسال میکنین تا بررسی کنیم

واقعاً خیلی خوبه ، حتماً پیشنهادش میکنم

2 پسندیده

من از سطح ۳تا ۴ باید ۴۰۰۰تا کلمه حفظ کنم که حدود ۵۰٪ پیش رفتم
ولی توی جدول شما اعداد فرق داره!!!

2 پسندیده

ممنونم به همکاران اطلاع میدم این مورد رو بررسی کنن

به مولا که کارتون درسته

2 پسندیده

سلام

@sohrab_s

طبق صحبتی که با بخش فنی داشتم در آپدیت جدید هم همینه و تغییرات نداشتیم منتهی یکسری اصلاحات به توضیحات خورده که من مجدد براتون اینجا میزارم

برای رسیدن به سطح ۱ باید ۱۰۰ لغت یاد بگیرین
برای رسیدن به سطح ۲ باید ۵۰۰ لغت یاد بگیرین
برای رسیدن به سطح ۳ باید ۲۰۰۰ لغت یاد بگیرین
برای رسیدن به سطح ۴ باید ۶۰۰۰ لغت یاد بگیرین
برای رسیدن به سطح ۵ باید ۱۲۰۰۰ لغت یاد بگیرین
برای رسیدن به سطح ۶ باید ۲۰۰۰۰ لغت یاد بگیرین

4 پسندیده

اپلیکیشن مورد قبولی است ممنون از زحمات شما

2 پسندیده

نرم افزار عالی اما هشتاد درصد خودتونید

2 پسندیده

٨٠ درصد خودمونیم یعنی چطور😁؟

1 پسندیده

اپدیت جدید افتضاحه، نه میشه فهمید این لغت رو چقد بلدم نه متن رو مث قبل میاره و نه علامت گل رو ک وقتی کامل میشد لغت حذف میشد داره، واقعا تعجب میکنم این چ ا‌پدیته، کاملا علاقم رو برای استفاده از اپ از دست دادم

2 پسندیده

دوست خوبم اگر علت تغییر رو بدونین شاید بهتر بتونین با اپدیت جدید کنار بیاین. تنظیمات جدیدی که همکاران برای لایتنر جدید در نظر گرفتن در یادگیری لغات به مخاطبان خیلی بیشتر کمک میکنه پس اگر یک مقدار تونستین باهاش پیش برین تا نتیجه رو بهتر درک کنین عزیزم. اما تا اون زمان هر موردی هم که بتونه به بهبود اپ کمک بکنه بهمون اطلاع بدین حتما به اپ اضافه خواهیم کرد

برعکس متد لایتنر مرسوم که کلمات توی 5تا خونه دسته بندی می‌شن و هروقت خونه‌ی پنجم رو رد کنن، آموخته شده محسوب میشن، توی متد srs به صورت هوشمند و با توجه به کیفیت یادآوری کلمه توسط شما، سیستم متوجه میشه که چه زمانی کلمه رو یاد گرفتید.

توی این متد، دسته بندی کلمات مثل لایتنر ثابت و پله پله نیست و هر کلمه، منحنی یادگیری خودشو باید طِی کنه تا یاد گرفته بشه.

الگوریتم استفاده شده توی لایتنر زبانشناس، SM-2 هست که مقداری بهینه سازی روش انجام شده. شرح تاریخچه و شیوه کشف این فرمول هم توی این لینک، کامل توضیح داده شده: SuperMemo.com

ما میایم کیفیت یادآوری کلمه توسط کاربر رو می‌سنجیم و بر اساس اون، پارامترهای فرمول یادآوری رو تغییر میدیم.

مثلا کسی که بعد از دیدن معنی کلمه توی دیکشنری های مختلف، روی دکمه “می‌دانستم” کلیک کنه، سخت تر معنی اون کلمه رو یادآوری کرده تا کسی که مستقیما وقتی کلمه رو دید، کلیک کنه “می‌دانم”. این موضوع توی مقاله ای که برات فرستادم تحت عنوان answer quality معرفی شده. حالا هرچقدر کلمه سخت تر یادآوری بشه یا اصلا یادآوری نشه، اپلیکیشن متوجه میشه که باید زودتر اونو بهتون دوباره نشون بده تا یاد بگیریدش. اگر کلمه راحت یادآوری شد، پس میتونه توی مدت دورتری دوباره نشون داده بشه که براتون مرور بشه.

2 پسندیده

فوق العاده عالی دمتون گرم خدا قوت

2 پسندیده

سلام وقت بخیر
من با اپلیکیشن مشکل فنی دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
موبایل من آیفون ۷ و آخرین نسخه ios و اپلیکیشن زبان شناس دارم. هنگامی که صفحه موبایل قفل هست، هنگام گوش دادن پادکست ها از اپلیکیشن وقتی نوتیفیکیشن یا تماسی دارم موقتا پادکست pause میشود (هنگام استفاده از ایرپاد) بعد از اتمام نوتیفیکیشن یا تماس پادکست شروع به پلی شدن میکند ولی دیگر صدایی نمیاید و من مجبورم حتما نرم افزار کامل ببندم و مجدد راه اندازی کنم. سپاسگزار میشوم در رفع این مشکل کمکم فرمایید.

2 پسندیده

عالی فقط کاش امکان records صدا هم اضافه می‌کردند برای تکنیک سایه

2 پسندیده

سلام دوست خوبم ممنون میشم به پشتیبانی اپ پیام بدین تا همکاران فنی مستقیما بررسی کنن و خدمتتون اطلاغ بدن

1 پسندیده

سلام
چگونه بايد تايين سطح كنم خودم را؟
من از ورژن IOS استفاده ميكنم …

2 پسندیده

زمان نصب اپلیکیشن به بخش تعیین سطح هدایت میشین و ازتون میپرسه لغتهایی که معنیش رو میدونین علامت بزنین

فوق العاده عالیست و خیلی برای نرم افزار زحمت کشیده شده

2 پسندیده