یه تجربه بعد از تقریباً هفت ماه استفاده از زبانشناس

سلام
خب من تقریبا هفت ماهه دارم از زبانشناس استفاده میکنم و خیلی راضی بودم
ولی خب شما هیچوقت نمیفهمین پیشرفت داشتین یا نه تا تو موقعیت قرار بگیرین
دوستم که چهارساله داره کلاس زبان میره میخواست بره تعیین سطح منم با خودم فکر کردم که اگه برم خودمو یه محک میزنم و میبینم کجای کارم آیا ارزش داشته با زبانشناس کار کنم و این چیزا
خب اینجا یه چیزی اضافه کنم
من تاحالا کلاس زبان نرفتم بجز سه سال که تو مدرسه یاد میدن و هیچ تجربه ای از کلاس زبان اموزشگاه ها ندارم الکی نگم چرا دارم ولی اون موقع ۴ سالم بود و چند جلسه بیشتر نرفتم بعد خسته شدم
خب من رفتم وارد اتاق شدم که تست بدم اقاهه ازم اسمم رو پرسید و این چیزای ساده و منم تند تند جواب میدادم
بعدش پرسید ازم کلاس زبان کجا رفتم
منم گفتم تاحالا کلاس زبان نبودم و دارم با روش سلف استادی یاد میگیرم و هیچی دیگه یه ده دیقه داشتیم انگلیسی حرف میزدیم و یه کتاب جلوم گذاشت مصلا میگفت این جمله رو بخون و به انگلیسی توضیح بده و تموم شد
راستی یه چیز دیگه هم بود
گفت یه جمله بگو که گذشته باشه و پسیو خب من گفتم بلد نیستم گرامر و خب اون بحث رو کلن عوض کرد چنتا سوال دیگه پرسید
هیچی اینا همه تموم شد بهم گفت که گرامرت خیلی خوبه غلط گرامری خیلی کم داری و خوب و روون حرف میزنی ولی دایره لغاتت ضعیفه و باید روش کار بکنی و یکمی لغات پیشرفته تر یاد بگیری
بعد بهم گفت که اگه میخوای اینجا کلاس بیای باید توی سطح pre IELTS شرکت کنی
بعد ازش پرسیدم سطح من بالاتره یا رفیقم(سطح رفیقم اَدوَنس های وان یه همچین چیزی بود درست یادم نیست)گفت که سطح تو بالاتره
خیلی شکه شدم که این حرف رو زد اخه رفیقم چهارساله کلاس زبان میره همینجور گیم زیاد میزنه و اینا…
من همینجا بود که اعتقاد صد درصدی که به زبانشناس و ای‌جی هوگ داشتم هزار درصدی شد و یک انگیزه خیلی زیاد برای ادامه دارم

خب بگم که تو این مدت چه دوره های زبانشناس رو کار کردم

اول بگم که من درس یکی مونده به اخر انگلیسی قدرتم و یک هفته دیگه این دوره رو تموم میکنم
پادکست هم تقریبا هر روز گوش میدادم از خود پادکست های ای‌جی هوگ بگیر تا فیل گود انگلیش و بریتیش کنسل
کتاب داستان های سطح بندی شده میخوندم بعضی مواقع
کتاب کورولاین، چهارتا کتاب از سری کتاب های گوسبامپس، بافی قاتل خون‌آشام ها،و…خوندم
و همینا دیگه
عکس هایی از صفحه اصلی برنامه و اینا هم الان میزارم که دقیق تر ببینین

خیلی ممنونم از تیم زبانشناس برای تهیه این برنامه فوق‌العاده واقعا خسته نباشید

84 پسندیده

سلام بسیار عالی :ok_hand:با شما موافقم در باره زبانشناس. اگر درست و طبق اصول ازش استفاده کنیم فکر نمی کنم به کلاس زبان نیاز داشته باشیم مگر بخوهیم دوره های خاص را استفاده کتیم موفق و رونده باشید:pray::pray:

19 پسندیده

عالی بود ممنون که تجربه‌تون رو با ما و کاربران زبانشناس به اشتراک گذاشتین دوست خوبم…انشالا که همیشه موفقیتتون رو ببینیم :heart_eyes::heart_eyes::muscle::muscle::rose::rose:

20 پسندیده

درود بر شما. چقدر عالی. بهتون تبریک میگم. چقدر خوبه که تجربتون رو به اشتراک گذاشتین.
منم مثل شما فکر میکنم اگر با روش درست و اصولی با زبانشناس پیش بریم قطعا نتایج مثبتی هم دریافت میکنیم.
ممنونم از تیم خوب زبانشناس :rose:

17 پسندیده

آفرین . قابل تحسین :clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2:

7 پسندیده

ممنون از شما که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک گذاشتین خیلی مفید بود :innocent::purple_heart::heart_eyes::sparkles:

6 پسندیده

خیلی ممنونم از تجربه خودتون گفتید
همینطوری قوی پیش برو. تو میتونی :wink: :partying_face:

6 پسندیده

ماشاءالله خوب پیشرفت کردی
ماشاءالله

7 پسندیده

خیلی عالی ، دمتون گرم

5 پسندیده

سلام خسته نباشید
ایا شما در این مدت سعی به حفظ کردن جملات هم داشتید یا فقط شنیداری بوده و تلاشی برای صحبت نمیکردید؟ اگه دراین باره توضیح بدید ممنون میشم و اینکه در روز چند ساعت برای زبان وقت میزارید؟

11 پسندیده

سلام دوست عزیز شما مایلید یه گروه در واتساپ ایجاد کنیم و در مورد موضوعات مختلف صحبت کنیم؟ اگر دوستی دارید که دنبال پارتنر میگرده میتونید پهش پیشنهاد بدید. من خانم بهرامی هستم و میتونید هماهنگ کنید برای گروه.

8 پسندیده

سلام دوست عزیز شما مایلید یه گروه در واتساپ ایجاد کنیم و در مورد موضوعات مختلف صحبت کنیم؟ اگر دوستی دارید که دنبال پارتنر میگرده میتونید پهش پیشنهاد بدید. و میتونید هماهنگ کنید برای گروه.

6 پسندیده

بله بسیار کار خوب و اموزنده ای هستش

5 پسندیده

لطفآ شماره واتساپ برام بفرستید

3 پسندیده

09903705177 ممنون لطف میکنید :pray:t2:

1 پسندیده

عضو گروه شدید
گروه تازه راه اندازی شده و از شما میخوام که دوستان خود هم اطلاع دهید تا تعداد گروه بالا بره و کار رو سریع تر شروع کنیم

2 پسندیده

سلام. تبریک میگم. میشه پیشنهاد پادکست برای سطح مبتدی یا فرامبتدی رو بدین؟
و اینکه دروسی که تا حالا خوندید رو بگید؟

2 پسندیده

سلام ممنون میشم منو هم توی گروه واتساپ لحاظ کنید.

2 پسندیده

سلام، لطفا منم اضافه کنید
09386704521

2 پسندیده

چه عالی آفرین

منم شخصا خیلی پشت گوش انداختمو اینا با این حال advanced 1 یا 2 هستم احتمالا

خیلی امیدوار شدم که جدی تر بگیرم بخصوص من که دقیقا همین aj و 4k words و لا به لاش‌فیلم و اهنگ گوش میدم.

در کل خیلی ممنون از راهنماییت و گفتن تجربیاتت در دوره های زمانی دیگه هم دوباره از این حرکتا بزن حتما:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

4 پسندیده