Photographers

ممنون از همه آرزوی دل خوش دارم براتون

6 پسندیده

تولد داداشی منه زری بانو

4 پسندیده

البته اون عکس ورژن قدیمه این ۲۰۲۱ شبارگذاری ۲۰۲۱۰۴۰۱_۰۹۴۲۲۴.jpg…
بگم که همه عکس ها کار خودمه

4 پسندیده

5 پسندیده

ماشاالله چه پسرگلی ،خداحفظش کنه :palms_up_together:

5 پسندیده

۲

6 پسندیده

چه ماهر :clap:t2::clap:t2:
اولی رو دیدم فک کردم سفارش دادین
دلم خواست :neutral_face::pleading_face:

پس منم جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ

:sweat_smile::sweat_smile:

موافقم :neutral_face::pleading_face:
ما هم دل داریم

:sweat_smile::sweat_smile::ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2:
خوب بود

وای بل بل و مینا :heart_eyes::pleading_face::pleading_face::heart::heart::heart::cat::purple_heart::ribbon::smiling_face_with_three_hearts::rainbow:

قبول باشه درسا جان :heart_eyes::heart_eyes:

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::ok_hand:t2::ok_hand:t2:

7 پسندیده

قابل نداره یگانه بانو :rose: البته به دستپخت بانوان عزیزی چون شما و مادرگرامیتون نمی‌رسه ،من چون یکم شکم پرست هستم بیشتر غذاهای ایرانی،بومی و محلی رو بلدم ،اگرم بلد نباشم با رسپی درست می کنم،یه نکته :drop_of_blood: من در زمان خرید ملزومات غذا،طبخ و سرو ،همش فکر می کنم حتی به کشاورز باغدار دامدار و پرورش دهنده طیور و درفکرم ازشون ممنون میشم که این برکت رو باکمک خداوند آماده کردن ،شاید خنده دارباشه ولی درحین پخت ،با موادغذایی صحبت می کنم و ازشون می خوام به بدن و روحم انرژی بدن ،درحین خوردن به خواص هرکدوم دقت می کنم،این کارها باعث میشه اصلا سوء هاضمه ندارم و معده من همیشه آماده به خدمت هست :sweat_smile: ،ببخشید پر حرفی کردم ،اینبار شاید شیرنی دانمارکی بپزم ،اگه حال داشته باشم :raising_hand_man:

4 پسندیده

سلام؛ چه عالی، نوش جون تون.
نمی دونم آموزش دیدین یا همین طوری این کار هارو انجام میدین…
که اگه این طور باشه در سطح بالایی از آگاهی هستین.
مورد اول که از همه‌ی عوامل تشکر می کنین؛ که از الزامات و مراتب شکر گزاری هست :smiling_face_with_three_hearts:
مورد دوم هم کاملاً تأیید شده هست و شما می تونین با هاله‌یِ انرژی تون غذا رو سالم و حتی خوش طعم تر کنید.
در هر صورت درود به شما :dove:

6 پسندیده

ممنونم از بازخورد زیباتون افسانه بانو :100::butterfly::pray:t3::bouquet:

5 پسندیده

ممنونم عباس آقا پاینده باشید

4 پسندیده

!!Wow! Yessss :star_struck:
That was my expression for making the best guess! :smile::sunglasses::point_up_2:t2:

And for the answer I should say yeah,two years ago my husband and I went on a trip to Chaharmahal and Bakhtiari.that was a great trip. We went to Borujen, Share-kord, Saman and of course Boldaji (city of Gaz😍!!!)

6 پسندیده

How nice.
Our province has many recreational and spectacular places
Come again and enjoy the rest of the places here.
but let me know beforehand so i can get a proper reception

:heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

6 پسندیده

That would be nice of you dear zaribano :heart_eyes::pray:t2::tulip:
Actually the main aim of our trip was finding Fritillaries which unfortunately we couldn’t find any… So our goal haven’t achieved yet, and we should come back in ordibehesht and search again. :blush::wink:

5 پسندیده

سلام دوستان :sparkles::gem::heart_eyes:
دریا نداریم دریاچه که داریم :wink::neutral_face::sweat_smile:

10 پسندیده

بسیار عالی و هنرمندانه هست ،هم انتخاب سوژه و هم زاویه عکاسی،تصاویر شفاف و روشن،عکاس خودش هنرمند قابل :wink::rose::bouquet::tulip:

6 پسندیده

I’m afraid I didn’t understand what you meant.
:roll_eyes:

4 پسندیده

10 پسندیده

به به سلام سمیرا خانوم ،طوفانی شروع کردین ،عجب عکسی،زاویش عالیه،مرسی بابت اشتراک :tada::tulip::roller_coaster:

6 پسندیده

سلام دوستان امروز اولین گلهای زعفرون و داوودی باغچه ی خونه ی ما چشم به جهان گشودند. زیبایی لبخندشون تقدیم به دلهای پاک و با صفای همه ی شما عزیزان. :innocent:

10 پسندیده