Photographers

سلام به همه. :raising_hand_man::person_raising_hand:
بارندگی، هم اکنون در مشهد.
گنجشکهای پناه آورده به سایبانها.

لحظه ی پرواز گنجشک.
جای یه دوربین حرفه ای و البته یه عکاس ماهر خالی بود تا با افزایش سرعت و نوردهی مناسب بتونه تصویر بهتری رو ثبت کنه. :blush:

اینم گلخونه ی کوچک من که از نعمت بارون مستقیم بی بهره ست. :herb::rose::roll_eyes:

6 پسندیده

عالی مثل همیشه :tulip::star_struck: عجب حیاط باصفایی ،به صاحبش رفته :relaxed:

4 پسندیده

منم یکی از آشناهامون شنیدم اما امروز از دم پل فلزی رد شدم دیدم نه خبری نیست…
خودمم خیلی خورد تو ذوقم

4 پسندیده

کافه کاغذ اصفهان

اینم میدون خوشگل آزادی
چسبیده به دانشگاه دولتی اصفهان :grin:

6 پسندیده

وای چه بوی قهوه ای از دیار سپاهان می آید ،نوشتان باد،عکساتون عالیه :tulip::ok_hand::+1: @marziekarimi
واینکه،درظهر بدلیل افتادن سایه اجسام روی خودشان جزئیات قابل تشخیص نمیشه واز زیبایی کار کم می کنه ،بهترین عکسها صبح و عصر که نورعمومی و خورشید کمه گرفته میشه .
استثناء: مگر اینکه شما از گرفتن عکس هدف خاصی داشته باشین و یا باسبک خاصی بخواین کار کنین :rose:

4 پسندیده

دوستان و آقا @vahid240
یه اهنگ جدید با گیتار رو اینجا بارگزاری و اپلود کردم اگه دوس داشتین گوش کنین… :slightly_smiling_face::dizzy:

6 پسندیده

در مسیر تهران به اهواز

7 پسندیده

آفریننده‌ی جهان، ذر، انسان، زایش، فلسفه، زندگی، مرگ، برزخ و قیامت، که هیچ حکمتش، غفلت نیست، هستی را چنین قرار داد.
بی‌نهایت موجود زنده که گاه روح دارند و گاه گوشتی فاقدند.
من انسان، که جانوری از جانورانش هستم، چه بگویم از حکمتش، که من خود جزئی از آنم؟
حکمت آفرینش من، تو، او…
هر یک از ما، جن و انس، حیوان و گیاه، جاندار و بی‌جان و ناشناخته ها، رسالتی داریم و حرکتی به جهتی. جهتی که گاه خود نیز، از آن بی اطلاعیم و آن را در سویی می‌یابیم که فکرمان از آن فاقد است.
گاه رسالت ما در تضاد ذات ماست و خود را در جایی می‌یابیم، که خودمان را متعلق به آنجا نمی‌دانیم.
و گاه خود، در مقابل بقیه به خطا می‌افتیم. مثال نور؛ که نور را جزئی از تاریکی می‌بینیم؛ که بلعکس، نور بخشی از روشنایی است؛ اما با تاریکی‌ست که به تکامل می‌رسد و ما مخلوقات ناقص، تنها توانایی دیدن نور در کمال را داریم و با عقل فقیرمان، نور را اشتباه می‌پنداریم.
پس ما حقیران خود بزرگ بین را افتادگی بایدیست و تعقل.

