5 ماه استفاده مداوم از اپلیکیشن زبانشناس چه نتیجه ای دارد؟

سلام وقت همگی بخیر

فکر نمی‌کردم تشکر من از تیم زبانشناس به خاطر اپلیکیشن فوق‌العاده‌شون تا این حد چالش برانگیز بشه :grinning:

اول خدمتتون عرض کنم که این پیام مربوط به چند ماه پیش بوده و الان زنجیره من ۳۱۷ روز هست :muscle:

و بعد اینکه روزانه بین ۳ تا ۴ ساعت براش وقت میذاشتم و چون تقریبن بیشتر منابع در دسترس بود سعی کردم چیزی رو انتخاب کنم که با اون لذت ببرم. بنابراین با پادکست‌های British Council شروع کردم. هر پادکست بالای ۲۰ بار گوش کردم. حتا مواردی بوده که ۳۰ بار هم گوش کردم. البته سرعت رو هم بالا می‌بردم.

سطح من intermediate بود و این پادکست‌ها برای این سطح مناسبه. در کنار این پادکست‌ها کتاب‌های ساده و متوسط رو هم میخوندم.

بعد از ۵ ماه تصمیم گرفتم یکی از آزمون‌های آیلتس رو بزنم تا ببینم تغییری کردم یا نه و دیدم listening و reading هم خیلی پیشرفت داشته.

بعد هم کتاب‌های mindset رو شروع کردم در کنار یک کتاب گرامر (اینم بگم که هر درس گرامر که میخوندم تو اپلیکیشن پادکست گرامر مربوط رو چندین بار گوش میکردم). حدودن روزی ۶ تا ۷ ساعت مطالعه زبان داشتم.

حالا کتاب‌های سخت‌تر رو گوش میکنم چون هم باعث میشه دایره لغت بهتری داشته باشم هم برای درک مطلب و تقویت مهارت شنیداری بسیار کمک کننده است.

حدود دو هفته پیش تعیین سطح دادم که با استاد ادامه بدم و بهم گفتن حدود ۶ هستی.

اینم تجربه من بوده از بهترین اپلیکیشن زبان و برای من محبوبترین :star_struck:

اگر سوالی بود باز هم در خدمتم :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

31 پسندیده

Thank you so much for sharing your experience :clap:

10 پسندیده

خیلی عالیه
چقدر قوی و پیگیر پیشرفتید. موفق باشید

9 پسندیده

سلام کاش با قاطعیت این موفقیت را رد نکنید .دقیقا طبق گفته دوستمان به میزان کارکرد و تمرین و پیگیری روزانه مان بستگی دارد. من خودم سال ها از زبان دور بودم، ولی همیشه این تمایل را داشتم که در حدی زبان اموزش ببینم که بتوانم مکالمه خوبی داشته باشم. الان با اینکه اقرار میکنم مثل اوایل با زبانشناس کار نمی کنم ،به عللی،ولی با این وجود پیشرفت خوبی از خودم دیدم .و دوستانی که سیر پیشرفت صعودی خود را در تاپیک های مختلف بیان می کننذ، یک نوع تشویق بیشتری برای من محسوب شده ،و به ذهنم هم نرسیده که دارند تبلیغ انجام می دهند چون اپلیکیشن مال زبانشناس هست پس برا تبلغ دستشون باز هست نیازی به این تاپیک ها ندارند هر کس اصولی اینجا کار کند موفقیت با او خواهد بود.

13 پسندیده

ببین دوست من ،من از سال ۲۰۱۹ کار با این نرم افزار را شروع کردم،غیر از اون کلاس رفتم ،استاد خصوصی داشتم ،این حرف مثل این میمونه که یک کسی بگه من در عرض ۱۰ دقیقه ۱۰۰ کیلومتر دویدم،اصلا با منطق جور در نمیاد،متاسفانه در فضای مجازی هر کسی می‌تونه هر ادعای کنه،این قبیل صحبت ها واسه کسایی بکار می‌ره که با زبان آشنای ندارن،والا هر جا من یه همچین ادعای ببینم قطعا واکنش نشون میدم و ساکت نمیشم،و اینو یه ظلم میبینم واسه کسایی که تازه زبان را شروع کردن و با این حرف ها به گمراهی کشیده میشن

12 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy: خوب آره یه سری ها استمرار و امیدواری و استعداد دارند یه سری ها چون خودشون توانایی رو نداشتند نسبت به همه چیز و همه کس بدین شدند. شما گفتید کلاس می‌رید و حتی شاید یکی از دلایل موفق نشدن کلاس رفتن بود اینجا ما داریم از روش زبانشناس میگیم وگرنه همه از این کلاس های بیفایده و بی نتیجه رفتیم من خودم بعد از ۵ سال کلاس رفتن سطحم A2 بود دامنه لغات و گرامر و حرف زدن داغون. زبانشناس رو کل روز در تابستون میخوندم بقیه روز ها ۱ ساعت+ هر روز حداقل ۵۰ لغت لایتنر

