Photographers

واقعا اونیکه گفته باجناق فامیل نمیشه خیلی آدم فهمیده ای بوده.
عکس مارمولکمو تو گروه واتساپ واسش فرستادم و نوشتم سلام کرده.
ببینین چی جواب داده. :joy::sweat_smile:

8 پسندیده

باسلام و سپاس از عکس زیبا و چالشی شما :tada: ، نظریه جدید اساتید روابط فامیلی ،البته با عرض پوزش : باجناق مثل درخت میوه ای هست که کنار wc رشد کرده ،نه میشه تو سایش نشست ،نه میشه از میوه اش خورد :rofl:
البته ببخشید این نظر اساتید هست و قصد بی ادبی در محضر فاخر باجناق عزیزتون رو ندارم :pray:

7 پسندیده

مخلصم عباس آقای عزیز.
حرف حساب جواب نداره.
به قول شاعر هیچ آدابی و ترتیبی مجوی…:joy: :clap::clap:
ولی خب باجناق مام باجناقی داره. :sweat_smile:

7 پسندیده

من پوزشمو پیش پیش خواستم :star_struck::clap::+1::rofl:

6 پسندیده

نه دیگه این جیییییییییییییییییییغ نداشت :joy:

6 پسندیده

خواهش میکنم عباس جان شما صاحب اختیارین. :rose:

6 پسندیده

سلام دوستان خوبم وقتتون بخیر :rose:
ایشون دیروز از منزل ما اخراج شدند. :cockroach:

8 پسندیده

سلام آقا وحید، خوبین :slightly_smiling_face: عه چرا، مخلوق خدا :thinking: خودش کم‌کم ازین جهان هستی اخراج میشد بیچاره :face_with_hand_over_mouth: منظورم عمرشه :relaxed:

8 پسندیده

روزتون بخیر دوستان خوبم :rose:
بفرمایین چایی خستگیتون پر بزنه.

:blue_heart: :seedling:

9 پسندیده

به به یه چای درجه یک خوش رنگ.:rose:
نوش جونتون، بعد از دیدن این عکس زیبا اولین کاری که میکنم اینه که میرم و یه چایی نه به کیفیت چای شما، بلکه به اندازه ی بضاعت خودم میریزم و مینوشم. :woozy_face:

6 پسندیده

نوش جان بانو ،عجب منظره ای ،سرخوش باشید ودلشاد،اون برگهای گل سرخ ،شناور درچای منو البته هلاک نمود ،نوش جان :teapot: :coffee: :tea:

6 پسندیده

وقته ناهاره بیاین دیگه سرد شد :bento:

9 پسندیده

خداییییییی من غذای مورد علاقم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

:sob::sob::sob::sob::sob: چرا آخه

6 پسندیده

قابل نداره ،پس اولین مهمون دم سفره هست ، یگانه بانو فقط پوزش بابت نبود قارچ و فلفل دلمه سبز بجاش فلفل دلمه قرمز زدم و پاپریکا پادر :+1::bento: عجب ذائقه شما مشابهت داره به من ،منم اون دلمه برگ مو رو خیلی دوست دارم ،مصالحش از شما برگ مو از باغ مامانم هرچقدر بخواین :wink::grin::tada::relaxed::yum::yum::yum:

7 پسندیده

وااااای. وای وای. آخ که چقدر دلم خواست.
نوش جانتون. :heart_eyes:

6 پسندیده

البته دستپخت شما باشکوه و خوشمزه هست ،حالا خواستیم ظهرمون امروز طعم ماکارونی بگیره وگرنه شما کدبانوی قابلی هستین و لطف دارین :spaghetti: :pray:

6 پسندیده

چ جالب :smiley: ندیده بودم تو ماکارونی گوجه حلقه شده بریزن… ایده خوبیه :ok_hand::ok_hand:نوووش :yum::yum:
وای من ک چن روز بود نرسیده بودم درست ناهار بخورم :joy: امروز جاتون خالی خورشت بادمجون داشتیم :yum: بقول مامانم قد گداهای شب عید گشنم بود :laughing: خیلی غذا خوردم اصن سیر نمیشدم :woozy_face: دیگه خودم دست از غذا خوردن کشیدم وگرنه الان یه تانک شده بودم :rofl::rofl::rofl:

6 پسندیده

ژینوس بانو گوجه نیست اگه خونده بودین گفتم فلفل دلمه قرمز هست :bell_pepper:برخلاف این ایموجی که سبزه :star_struck::rofl:

البته که من هلاک خورشت بادمجان :eggplant: هستم که بندش هم روش باشه موقع طبخ :yum::yum::yum::yum::yum::yum:

نوش جان ،گوارای وجود :+1::yum::yum::yum::yum:

تانک و بادمجان نسبتی باهم دارن :thinking::face_with_monocle: ؟ اینهم یه شمه از شوخ طبعی خودتون بود البته با عرض پوزش :pray::pray::pray::pray:

5 پسندیده

:woman_facepalming: ببخشید نه درست نخوندمش، پیام بازرگانی میومد وسطش، متوجه این ک :wink:

:grin: نوش جان، اتفاقا خیلی هم خوشمزه شده بود، اینا نگفتم ک یوقت دلتون بخوادا :face_with_hand_over_mouth::upside_down_face:

:pray::pray::pray:

این از اون سوالاییه ک میخواین اعتراف بگیرین :grimacing:

:facepunch::fist_left::fist_right:
اینم جواب من :joy: از همهء جوانب :laughing::grin::face_with_hand_over_mouth: امیدوارم دردتون نیاد :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 پسندیده

سلام دوستان خوبم. :raising_hand_man:
مدیونین اگه فکر کنین که خونه ی ما مرکز پرورش و تولید انواع جک و جونوراست. ولی خب این دوستان اینجا احساس امنیت میکنن و از مام کاری بر نمیاد بجز اخراجشون. :slightly_smiling_face:
البته حتما اونام اگه زورشون میرسید همین کارو با ما میکردن. اخراج ج ج ج :-1::rage::point_left::point_left:

:slightly_smiling_face::laughing::sweat_smile::rofl::joy:

11 پسندیده