روشی جالب واسه زبان خواندن

من از هشت سالگی شروع به خواندن زبان کردم از ده یازده هم کلاس قران یادگیری صوت و لحن و تجوید تا قبل کنکور که بعد جفتشو گزاشتم کنار بعد لیسانس دوباره جسته گریخته زبان خوندم الانم جدی شروع کردم ولی واقعا اونموقع که میرفتم قرائت انقدر روحیه باز و شادی داشتم که وصف ناپذیر بود

7 پسندیده

یه حدیثی از پیامبر اکرم (ص) هست البته حفظم نیست مفهومشو مینویسم اگه کسی حدیث رو کامل بلد بود اینجا نقل کنه
به تعداد زبان‌هایی که یاد میگیری انگار اون انسان بیشتری در روی زمين هستی مثلا اگه 3 زبان بلدی انگار 3 انسان هستی :heart_eyes:
من خودم معلم عربی و قرآن بودم زبان انگلیسی هم میخونم و الان تو خونه قرآن و انگلیسی آموزش میدم کلی هم شاگرد دارم . آموزش طب سنتی هم دارم میبینم… خدا رو شکر :palms_up_together::heart_eyes:

7 پسندیده

خیلی عالی کاش در یک تاپیک کمی از اطلاعاتتون رو به اشتراک بزارید

4 پسندیده

اولین آیه ای که بر پیامبر اسلام نازل شد امر به خواندن میکرد (إقرأ )
این اهمیت علم رو میرسونه در دین اسلام
ما هم میتونیم علم دین و زبان دینمون عربی رو یاد بگیریم هم میتونیم علوم دیگر و زبانهای دیگر رو یاد بگیریم مثلا همین گوشی در دست ما با علم و تکنولوژی درست شده و کار ما رو آسان کرده و مثلا زبان انگلیسی یاد میگیری و یک انگلیسی زبان رو به اسلام دعوت میکنی چقدر خوب میشه:blush:
من خودم اینکارو کردم و امیدوارم انگلیسی م هم بهتر بشه چون لازمش دارم

5 پسندیده

بله
منم یک پیج داشتم شهدایی که با داعش جنگیدند و افراد مهم ایرانی باهاش معرفی میکردم فکر نمیکنم انسانهای خوب ایرانی خیلی معروف باشن دکتر های خیر ودانشمندان ورزشکاران و…‌‌اکثرا یک چهره ی سیاه از ما ایرانیها میدونن

3 پسندیده

این یکی از ادیت هام

6 پسندیده

چقدر عالیی :heart_eyes::heart_eyes: امیدوارم همیشه سالم و سلامت به راهتون ادامه بدین :heart_eyes::tulip:

2 پسندیده

آمین یا رب العالمین
ممنونم از دعای خوبتون :blush::heart_eyes:

3 پسندیده

ممنون که تجربتون رو در اختیار ما هم گذاشتید

آره قرآن واقعا معجزه می ده و به یادگیری برکت میده کیفیت هم میره بالا

3 پسندیده

من می دونم

بگو خوایا کمک کن زبان یاد بگیرم تا وقتی یادگرفتم معارف کتابت رو به همه ی دنیا بگم

تا همه هم دینت رو هم خودت رو بشناسن:blush:

10 پسندیده

Are you a clergyman as the same as i am?

ببخشید نه به پیام اولتون نه به این سئوالتون
خودتون پیشنهاد دادید بعد میپرسید اول کدوم نیت یا چیز دیگه !!!

1 پسندیده

بله درست میگید
ولی این سؤال من به یک کامنت بود که ظاهرا حذفش کردن ، یکی از کاربران مطلبی نوشته بود منم ازشون این سؤال رو پرسیدم ولی الان ظاهرا حذف شده :thinking:

Hi. Happy new year and Happy Ramadhan month. Have you found your partner?

2 پسندیده

لطفا هر مبحثی رو سیاسی یا مذهبی و اعتقادی نکنید یادگیری زبان خارجه یه اصول و روش ثابت شده ای داره ضمن این که این روش خوبی برای تبلیغ اعتقاداتمون نیست

6 پسندیده

به اعتقاد دوستان احترام میذارم. ولی چرا باید با تعصب و بدون فکر مهر تایید به موضوعی بزنیم.یک پسر انگلیسی زبان غیر مسلمان چرا باید قرآن بخونه؟ خب اگه اینقد اعتقاد و ایمان بش داره چرا مسلمان نمیشه؟
حتما ایشون زبان عربی رو فراگرفتن یا در حال مطالعه این زبان هستن پس هیچ منبع صوتی بهتری از قرآن برای تقویت این مهارتشون نیست.
واسه آرامش روان و آمادگی ذهنی یکی میتونه قرآن گوش بده،یکی انجیل،یکی آهنگ جاز و بلوز و فولک…

10 پسندیده

دم شما گرم:heart::handshake:ماه رمضونی حالمونو خوب کردی… ((عبدالرحمن مسعد صداش خوبه سرچ کن))

3 پسندیده

ماشاءالله :heart::handshake:

4 پسندیده

روش خیلی جالبیه ،خوشم اومد

1 پسندیده

چه بخوایم چه نخوایم تو جایی هستیم که خدا ساخته
پس اگه هرکاریمون رو برای خدا انجام بدیم

قطعا خدا ما رو جلو تر می اندازه

5 پسندیده