16 پسندیده

عزیزان این اپ به معنای واقعی بی نظیره برای اثبات بی نتیجه بودن روش های سنتی و حفظ لغت و… همین بس که من خودم ۵۰۰۰ تا لغت بلد بودم اما نمی تونستم یه جمله بگم و برای اثبات بی نظیر بودن زبانشناس همین بس که من فقط ۳ ماهه دارم با این برنامه انگلیسی میخونم اونم نه به طور مداوم اما واقعا در عرض این ۳ ماه خیلی چیزا یاد گرفتم که اگه زبانشناس رو پیدا نمی کردم تا ۱۰ سال دیگه هم به این سطح نمی رسیدم.

16 پسندیده

هیچ آدمی در هیچ جای ایران در حال حاضر و با روش های موجود از سطح صفر در عرض پنج ماه نمی‌تواند جوری به زبان مسلط بشه که نمره خوبی در آیلتس بگیره خواهشاً با این حرف ها سبب گمراهی دیگران نشید کمک کنید بجای این کارها

9 پسندیده

کسی که استعداد و علاقه داشته باشه ، چرا که نه. اینم دقت داشته باشید تو آزمون تعیین سطح شرکت کردند نه آیلتس.اینم بگم که فکر نکنید این برای تبلیغ هست چون زبانشناس نیازی به تبلیغات اونم در تالار نداره

15 پسندیده

از سطح صفر شروع کنه استعداد و علاقه ام داشته باشه شبها نخوابه و غذا هم نخوره و بجایش زبان کار کنه و نمی تونه تو آیلتس در عرض ۵ ماه نمره قابل توجهی بگیره،این مثل اینه که ما دقیقا بگیم یه نفر در عرض ۱۰ دقیقه ۱۰۰ کیلومتر دویده بعد بیام توجیهش کنیم که نه استعداد علاقه داشته بعد که جواب نداد بگیم نه یه آزمون تعیین سطح داده،بعد که دلیلی پیدا نشد بگیم که ما اصلا نیاز به تبلیغات نداریم

6 پسندیده

چرا همه چی رو قاطی میکنید .

خودشون گفتند که سطح شون صفر نبوده وقتی شروع کردند .

:point_down:

پشتیبانی هم میگه همیشه که این اپ واسه کسانی مناسبه که حداقل زبان رو در حد مدرسه بلد باشه یا نکات ابتدایی رو بلد باشن

در ضمن اینکه شما نتیجه نگرفتی دلیل بر ناکارآمد بودن اپ نیست.
لطفاً الکی جو سازی نکنید

17 پسندیده

دوست عزیز

من نگفتم صفر بودم و نگفتم که آزمون آیلتس شرکت کردم.

گفتم تست آزمون آیلتس رو زدم. گویا شما هنوز با موارد ابتدایی و اولیه آزمون و حتا منابع اون هیچ آشنایی نداری :grinning:

علاوه بر اون گفتم که پیشرفت قابل توجهی داشتم :blush: نه اینکه آیلتس رو شرکت کردم و به نتیجه دلخواهم رسیدم.

بعد هم در ادامه گفتم که از چه کتابی استفاده کردم که سطحم رو بالاتر ببرم و اینم گفتم که درحال حاضر با استاد دارم ادامه میدم.

حالا اصرار شما بر اینکه این اپلیکیشن فایده ندارد رو متوجه نمیشم. خب شما استفاده نکن. چرا اینقدر اصرار دارید؟! :thinking:

نظر شما کاملن محترم‌ه و میتونید هرجوری که دلبخواه خودتون هست به مسیر یادگیری‌تون ادامه بدید ولی لطفن با این حرفا به آدمهایی مثل من که راهشون رو پیدا کردن تهمت دروغگویی نزنید.

آرزوی بهترینها رو براتون دارم :hibiscus:

24 پسندیده

دوستان به مدت ۵ماه روزی ۶_۷ ساعت خوانده. الان رسیده به نزدیک ۱سال
تاحالا برای کار یا آزمونی اینطوری خوندید؟

من برای کنکور خواندم روزی ۸ ساعت
خیلی سخته و حس و حال قوی میخواد که ادامه بدید
تمام کارا تعطیله چون ۸ساعت مطالعه مفید حدود ۴ساعت هم وقت استراحت وسطش میخواد
بعدش هم مغز انقدر خسته است که کاری نمیشه کرد فقط خواب

این خانوم داره تمام وقت میخونه. از همه چیز زده
به نظر من ممکنه. دائمی نمیشه این کارو کرد برای یه مدت حداکثر یه سال

