Photographers

Taken by my friend Lut in relive app :butterfly:

7 پسندیده

اکنون سالها از آن روز گذشته و کودک قصه ی ما بزرگ شده است. پدرش در زندان جان باخته و مادرش بیمار است اما او همچنان به شیوه ی پدر، در انتظار. پسرش در چهارراه عدالت شیشه ی خودروها را تمیز میکند و انعامی میستاند از مردم. گاهی هم دشنامی میشنود از نامردمان. دخترش اما. راستی دخترش چه میکند؟ کجاست؟ کسی خبری از او دارد؟
دختر زیباییست. بر و رویی دارد. میگویند وضعش خوب است، در خانه ی سرمایه داری بزرگ از خاندان هزار فامیل چهار درصدزاده در یکی از کشورهای همسایه به پیشخدمتی مشغول است. کار میکند و گاهی پولی برای خانواده اش حواله میکند.اما مدتیست از او بی خبرند. چند وقتیست که پیدایش نیست. حتی تماس هم نمیگیرد. همه انتظار او را میکشند تا اینکه روزی در سایتهای خبری مینویسند: دختری از طبقه ی بالای آسمانخراشی متعلق به فلانِ بن فلانِ بن فلان به پایین سقوط کرد و جان باخت. شاید او نیز حقِ بن فلان بود اما نتوانست این ناحقیها را تاب بیاورد. حال باز هم قصه ی هق هق اوست و حق حق بن فلانها و انتظار پدران. حکایتی که انگار پایانی نخواهد داشت. :rose:

5 پسندیده

منو ببخشید دوستان. من خودم قانون شماره ی ۳ تاپیکو نادیده گرفتم. راستش این یکی دوروزه بخاطر تاسوعا و عاشورای حسینی کمی دلم گرفته بود و خارج از بحث تاپیک صحبت کردم. قول میدم که تکرار نشه، شمام نادیده بگیرین خطای منو. :roll_eyes::pensive: اگه کامتون تلخ شد عفو بفرمایین. :rose:

4 پسندیده

دیر زمانی است که کام مردم تلخ است آقا وحید،هر روز به دلیلی،

4 پسندیده

آری دیر زمانیست، اما دیری نخواهد پایید. دعا کنیم و امیدوار باشیم که بیش از این دیر نشود. :rose:

4 پسندیده

حالا برای تغییر ذائقه ی دوستان، هنر نمایی چند لحظه پیشمو براتون میذارم تا بدونین با کی طرفین. :slightly_smiling_face: :point_down: :point_down: :point_down:

5 پسندیده

چینی شکسته رو میشه خرید ولی دل شکسته رو هرگز :broken_heart:

7 پسندیده

ظروف اوپال :relaxed:عیب نداره یاد میگیرید :face_with_hand_over_mouth:

3 پسندیده

سلام وحید من ،از احساسات پاکت لذت بردم و از متن دردناکت چشمانم درتابستان بهاری شد ،بااین عکس خواستم بگم آرزوهاتون قطعا محقق میشه ،تیربرق که خطرناکه ! تاک مو داره محاصره می‌کنه و روزی از قدوبالاش بالا می‌ره تا به اوج برسه ،پشت هر سختی آسونی هست و بعد از سیاهی شب روز روشن ،به امید آن روز :ok_hand::pensive::blush::smile:

اینم یک ابتکار ایرانی :joy:

آقا وحید منو فالو کنید ،یگانه بانو منو فالو کنید ،خواهشا :pray: وقتی می خواستم بلیط براتون بگیرم اسامیتون نبود ،دستی وارد کردم :+1:
@vahid240
@Y_zarei

6 پسندیده

من که خیلی وقته فالور شمام عباس جان.

3 پسندیده

پس چرا نمیاره نه شما رو نه یگانه بانو رو :thinking: راستی وحید معنی تشخیص چی میشه ؟

5 پسندیده

متوجه منظورت نمیشم ولی یه معنیش میشه قایق، چون تهش همیشه خیسه. :face_with_hand_over_mouth:

4 پسندیده

بابا دمت :+1: خواستم یکم بخندیم ،دقیقا معنی دور از ذهن و بدون ارتباطش همینه ،حالا بگو تحقیر یعنی چی ؟

4 پسندیده

نمیدونم شاید ایزوگام

3 پسندیده

راستی vo LTE که فعال کردی تو گوشیت کاراییش کجاست برا آنتن دهی بهتره یا صدا رو با کیفیت می کنه ؟

4 پسندیده

یعنی تهش قیره ،به همین سادگی ،تقریبا درست گفتی :+1:

3 پسندیده

نمیدونم گوشی من تحت کنترل بیکسبی روتینه و خودش به فراخور زمان و مکان تنظیماتش تغییر میکنه.
یعنی برای خونه یه جوره، محل کار یه جور، تو ماشین یه جور و…

3 پسندیده

حالا شما بگو بستنی یعنی چی؟

4 پسندیده

یعنی چیزی که می بندنش ،بیکسبی روتین برنامه هست ،سازمانیه یا از گوگل پلی گرفتی ،

3 پسندیده

آها الان مطالعه کردم ،تو شیاومی دستیار گوگل رو داریم ما

3 پسندیده