Photographers

گرمای نگاهم نگهی داشت به برف
از دوست بباریذ کلامی نه به حرف

عشقش نه کلامش نه نگاهش نگهم کرد
عاشق شدم این حرف دگر رهسپرم کرد

عالی بود عکس هات وحید جان
فقط الان برای عکسات سرودم.

6 پسندیده

Hello
Very good & nice
Thanks

4 پسندیده

اون موقع که تو دانشگاه اصفهان بودم از برف فقط سرماشو حس می‌کردم.
زیباییش تو عکس و فیلمه!
اصلا کدوم زیبایی :laughing:
عجب نگاه یأس‌آلودی :joy:

3 پسندیده

درود بر مرد خوش ذوق و هنرمند تالار آقا مصطفای عزیز.
ممنونم برادر گرامی :rose::pray:

4 پسندیده

7 پسندیده

7 پسندیده

نشسته بودم رو صندلی، سرمو برگردوندم این منظره رو دیدم:maple_leaf::fallen_leaf::pleading_face:

11 پسندیده

سلام و درود به دوستان
فوق العاده زیباست:+1::+1:
:pray::heart::pray:

6 پسندیده

درود بر شما سورنای عزیز، مثل همیشه زیبا و جذاب، ممنونم از اینکه به تنهایی از زیباییها لذت نمی برین و دوستاتون رو هم در استفاده از مناظر پیش روتون بهره مند میکنین. :rose:

6 پسندیده

ارادت فراوان:heart::heart_eyes:

3 پسندیده

از اونجایی که زیاد از این عکسای قشنگ و شکار لحظه ها میزارید، ظاهرا هر روز بساط نون و پنیرو چاییتون توی فضای به این قشنگی به راه هستااااا :sweat_smile:

7 پسندیده

سلام
نه اتفاقا من ترجیح میدم تنهایی هر روز برم و یه قدمی توی طبیعت بزنم. بساط مساط نیس خداروشکر :grinning:

6 پسندیده

راستش من طبق این کامنتتون اونجوری گفتم

خیلی هم عالی، چی بهتر از این :slight_smile:

5 پسندیده

ببین کیو دیدم باز:heart_eyes::cowboy_hat_face::pleading_face:

10 پسندیده

سلام
بنظرم متوجه شده که شمادوسش دارین،همونطور که میدونین حیوانات وخصوصاسگها قدرت تشخیصشون تواین مواردخیلی قویه.
چقدرم چهره اش معصومه.
خوشحالم که واسه لحظاتِ کوتاهیم شده،میتونه ازمحبتِ شمابهره مندبشه.البته مرسی که بهش توجه می کنین.:heart_eyes::heart_eyes:
اولش فکرکردم سگِ خودتونه

10 پسندیده

سلام و درود
اره دقیقا همینطوره. اینا یه گروه سگ خیابونی بودن که من همیشه میرفتم تو پارک پیششون بازی میکردیم با هم و موقع برگشتن تا دم خونه بام میومدن! اما سه ماهه تابستون من نتونستم ببینمشون دیگه بخاطر هوا و الان که دوباره میرم اونجا این یکی رو دیدم که انگاری جدیده بینشون.
اصلا اروم نمیگرفت تا ازش عکس بگیرم این چندتا هم از بین بقیه واضح تر بودن:cowboy_hat_face:

7 پسندیده

پس درواقع این یه دوست جدیده:blush::blush:

بسیارعالی.چقدرخوشحالم اینجاباهموطنانِ فرهیخته ای مثلِ شما آشنامیشم،فرهیختگی فقط به تحصیلاتِ عالیه ومدارج علمی نیست،که اون روهم روشماالبته داراهستین.یکی ازنشونه های انسانهای مترقیِ واقعی زندگیِ صلح آمیز باطبیعت وحيواناته…دیدن وشنیدنِ این چیزها ازدردِوناراحتیمون بخاطر کشتنِ ناجوانمردانه ی سگهادربرخی مناطق دیگه وتوسطِ عده ای انسان نما،کم میکنه.
درهرصورت ممنونم که بهشون توجه میکنین.:pray::pray::pray:

6 پسندیده

جوری شرمندم میکنی دفعه دیگه عکس نمیذارم:joy:

4 پسندیده

شمامطمئناهمیشه روسفیدهستین پیش وجدان خودتون …:blush::blush::smiling_face_with_three_hearts:
ای بابامن میخوام بیشترازین عکساببینم…:joy::joy::joy:

4 پسندیده

پارسال
طرفدارای لبو کین
این ظرف رو هم تزیین کردم بردیم برای همسایه بغلی

11 پسندیده