16 پسندیده

مثل کنکور نیست! فقط لذته

10 پسندیده

کمتر از ۴ ماهه که از زبانشناس استفاده میکنم… قبل و بعدش آزمون تعیین سطحی ندادم ولی از سایت http://testyourvocab.com/ تعداد لغاتی که بلدم رو تخمین زده بودم
قبل زبانشناس تعدادش رو ۷۷۷۰ تخمین زده بود

امروز دوباره امتحان کردم دیدم بعد این مدت تعدادش به ۱۱۸۰۰ رسیده که به نظرم خیلی پیشرفت خوبی بوده برام (البته تو خود زبانشناس تعداد لغاتی که بلدم رو ۱۷۵۰۰ نشون میده)

این مدت هم اونقدرا به قصد پیشرفت زبانم از زبانشناس استفاده نکردم… فقط تفریحی باهاش کتاب خوندم یا سریال دیدم و همون کلمات رو با لایتنر یاد گرفتم

مدت‌ها کلاس هم رفته بودم ولی خب اونقدرا پیشرفتی نمیدیدم… سال‌های اخیر خودم کتاب زبان اصلی میخوندم یا سریال زبان اصلی میدیدم ولی خب کتاب خوندن با زبانشناس و مخصوصا استفاده از لایتنرش کار رو خیییلی آسونتر و جذاب‌تر کرده برام و باعث شد سرعت پیشرفتم خیلی بیشتر بشه

در کل چیزی که برام از همه چیز توش جالب‌تره اینه که دارم هرروز پیشرفت میکنم با اینکه فقط با دید تفریح و لذت بردن از زبانشناس استفاده میکنم

24 پسندیده

سلام دوستان…
من از پارسال اپلیکیشن رو دارم و اول از دوره های رایگانش شروع کردم ولی خب بعد یه مدت دیگه نمیشد به ترجمه های بخش رایگان هم دسترسی پیدا کرد دوبار اشتراک یک ماهه گرفتم که متاسفانه به دلیل مشغله ی کاریم موفق نشدم خوب با برنامه پیش برم و از طرفی هم چند ماه پیش خیلی از برنامه ها ترجمه نداشت و برای من یکی بدون ترجمه بودن برنامه ها لذت نداره…
ولی چون دیدم جدیدا دارن برنامه ها ترجمه میشن و آپدیت میشن از 9 تیر اشتراک سه ماهه گرفتم و باید بگم با اپدیت شدن برنامه ها و ترجمه دار شدنشون خیلی عالی شده و هر روز با لذت و انگیزه دارم پیش میرم…با اینکه تایم آزادم کمه ولی خب وقت خالی میکنم و اصلا یجوری شده خودم ذوق دارم و همش دلم میخواد با کلی از برنامه هاش پیش برم و میمونم کدوم رو اول شروع کنم :joy: :rofl: :heart_eyes:
و باید بگم به نظرم کار زبانشناس حرف نداره و همه جوره برنامه ای گذاشته… یعنی برای هر مهارتی که میخوایم شنیداری گفتاری نوشتاری مکالمه …هر چیزی میشه ازش استفاده کرد…مهم تر از همه دایره لغات آدم خیلی بالا میره…
من حرف شماره قبول دارم که تو 5 ماه واقعا میشه به نتیجه ی فوق العاده دست پیدا کرد، فقط مونده آدم چقدر وقت بزاره و چجوری بخونه…آخه بحث کمیت و کیفیت کار مطرحه…یکی ممکنه روزی 7 8 ساعت وقت بزاره زبان بخونه ولی خیلی عمیق نخونه…ولی یکی دو سه ساعت بخونه ولی عمیق بخونه…
من خودم تاریخ زدم تا ببینم بعد سه ماه پیشرفتم رو ببینم و مطمئنم اینجوری که دارم پیش میرم خیلی پیشرفت کنم و تو همین یه هفته پیشرفت خودم رو دارم میبینم…ایشالا بعدش هم اشتراک یکساله میخوام بگیرم…
بازم ممنون از مدیران محترم زبانشناس بابت خدمات این اپلیکیشن عاااالی و ممنونم که جدیدا دارید برنامه های اپلیکیشن رو اپدیت میکنید و لطفا تا جایی که میشه رفته رفته همه برنامه ها ترجمه بشه چون تاثیر زیادی تو یادگیری میزاره…با آرزوی موفقیت :rose: :rose: :rose:

20 پسندیده

سلام چطور تست دادین؟ بیشتر راهنمایی میکنیم؟ در اپلیکیشن جایی برای ارزیابی داره؟

5 پسندیده

9 پسندیده

Keep going darling, GOOD LUCK

7 پسندیده

سلام
با کتابهای Cambridge IELTS میتونید سطح listening و reading خودتون رو بسنجید ولی برای speaking و writing باید کس دیگه‌ای بهتون نمره بده که میتونید ماک آنلاین بدید‌.
موفق باشید :hibiscus:

9 پسندیده