ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

بهترین اپ خودآموز زبان هست

2 پسندیده

عالیه

2 پسندیده

من دو سال تمام روزانه برای کنکور ،زبان خوندم .90روز هم یه دوره یه آموزشی رو شرکت کردم .با این حال به چیزی که میخواستم نرسیدم.
وقتی اپ زبانشناس رو نصب کردم،توی دو سه هفته تونستم پیشرفت رو تو خودم حس کنم و بعد از چند ماه از سطح A1به سطحB1رسیدم. این اپ واقعا بی نظیره.چون به آدم زبان واقعی و کاربردی رو یاد میده ،نه چیزای بدون استفاده ک بعد یه مدت فراموش میشن

3 پسندیده

نسخه iOSتون خیلی ضعیفه و بنظرم باید روش کار کنین حتی اسمس و ایناهم نمیاد و مثل اندروید نیست گرافیک برنامه هم به شدت ضعیفه اما در کل برای بالا بردن دایره لغات برنامه خوبیه

بله درسته دوست خوبم. نیروی ios به سختی پیدا میشه و به همین دلیل هست که این نسخه نسبت به نسخه اندروید عقب‌تر هست. اگر کسی رو در این زمینه میشناسین خوشحال میشیم بهمون معرفیشون کنین

برنامه خیلی عالی هست
ممنون

2 پسندیده

برنامه خیلی خوبیه من از اینکه گرافیک بالایی نداره خیلی راضی هستم چون برنامه به محتوا اهمیت داده و به ظاهر سازی نپرداخته همچنین بخش های متنوعی برای اموزش داره و توصیه های مفیدی در جهت بهبود یادگیری در این برنامه گنجانده شده
با تشکر از شما

1 پسندیده

خیلی خوبه

2 پسندیده

برای استفاده در لپ تاپ صفحه نمایش بسیار محدود است و بزرگ نمیشود که این مورد خسته کننده میشود بقیه موارد عالیست موفق باشید

اگر مشاور برای پیگیری انجام دروس داشتید عالی تر میشد البته قطعا با هزینه جدا و بر اساس درخواست کاربران

مشاور داریم دوست خوبم اگر خواستین میتونین از پشتیبانی درخواست بدین

Please, we need only black theme

1 پسندیده

عالیه عالی من عاشقش شدم

1 پسندیده

نرم افزاری عالی با امکانات فراوان و منابع متنوع.

2 پسندیده

عالی

1 پسندیده

فقط و فقط زبانشناس …اصلا باورم نمیشه همچین چیزی وجود داره با اینکه دارم ازش استفاده میکنم

1 پسندیده

انصافا از نظر نرم افزار و اساتید بسیار عالی‌ است.

1 پسندیده

منابع زیاد مناسبی داره مهمتر از همه transcript یا همون نسخه نوشتاری همه منابع هستش

1 پسندیده

is the best app i have ever seen

1 پسندیده

:heart::heart::heart:

2 پسندیده

من امروز این برنامه رو نصب کردم اصلا نمی دونم چی به چیه میشه برا منم توضیح بدید ؟ از کجا باید شروع کنم ؟:smiling_face_with_tear: