Photographers

خواهش میکنم افسانه خانم. کلا ممکن نیست منظره زیبایی ببینم یاد شما دوستان خوش ذوق نیفتم :smiling_face_with_three_hearts:

نظر لطف شماست آقا مصطفی :rose: ما فقط برگ سبزی هستیم که از میان گلستان شما و دیگران دوستان در حال پرواز هستیم :smiling_face_with_three_hearts:

همگی پاینده و شاد باشین

8 پسندیده

از محبت و خوب سرشتی تونه :sparkles:
زنده باشید به عشق :hibiscus:

7 پسندیده

آدم‌هایی را دیده‌ام که هر روز حال خوب خیرات میکنند. همان‌هایی که غصه‌هایشان را برای خودشان نگه میدارند، و شادی‌هایشان را تقسیم میکنند. ترجیح میدهند هر روز صبح انرژی‌های مثبت‌شان را زودتر از خود بیدار کنند، و انرژی‌های منفی‌شان را رها کنند تا بخوابند. همان‌هایی که لبخندشان را از دختر بچه‌ی ماشین کناری دریغ نمیکنند، و از کنار پیرمرد دستفروش بی‌تفاوت نمیگذرند. حتی مورچه‌ها و گربه‌های کوچه‌شان هر روز از مهربانی‌شان سهم دارند. بعضی‌ها عجیب خوبند. گمان کنم خدا هرشب بالای سرشان اسپند دود میکند، و صبح‌ها با نوازش پروانه‌ها بیدار میشوند …

8 پسندیده

بهار باش!
بهار اتفاقی نیست که در تقویم‌ها بیفتد و روی کاغذ… بهار ماجرایی نیست که در گوشی‌های موبایل رخ دهد با پیام‌هایی نوروزی که هزاران بار دست به دست میگردد؛ بهار اتفاقی‌ست که در دل می‌افتد و در جان و در رفتار و در زندگی…
هیچ درختی پیام تبریکی برای کسی نمیفرستد. درخت اما می‌شکفد، جوانه میزند، شکوفه میکند، سبز میشود و ما باخبر میشویم که بهار است و ما میفهمیم که این چنین بودن مبارک است.
درختی که از شاخه‌ها و شانه‌هایش برف و یخ و قندیل‌های زمستانی آویزان است، اگر هزاران تقویم بهارانه نیز بر خود بیاویزد، کیست که باور کند؛ چنین درختی غمنامه‌ای طنز آلود است…
بهار باش! نه بهار تقویم که بهار تصمیم…

عرفان_نظر_آهاری

اغلب فکر می‌‌کنیم اینکه به یاد کسی هستیم، منتی است بر گردن آن شخص!
غافل از اینکه اگر به یاد کسی هستیم، این هنر اوست نه ما.
به یاد ماندنی بودن بسیار مهم تر از به یاد بودن است…

بهومیل_هرابال

8 پسندیده

شعری عالی از فاضل جااان نظری :four_leaf_clover::four_leaf_clover::tulip::1st_place_medal:

8 پسندیده
7 پسندیده

سلام یسنا خانم
مرسی از شور و وجدی که در من ایجاد کردین
نشاط و انرژی ام از انرژی دوستان تالار است
سحر است امشب و سحر است شبم
شب امروز من از ماه برون شد امشب
مه بخندید و لبش با سخنم شیرین شد
به کمانی، سخنی، روی خوشی، مهتابی

6 پسندیده

سلام آقا مصطفی
شما خودتون منبع انرژی و محبتین…
ممنون که هستین
مرا ببر به جهانی بسی ملایم تر
مرا ببر به همانی که کوی جان من است
که در هر خانه اش
دوستانی به انتظار تو
و از برای تو
و به شوق تو نشسته اند…
که مبادا اگر حزین شدی‌
میان آن همه هیاهو
کنج تاریک خانه ات
آخرین پناه تو باشد
بی شک آنجا در آن خانه
مهربان دوستانم
همه زنگار وجودم را می‌شویند…
تقدیم به همه دوستان گلم که به من محبت دارند
پیروز و سرافراز باشید:sunflower::sunflower::sunflower:

5 پسندیده

گرگی مرا نخورد
ماری مرا نزد
شیطان مرا ندید و خدا هم به کار خویش…
بسیار زیبا بود شعرتون مخصوصا این قسمتش
:+1::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

5 پسندیده

نظر لطفتون هست یسنا بانو :+1:

5 پسندیده

سلام
مرسی از لطفتون
:tulip:

5 پسندیده

کوهنوردی امروز

9 پسندیده

خسته نباشید چه جای دنجی
چه عکسهایی :+1::hibiscus:

7 پسندیده

سلام عباس جان
به به چه صفایی
چه هوایی
آدم بال در میاره
هر جا که هستین خوش باشین ان شاء الله
ما هم دلمان با شماست.
عکسهای محشر مثل خودت برتر

7 پسندیده

درودبرشما و صفای مناظر، تقدیم نگاه پرمهرشما و دوستان عزیز :tulip:

7 پسندیده

تادیروز صدایت در طبیعت سمفونی زیبایی خلق می کرد و امروز… :relieved:

8 پسندیده

کوهنوردی امروز :relieved:

9 پسندیده

سلام و وقت همگی دوستان هنرمندم بخیر و شادی :rose: … از دیدن تک تک عکس هاتون لذت بردم … درود بر همگی شما با نگاه زیبایی که به اطراف تون دارین و اون رو با بقیه هم به اشتراک می‌گذارید … سپاس :pray::rose:

درخت های زیبا در کلیسای وانک در اصفهان :heart_eyes:

و اینم نمایی از یک تک درخت زیبا در باغ عفیف آباد شیرازِ زیبا :heart_eyes:

11 پسندیده

مریم بانو،هنرمند عکاس،درودتان باد،تکنیک عکاسی و سوژه یابی دوهنر منفک هستن مثل دو دست که به بدن وصل هستن ،کسی که چپ دسته دست راستش تنبله ،کسی که راست دسته دست چپش تنبله .
در گروه کوهنوردی ما یکی از دوستان منظره یاب من هست ،خودشم عکاس خوبیه ،حالا شما هردوهنر رو باهم دارین :clap::clap::clap::nazar_amulet:
اینم نمونه عکاسی دوستمون با دوربین DSLR

ویه خواهش :pray:t3: اگه وقت دارین تکنیکهای عکاسی با گوشی رو همینجا آموزش بدین ،چون امروزه با گسترش عکاسی با تلفن همراه ،این مهم خیلی نیازه و دوستان می تونن کیفیت وسوژه یابی عکاسیشون رو ارتقا بدن :+1:

9 پسندیده

سلام و درود بر مریم خانم گرامی
عکاسی زیبا و هنرمندانه ی شما چشمان را نوازش می دهد سپاس هنرمند

6 پسندیده