ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

کیفیت فیلم‌ها ٧٢٠ هست دوست خوبم حجم بالاتر برای مخاطبان برای دانلود هم سخت هست

عالییه خیلی عالیه پیش از حد عالیه

1 پسندیده

عالی

1 پسندیده

بسیار مثبت و امیدبخش

2 پسندیده

perfect

2 پسندیده

بسیار عالی و سودمند امید دارم در آپدیتای بعدی ایرادات برطرف و آپشن های مبتکرانه به اپ افزوده بشه

1 پسندیده

برنامه خوبیه و من واقعا ازش راضیم ولی اگر میشد لغات توی لایتنر رو بتونیم خروجی Excell بگیریم ازش عالی میشد!

1 پسندیده

بعد ۳ ماه استفاده مداوم نظر میدم هیچ با تاکید میگم هییییییچ اپی نیست که بتونه حتی ۵۰ درصد توانایی زبان شناس در کمک به زبان اموز رو داشته باشه شما اگر بخوای سرعت یادگیری رو افزایش بدی زبان شناس در کنار یک کلاس جمعی بسیار بسیار عالی و کمک کننده است هم در تقویت لسینینگ و هم در اسپیکینگ بی نظیره بخاطر منابع عالی ای که داره

1 پسندیده

با اضافه کردن نسخه ویندوز عالی از عالی میشید :))

دوست خوبم برای دسترسی به نسخه وب برنامه زبانشناس میتونید از لینک زیر اقدام کنید

عالی ممنونم بابت زحماتتون

2 پسندیده

خیلی خوبه، ولی خوب‌تر این بود که با پرداخت هزینه و اشتراک دوره، همیشه اون دوره قابل دسترسی میشد و برای دیدن همون دوره نیاز به پرداخت هزینه و تمدید نداشت.

سلام دوست خوبم ما اشتراک دائم نداریم چون خدمات مون به گونه ای هست که لازمه اشتراک مدت دار باشه
از جمله این خدمات میشه به

• تنوع زیاد منابع که مدام در حال به روز شدن و افزایشه 750 منبع داخل برنامه داریم و هر روز هم داره اضافه تر میشه
  • پشتیبانی آنلاینه که از 8 صبح تا 11 شب همه روزه پاسخگوهستیم
  • تولید محتوا برای برنامه توسط مربیان
  • ضبط و بازخوانی برخی دوره ها که توسط همکاران انجام میشه مثل 504 و اشتباهات رایج
  • ارسال پیام مشاوره ای ایمیلی
  • ترجمه دوره ها
  • تایپ دوره های بدون متن
    و کلی خدمات دیگه که ایجاب میکنه اشتراک مدت دار داشته باشیم
2 پسندیده

عالی

1 پسندیده

عالیه

1 پسندیده

برنامه خوب وجالبی مچکرم

1 پسندیده

چرا روزهاي كه من دارم ميخونم رو نشون نميده پس

باید به میزان زمانی که در بخش هدف روزانه تعریف کردین مطالعه انجام بدین تا روز براتون ثبت بشه

عالیه

1 پسندیده

بهترین اپ خودآموز زبان هست

2 پسندیده