6 پسندیده

سلام خانم کریمی
عکسهای بسیار زیباییه
مرسی:heart::heart::heart::heart:

5 پسندیده

عالیه ،همونجا براتون فیدبک دادم ،لطف کنید بخونید،کارتون عالیه :clap::clap::clap::clap:

4 پسندیده

@DorsaKl گرامی اگه جسارت نباشه رشته دیپلمتون چیه و بیشتر چه تم کتابهایی می خونید ،
استدلالاتی که میارید بعضاً بکر و از زوایای جدیده :+1::rose:نیاز میشه دو سه بار مطلبتون رو بخونم ،ویک سفارش : کتاب روانکاوی آتش نوشته گاستون باشلار رو حتما حتما حتما بخونید :pray: نویسنده ،پستچی اهل ترکیه بوده و واقعا یک روانشناس و روانکاوه ،قول می دم کپ کنید :+1:

3 پسندیده

Very pretty & nice :+1::+1::+1::+1:

4 پسندیده

تقدیم به شما :rose:

5 پسندیده

دو سه سالی تا کنکورم مونده :slightly_smiling_face:

رمآن بیشتر میپسندم تا هر نوع دیگه ای کتاب

حتما و ممنون از پیشنهادتون

3 پسندیده

:sparkles::clap::ok_hand::muscle:‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

4 پسندیده

لذت بردیم :smiling_face_with_three_hearts::pray::+1:

یک قاب کوچک :smiley::ok_hand:

:smile: یادش بخير من کوچیک بودم یه ساز دهنی داشتم تقریبا مثل این بود مال من صورتی و سفید بود :relieved:
:pray::ok_hand::ok_hand:

بسیار زیبا هستند :ok_hand::ok_hand:

جالب و زیبا :slightly_smiling_face::ok_hand::+1:

تصویر ناب :grinning::grinning:

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

قشنگ مینوازه :clap::grinning::+1::ok_hand:

5 پسندیده

اگه جسارت نباشه رشتتون انسانیه یا ریاضی ،خواستم ببینم تاثیر فلسفه و منطق انسانی رو نوشته هاتون هست ،یا منطقی که دردروس ریاضی نهفته و احتمالا جبر ،
ویا تاثیر رمانهای فلسفی ،شاید **دنیای سوفی ** یا کتابهای آلبر کامو ،خلاصه نوشته های شما یکمی منو برای اولین بار گیج کرده چون بهش فوندانسیون و اسکلت ندادین و درخروجیش هم فیلتر ندارن ،یجورایی خیلی راحت حرفاتون رو می زنین ،این هم خوبه هم ببخشید بد،برا شما از لحاظ ادبی اقناع و البته درستترش ارضاء کنندگی داره ولی برای شنونده که سیر فکری و ادبی و جهان‌بینی شمارو نداره گیج کننده ،البته اگه سریالی مطلب بزارین بعد یکسال میشه چیزایی فهمید ولی بهتره رو ریل باشه ،فکر کنم تاثیر موسیقی (گیتار الکتریک) در نوشته هاتون مشهوده ،
درکل

1. خوشحالم که می نویسید

۲. خیلی عالیه که موسیقی کار می کنید ،برتراند راسل می‌گوید شاید موسیقی برای زندگی نان نشود ولی موسیقی برای زندگی شراب خواهد بود.
و اینکه خوشحالم بادوستانی چون شما صحبت و همافزایی دارم .:rose::tulip:

6 پسندیده

و قطعاً در ذهن شما هم جایگاهی برای موسیقی بوده که پرنده زیبای موسیقی در جایگاه خودش و در ذهن شما قرار گرفته. :star_struck::clap::+1:

6 پسندیده

با اجازتون رشتم تجربیه…
اتفاقا رمان های فلسفی هم نمیخونم؛ حداقل تا الان نخوندم ولی نمیدونم کلا نوشته هام اینجوری از آب در میان…

5 پسندیده

خواهشاً تمام مطالبی که به ذهنتون میاد هر موقع که به ذهنتون اومد یادداشت کنید تاریخ بزنید و همه اینها را نگه دارید بعد از سن چهل سالگی دوباره آنها را مرور کنید من امیدوار هستم که شما بتوانید چند تا کتاب تالیف کنید در آینده.
برای شما در رشته تجربی آرزوی توفیق دارم :tulip::palms_up_together::+1::clap:

4 پسندیده