Photographers

سلام افسانه خانم. :raising_hand_man:
فتوت و جوانمردی خصیصه ای مردانه نیست. بلکه آیینی انسانیست.
چه بسیارند زنان میهنم که در مردانگی گوی سبقتو از جنس مذکر ربوده و با صبر و استقامت، مردانِ مردی از جنس آرش کمانگیر و فرهاد کوه کن تربیت نموده اند و زنانی از جنس تهمینه و رودابه.
وجود به ظاهر زنانه شان مایه ی مباهات و افتخار مردترین مردان روزگار است.
بی مهریها فراوان دیده اند اما هر یک به تنهایی توانسته اند پرچم افتخار هویت و فرهنگ ما را در جهان برافراشته نگه دارند.
روزی فرا خواهد رسید که نابخردان و کج سلیقه های روزگار بخاطر این بی مهریها پشت میز محاکمه نشسته و پاسخگوی طرز فکر غلط و بدوی خود باشند.
ممنونم که پیاممو به زیبایی پاسخ دادین و تبریک مجدد بخاطر ولادت رادمردی و جوانمردی.
شاد و سرافراز و پیروز باشید.:rose::bouquet:

7 پسندیده

سلام. جای تمام دوستان خالی در سفر با دوچرخه و رکابزنی در جزایر قشم و هرمز

11 پسندیده

متشکرم.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

4 پسندیده

درودبرشما بانو و تبریک ارزشمند شما ،یکم سرگرم مادر و نقاحت بعد از عمل هستم ،شرمنده همه دوستان شدم :raising_hand_man: :pray:t3:

سپاس وحید جان ،ممنون از محبت شما ،مادر خوبن و باید راه برن و جای بخیه خوب بشه ،۳ماه بعد عمل کمر دارن ،ممنون از توجه شما :raising_hand_man::pray:t3:

خیلی عالی و فاخر هست مثل همیشه :+1:

ارزشمندی در وجود پاک شما نهفته است :pray:t3::rose:

8 پسندیده

سلام مریم بانو، ورود شمارو به تاپیک خودتون خیر مقدم عرض می کنم. :bouquet:
خیلی خوش اومدین.
شما قطعا یه طبیعت گرد و عکاس حرفه ای هستین و چه زیبا دب اکبرو به تصویر کشیدین. :clap::clap:ممنونم از اشتراک گذاری زیباییها. :pray:
بی صبرانه منتظر ارسال تصاویر جذاب بعدی شما هستیم. :slightly_smiling_face:

سلام عباس عزیز، از خبر سلامتی خوتون و مادرتون بسیار خوشحالم، امیدوارم انشالله هرچه سریعتر بهبودی کامل حاصل کنند و شما سالیان طولانی در سایه ی پربرکتشون روزگار به خیر خوشی سپری کنید. سلام این برادر کوچکتونو به عرضشون برسونید و بگین یکی تو مشهد هست که شب و روز برای سلامتیشون دعا میکنه.:gift_heart:

اینجارو دیگه همه میدونن که درس پس میدم خدمتتون عباس آقا. :innocent:

5 پسندیده

این کلیپو حتما ببینین، خیلی قشنگه.

4 پسندیده

وقت بخیر آقا وحید … ممنون از لطفتون و درود بر دقت شما نسبت به جزییات عکس :ok_hand:. شما محبت دارین ولی من خودم رو عکاس حرفه ای نمی‌دونم ، فقط گاهی دلی با گوشیم عکس میگیرم ولی خوب به اندازه یک عکاس حرفه ای عاشق عکاسی مخصوصا از طبیعت هستم :blush:. قشم و مخصوصا هرمز اونقدر زیبا بودن که میشد بینهایت عکس گرفت اما سفر با دوچرخه چالش های مخصوص به خودش رو داره و خیلی فرصت عکاسی نمی‌ده. این چند تا عکس دیگه تقدیم به شما و بقیه دوستانِ علاقمند :rose:

11 پسندیده

بسیار جذاب و زیبان این عکسها، ممنون از اشتراک گذاریتون. واقعا لذت بردم. :clap::clap::bouquet:

6 پسندیده

سلام آقای وحید عزیز :cherry_blossom::blossom::heart_eyes:
روز مرد رو به شما بزرگوار و همه مردان عزیز تالار تبریک می گم. :blossom::blossom::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

3 پسندیده

سلام آقا ابوافضل عزیز، ممنونم بزرگ مرد. پایدار باشین انشالله. :bouquet::gift_heart:

3 پسندیده

سلام به شما. دعاگوی مادرتون هستم. به امید خدا خیلی زود این دوران رو سپری میکنن.
پایدار باشین :rose:

7 پسندیده

سلام؛ مریم جون خیلی عکس های ارسالی تون زیبا و دلنشینن :green_heart:
خیلی ممنونم :kiss::strawberry::cherry_blossom:

6 پسندیده

سلام افسانه جان … ممنون عزیزم از لطفت :heart: … خوشحالم خوشت اومده :rose: این غروب زیبا تقدیم شما دوست خوبم

14 پسندیده

سلام، بسیار عالی و جذاب.
ممنون از اشتراک گذاری. :clap::clap::rose::clap::clap:

4 پسندیده

سلام خانم زارعی گرامی
امیدوارم هر چه زودتر خوب شین و دوباره مث همیشه سر حال تو تالار باشین
سلامت و سرزنده باشی مثل همیشه

3 پسندیده

سلام مرسی از این هنر عکاسی شما ورزشکار هنرمند مریم بانو
خوش بگذره
شاد باشید و سلامت

5 پسندیده

سلام و درود بر عباس جان
قهرمان مهربان
ورزشکار درستکار
هنرمند فرهمند
عزيز لذیذ
فکور صبور
با محبت و شفقت
با شجاعت و مناعت
با درایت و مودت
و هر چه صفت عالیه که برازنده ی شما دوست ارزشمند هست.
امیدوارم هر چه زودتر تشریف بیاری تالار و از وجود گهرباتون استفاده کنیم و انرژی بگیریم. سلام ما را به مادر بزرگوار برسانید آرزوی سلامتی کامل برای این مادر گرانقدر و عزیز داریم.

6 پسندیده

سلام خداپشت و پناه شما بانو :pray:t3: سپاس :rose:

یدونه ای مصطفی جان :+1: شرمنده نکن عزیز :pray:t3::1st_place_medal:

4 پسندیده

سلام دوستان خوب هستین؟

5 پسندیده

سلام؛ خیلی ممنون بله به لطف خدا :cherry_blossom:
شما حال تون چطوره؟ همه چیز خوبه؟

6 پسندیده